דף הבית » תרופות סבתא » 13 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות וריפוי עבור צלעות סדוקות
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadd daaddadddaa deddbdddaa ddadda

13 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות וריפוי עבור צלעות סדוקות

צלעות סדוקות: מה הן?

צלעות סדוקות, המכונות גם שברים בצלעות, הן פציעה שכיחה שיכולה להיגרם על ידי מספר פעילויות כולל ספורט, נפילות ותאונות דרכים.אם צלע סדוקה, היא עלולה לגרום לכאבים עזים ולקושי לנשום.הטיפול בצלע סדוק כולל בדרך כלל תרופות למנוחה והקלה על כאבים.במקרים מסוימים, הרופא שלך עשוי להמליץ גם על ניתוח או פיזיותרפיה.

13 הסעדים של סבתא עם תוצאות ריפוי מוכחות עבור צלעות סדוקות

כשמדובר בטיפול בצלעות סדוקות, ישנם תרופות רבות שהועברו מסבתותינו.למרות שתמיד חשוב לפנות לייעוץ רפואי ולעקוב אחר הוראות הרופא שלך, 13 הסעדים של סבתא אלה הוכיחו תוצאות ריפוי עבור צלעות סדוקות וניתן להשתמש בהן בשילוב עם טיפול רפואי.

 • חבילות קרח: יישום חבילה קרה על אזור שבר הצלעות יכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.חשוב לעטוף את חבילת הקרח בבד ולא למרוח אותה ישירות על העור.יש להשתמש בחבילות קרח למשך 20 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.
 • גובה: שמירה על האזור הפגוע מוגבה יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב.ניתן לעשות זאת על ידי שכיבה והעלאת האזור הפגוע על הכריות או שכיבה ושמירה על האזור הפצוע מוגבה מעל פני הלב.
 • ג’ינג’ר: ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.ניתן לקחת אותו בצורת תוסף או להוסיף למים חמים ולצרוך אותו כתה.
 • שום: שום ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ויכול גם לעזור להפחית נפיחות וכאב כאשר הוא נצרך כתה.
 • כורכום: כורכום הוא אנטי דלקת נוסף שניתן לצרוך אותו כתה או לקחת בצורה תוספה.
 • פלפל קאיין: פלפל קאיין ידוע בתכונותיו שמלונות הכאב שלו.ניתן להוסיף אותו למזון או לקחת אותו כתוסף.
 • comfrey: קומפרי הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור בריפוי עצמות.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו בצורה תוספה.
 • מנטה: מנטה משמש להפחתת כאב ודלקת.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו בצורה תוספה.
 • ארניקה: ארניקה הוא עשב הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או ליישם אותה באופן אקטואלי כקרם או משחה.
 • זרעי סלרי: זרעי סלרי הוא עשב נוסף שיש לו תכונות אנטי דלקתיות וניתן לצרוך אותו כתה או לקחת בצורה תוספה.
 • קליפת ערבה: קליפת ערבה ידועה בתכונותיו שמקלות הכאב וניתן לצרוך אותה כתה או לקחת בצורה תוספה.
 • חילבה: חילבה הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית דלקת וכאב.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו בצורה תוספה.
 • שורש ולריאן: שורש ולריאן ידוע בתכונותיו המרגיעות ויכול לעזור להפחית את הכאב והלחץ.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו בצורה תוספה.

טיפ ייחודי ומועיל

כאשר מטפלים בצלעות סדוקות, חשוב לנוח ככל האפשר.הימנע מכל פעילויות הכרוכות בהרמה, דחיפה או משיכה, מכיוון שאלו יכולים להחמיר את הפציעה.אם אתה צריך להסתובב, נסה להשתמש בזרועות וברגליים שלך כדי לבצע את העבודה במקום פלג גוף עליון.

מסקנה

צלעות סדוקות יכולות להיות פציעה כואבת ומתישה.עם זאת, עם הטיפול הראוי והשימוש בתרופות של 13 סבתא אלה, אתה יכול לעזור להפחית כאב ונפיחות ולהאיץ את תהליך הריפוי.חשוב לעקוב אחר הוראות הרופא שלך ולפנות לייעוץ רפואי אם הסימפטומים שלך מחמירים או מתמידים.

שיטת טיפול שתיים: טיפול בחום

טיפול בחום יכול להיות דרך נהדרת להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לסדוקצלעות.ניתן ליישם אותו דרך בקבוק מים חמים, כרית חימום או אפילו אמבטיה חמה.החום עוזר להרפות את השרירים ולהפחית את הנפיחות, מה שיכול לעזור לצלעות להחלים מהר יותר.חשוב להיזהר בעת הפעלת חום על הצלעות, מכיוון שהחום יכול להפעיל לחץ רב מדי על הצלעות ויכול לגרום להם להיסדק עוד יותר.

כיצד להשתמש בטיפול בחום על צלעות סדוקות

יש ליישם טיפול בחום על לא יותר מ 20 דקות בכל פעם כדי להימנע מהפעלת לחץ רב מדי על הצלעות.יש לכסות את האזור במגבת למניעת כוויות.יש ליישם את החום באטיות ובעדינות, מכיוון שיותר מדי חום יכול לגרום לכאב ודלקת יותר.חשוב לשמור על האזור נקי ויבש למניעת זיהום.

שיטת טיפול שלוש: עיסוי

עיסוי יכול להיות דרך נהדרת להפחית כאב ודלקת הקשורים לצלעות סדוקות.העיסוי עוזר להרפות את השרירים ולהפחית את המתח, מה שיכול לעזור לצלעות להחלים מהר יותר.חשוב להיות עדינים בעת עיסוי הצלעות, שכן לחץ רב מדי יכול לגרום ליותר כאב ודלקת.אין לעשות עיסוי על פצעים או חתכים פתוחים.

כיצד להשתמש בעיסוי על צלעות סדוקות

העיסוי צריך להיות עדין ומוחל על האזור לא יותר מ -15 דקות בכל פעם.יש לכסות את האזור במגבת למניעת כוויות.יש להקפיד להימנע מהפעלת לחץ רב מדי על האזור.אין לעשות עיסוי על פצעים או חתכים פתוחים.עיסוי צריך להיעשות בתנועה סיבובית, תוך התמקדות באזור הצלעות הכי כואב.

סיכום

צלעות סדוקות יכולות להיות כואבות מאוד ולגרום לאי נוחות רבה.ניתן להשתמש בתרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות וריפוי עבור צלעות סדוקות כדי להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לצלעות סדוקות.ניתן להשתמש בשיטות טיפול כמו טיפול קר, טיפול בחום ועיסוי להפחתת הכאב והדלקת הקשורים לצלעות סדוקות.חשוב להיות עדינים בעת יישום כל אחד מהתרופות הללו, מכיוון שיותר מדי לחץ עלול לגרום לכאב ודלקת יותר.

שאלות נפוצות

 • כמה זמן יש ליישם טיפול קר על צלעות סדוקות?
  יש ליישם טיפול קר לא יותר מ 20 דקות בכל פעם.
 • כמה זמן יש ליישם טיפול בחום על צלעות סדוקות?
  יש ליישם טיפול בחום לא יותר מ 20 דקות בכל פעם.
 • כמה זמן יש להחיל עיסוי על צלעות סדוקות?
  יש ליישם את העיסוי לא יותר מ -15 דקות בכל פעם.
 • ממה עלי להימנע מלהפעלת אחת מהתרופות הללו?
  חשוב להימנע מהפעלת לחץ רב מדי על האזור בעת יישום כל אחד מהתרופות הללו, מכיוון שזה יכול לגרום ליותר כאב ודלקת.חשוב גם להימנע מהפעלת כל אחד מהתרופות הללו על פצעים או חתכים פתוחים.

הסעדים של סבתא עם תוצאות מוכחות וריפוי עבור צלעות סדוקות יכולות להיות דרך נהדרת להפחית כאב ודלקת הקשורים לצלעות סדוקות.חשוב להיות עדינים בעת יישום כל אחד מהתרופות הללו, מכיוון שיותר מדי לחץ עלול לגרום לכאב ודלקת יותר.למידע נוסף על השימוש בתרופות של סבתא בריפוי צלעות סדוקות, <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/grandmother%27s_remedies_with_proven_and_healing_results_for_cracked_ribs geteramelesia see.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן