דף הבית » תרופות סבתא » 13 התרופות של סבתא על סמך ניסיון והתקבלו ברחבי העולם נגד סבוריאה
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadc dadeda daddadddf dddaadaddcd

13 התרופות של סבתא על סמך ניסיון והתקבלו ברחבי העולם נגד סבוריאה

Seborrhea הוא מצב עור שכיח, ולעתים קרובות גורם לכתמים מגרדים, אדומים וקשקשים על העור.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות טבעיות שהועברו מסבתות ברחבי העולם שיכולות לעזור להקל על סבורה ולהרגיע את העור.להלן 13 סעדים של סבתא על בסיס ניסיון ומקובל ברחבי העולם נגד סבורה.

1.אלוורה

אלוורה הוא צמח עם היסטוריה ארוכה של שימוש לטיפול במגוון מחלות עור, כולל סבורה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות וקירור, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לטיפול בסבורה.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית גירוד ודלקת.

2.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים שימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עור, כולל סבורה.יש לו תכונות טבעיות אנטי פטרייתיות ואנטי בקטריאליות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לטיפול בסבורה.ניתן ליישם אותו ישירות על העור או לקחת אותו באופן פנימי, תלוי בחומרת הסבורה.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא בחירה מצוינת לטיפול בסבוריאה, מכיוון שיש לו תכונות אנטי דלקתיות וגם אנטי פטרייתיות.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית גירוד ודלקת.זה נהדר גם להידרציה, ויכול לעזור להחזיר את האיזון הטבעי של העור.

4.שמן זית

שמן זית הוא חומר טבעי טבעי, מה שאומר שהוא יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את העור.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית גירוד ודלקת.הוא מכיל גם נוגדי חמצון, שיכולים לעזור להגן על העור מפני נזק נוסף.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי טבעי, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לטיפול בסבוריאה.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית גירוד ודלקת.יש לו גם תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות הקשורה לעיתים קרובות לסבורה.

6.דבש

לדבש יש תכונות אנטיבקטריאליות ונטריות טבעיות טבעיות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לטיפול בסבוריאה.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית גירוד ודלקת.יש לו גם תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות הקשורה לעיתים קרובות לסבורה.

7.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי, מה שאומר שהוא יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את העור.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית גירוד ודלקת.יש לו גם תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות הקשורה לעיתים קרובות לסבורה.

8.שום

לשום תכונות טבעיות אנטי -פטריוניות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לטיפול בסבורה.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית גירוד ודלקת.יש לו גם תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות הקשורה לעיתים קרובות לסבורה.

9.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא חשיפה טבעית, שמשמעותה שהיא יכולה לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית גירוד ודלקת.זה נהדר גם להידרציה, ויכול לעזור להחזיר את האיזון הטבעי של העור.

10.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא אנטי -פטרייתית ואנטיבקטריאלית טבעית, מה שהופך אותה לבחירה מצוינת לטיפול בסבוריאה.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית גירוד ודלקת.יש לו גם תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות הקשורה לעיתים קרובות לסבורה.

11.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי ונוגד פטרייתי, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לטיפול בסבוריאה.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית גירוד ודלקת.יש לו גם תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות הקשורה לעיתים קרובות לסבורה.

12.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא נוגד פטרייתי ואנטיבקטריאלי טבעי, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לטיפול בסבורה.אניניתן ליישם ישירות על העור כדי לעזור להפחית גירוד ודלקת.יש לו גם תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות

תרופות טבעיות עבור Seborrhea

Seborrhea הוא מצב עור נפוץ המאופיין באדמומיות, גירוד והתרופפות העור.אמנם אין תרופה, אך ישנם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בניהול הסימפטומים.להלן 13 תרופות של סבתא על סמך ניסיון ומקובל ברחבי העולם נגד סבורה.

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי טבעי ובעל תכונות אנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לסבורה.זה עוזר לאזן את רמת החומציות של העור, מה שעלול להפחית את הדלקת ולעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם מים חלק אחד והחל על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10 דקות ואז לשטוף.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי ואנטי דלקתי, מה שהופך אותו ליעיל בטיפול בסבורה.זה עוזר להפחית את האדמומיות והגרד הקשורים למצב.לשימוש, פשוט החל כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור הפגוע ועיסוי בעדינות.תן לזה לשבת 10 דקות לפני השטיפה.

3.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא טבעי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה, כמו אדמומיות וגרד.לשימוש, החל כמות קטנה של לוז מכשפה על האזור המושפע ותן לו לשבת 10 דקות לפני השטיפה.

4.אלוורה

אלוורה הוא קרם לחות טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.זה יכול גם לעזור לרפא כל נזק קיים בעור.לשימוש, החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה על האזור הפגוע ותן לו לשבת 10 דקות לפני השטיפה.

5.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא קרם לחות טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, ערבבו חלק אחד שיבולת שועל עם שני חלקים מים ומרחו על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10 דקות לפני השטיפה.

6.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים שמן לבנדר חלק אחד עם שמן זית חלק אחד ומורחים על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 דקות לפני השטיפה.

7.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים שמן עץ תה חלק אחד עם מים חלק אחד ומורחים על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 דקות לפני השטיפה.

8.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים דבש חלק אחד עם שני חלקים מים ומרחים על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 דקות לפני השטיפה.

9.שמן נים

שמן נם הוא נוגד פטרייתי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים חלק אחד שמן נים עם מים חלק אחד והחל על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10 דקות לפני השטיפה.

10.כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים כורכום חלק אחד עם מים חלק אחד והחל על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10 דקות לפני השטיפה.

11.שום

שום הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים מיץ שום חלק אחד עם שני חלקים מים ומורחים על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 דקות לפני השטיפה.

12.מלח אפסום

מלח אפסום הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים חלק אחד מלח אפסום עם שני חלקים מים ומרחים על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10 דקות לפני השטיפה.

13.זית

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן