דף הבית » תרופות סבתא » 13 התרופות של סבתא על סמך ניסיון והתקבלו ברחבי העולם להקלה על זיהום בדרכי השתן
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadc dadeda daddadddf dddaadaddcd

13 התרופות של סבתא על סמך ניסיון והתקבלו ברחבי העולם להקלה על זיהום בדרכי השתן

היתרונות של שימוש בסעדים של סבתא לזיהום בדרכי השתן

דלקות בדרכי השתן (UTI) יכולות להיות כואבות וגם לא נוחות.אמנם ישנם מגוון טיפולים זמינים, אך רבים מאיתנו פונים לסבתות שלנו לעזרה.לסבתות יש שפע של ידע וניסיון, ורבים מהתרופות שלהן הועברו לאורך דורות.כאן, נסתכל על 13 מהתרופות הפופולריות ביותר המקובלות ברחבי העולם להקלה על UTI.

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה נהדרת עבור UTI, מכיוון שהוא מסייע לאלק את הגוף ולאזן את רמות החומציות.צרכו כף של חומץ תפוחים עם כוס מים או הוסיפו אותו לסלטים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות משמש זה מכבר לטיפול ב- UTI, מכיוון שרמותיו הגבוהות של נוגדי חמצון ופרוטוצינידינים עוזרים למנוע את הדבקות בקירות דרכי השתן.שתו כוס מיץ חמוציות לא ממותק מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ ייחודי:

אם אינך אוהב את הטעם של מיץ חמוציות, מערבבים אותו עם מיץ תפוזים או מים כדי להפוך אותו לחידה יותר.

3.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה נהדרת עבור UTI, מכיוון שהיא עוזרת לנטרל את החומציות בשתן.כדי להשתמש בו, ממיסים כפית סודה לשתייה בכוס מים ושותים אותה מספר פעמים ביום.

4.Uva ursi

UVA URSI הוא תרופה צמחית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול ב- UTI.הוא מכיל תרכובות פעילות המסייעות לחיטוי דרכי השתן ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בו, תלול 1 כפית של Uva Ursi בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים ושותים מספר פעמים ביום.

5.D-mannose

D-Mannose הוא סוכר טבעי שנמצא בחמוציות ובפירות אחרים.זה עוזר למנוע מחיידקים להיצמד לדפנות דרכי השתן, שיכולות לעזור להפחית את תסמיני ה- UTI.קח 500-1000 מ”ג של D-Mannose מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.Goldenseal

Goldenseal היא תרופה צמחית פופולרית המשמשת לטיפול ב- UTI.יש לו תכונות אנטי -חיטוי ואנטי -מיקרוביאליות המסייעות להילחם בזיהום.כדי להשתמש בו, תלול 1 כפית גולדנסיליות בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותה מספר פעמים ביום.

7.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה נהדרת עבור UTI, מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בו, תלול כפית של שורש מרשמלו בכוס מים חמים למשך 10 דקות, מסננים ושותים מספר פעמים ביום.

8.Echinacea

Echinacea הוא תרופה צמחית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול ב- UTI.זה עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בו, תלולה כפית של Echinacea בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותה מספר פעמים ביום.

9.HorseTail

Horsetail הוא תרופה צמחית המשמשת לטיפול ב- UTI.זה עוזר להפחית דלקת ולהשטוף רעלים מדרכי השתן.כדי להשתמש בו, תלול 1 כפית סוס כוס בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותה מספר פעמים ביום.

10.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא תרופה נהדרת עבור UTI, מכיוון שהיא עוזרת לשטוף רעלים מדרכי השתן.כדי להשתמש בו, תלול כפית פטרוזיליה בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותה מספר פעמים ביום.

11.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה מצוינת עבור UTI, מכיוון שהיא מסייעת להפחתת הדלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בו, תלול כפית ג’ינג’ר בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותה מספר פעמים ביום.

12.תירסילק

Cornsilk הוא תרופה נהדרת עבור UTI, מכיוון שהיא מסייעת להפחתת דלקת ולהשטוף רעלים מדרכי השתן.כדי להשתמש בו, תלול כפית של תירס בספל מים חמים למשך 10 דקות ושותה מספר פעמים תרופות צמחיות ל

צמחים לזיהום בדרכי השתן

תרופות צמחי מרפא הם בחירה פופולרית להקלה על זיהום בדרכי השתן.רבים מהתרופות הללו שימשו במשך מאות שנים ומתקבלים ברחבי העולם.הEY לרוב עדינים ואין להם תופעות לוואי שליליות.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר של צמחי מרפא לזיהום בדרכי השתן.

1.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות משמש זה מכבר כתרופה ביתית לזיהומים בדרכי השתן.ההערכה היא כי היא מסייעת לשטוף חיידקים מדרכי השתן, למנוע ממנו לחבר לקירות ולגרום לזיהום.יש לצרוך מיץ חמוציות מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הסיכון לזיהום.

2.Echinacea

Echinacea הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי להגביר את מערכת החיסון וכדי לסייע במאבק בזיהום.על פי ההערכה, היא יעילה במניעת דלקות בדרכי השתן על ידי הגדלת יכולת הגוף להילחם בחיידקים.ניתן לקחת Echinacea בצורה של תוסף או תמיסה.

3.Goldenseal

Goldenseal הוא עשב הידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות.על פי ההערכה, היא יעילה במאבק בחיידקים ובכך למנוע דלקות בדרכי השתן.ניתן לקחת גולדנסיל בצורה של תוסף או תמיסה.

4.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו משמש זה מכבר כתרופה ביתית לזיהומים בדרכי השתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להרגיע את רירית דרכי השתן ולהפחית את הדלקת ובכך מונעת זיהום.ניתן לקחת שורש מרשמלו בצורה של תוסף או תמיסה.

5.Uva ursi

UVA URSI הוא עשב הידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות.על פי ההערכה, היא יעילה במאבק בחיידקים ובכך למנוע דלקות בדרכי השתן.ניתן לקחת UVA URSI בצורה של תוסף או תמיסה.

6.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא עשב הידוע בתכונותיו המשתנות.ההערכה היא כי היא מסייעת לשטוף את החיידקים מדרכי השתן ובכך למנוע זיהום.ניתן לקחת שורש שן הארי בצורה של תוסף או תמיסה.

7.שורש ענבים אורגון

שורש ענבים באורגון הוא עשב הידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות.על פי ההערכה, היא יעילה במאבק בחיידקים ובכך למנוע דלקות בדרכי השתן.ניתן לקחת שורש ענבים באורגון בצורה של תוסף או תמיסה.

שאלות נפוצות

האם תרופות צמחיות בטוחות לזיהומים בדרכי השתן?

כן, תרופות צמחים בדרך כלל בטוחות ויעילות להקלה על דלקות בדרכי השתן.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שנטילת תרופה צמחית כלשהי, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות.חשוב גם לעקוב אחר ההוראות בתווית המוצר.

מה הדרך הטובה ביותר לקחת תרופות צמחיות עבור UTI?

הדרך הטובה ביותר לקחת תרופות צמחיות עבור UTI היא לעקוב אחר ההוראות על תווית המוצר.ניתן לקחת את רוב הסעדים הצמחיים בצורה של תוסף או תמיסה.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שנטילת תרופה צמחית כלשהי, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות.

הסעדים של סבתא על בסיס ניסיון והתקבלו ברחבי העולם להקלה על זיהום בדרכי השתן יכולות להיות דרך יעילה להתמודד עם הסימפטומים של מצב שכיח זה.תרופות צמחיות יכולות להיות דרך עדינה וטבעית לספק הקלה, ורבים מהם שימשו בהצלחה במשך מאות שנים.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שנטילת תרופה צמחית כלשהי, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות.

למידע נוסף על 13 תרופות של סבתא על בסיס ניסיון והתקבלו ברחבי העולם להקלה על זיהום בדרכי השתן, אנא בקרו ב wikipedia.org .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן