דף הבית » תרופות סבתא » 13 התרופות של סבתא עוזרות להתאוששות ובריפוי בחילות והקאות בהריון
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadddaddaa dcddaadddadaddaa dddad

13 התרופות של סבתא עוזרות להתאוששות ובריפוי בחילות והקאות בהריון

תרופות טבעיות כדי להקל על בחילות והקאות במהלך ההיריון

כאשר מצפים לתינוק, נשים רבות חוות מחלת בוקר בצורה של בחילה והקאות.לרוע המזל, זה יכול להיות קשה למצוא הקלה מהתסמינים הללו.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות בטוחות וטבעיות שהועברו במשך דורות שיכולים לעזור להקל על בחילות והקאות במהלך ההיריון.

הסעדים של סבתא מסורתית

סבתות היו מקור לנוחות וידע במשך דורות, וזה נכון במיוחד בכל מה שקשור למחלות הקשורות להריון.ישנם מספר תרופות מסורתיות שהועברו מסבתות לבנותיהן ונכדותיהן שלפי ההערכה כי הם יעילים בהקלה על בחילות והקאות במהלך ההיריון.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש זה מכבר כתרופה יעילה לבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בקיבה ובמעיים, שיכולים לעזור להפחית תסמינים של בחילות והקאות.כדי להשיג את התועלת המרבית, נסה ללגום על תה ג’ינג’ר או ללעוס חתיכת שורש ג’ינג’ר טרי.אתה יכול גם להוסיף ג’ינג’ר למתכונים בעת הבישול.

2.מנטה

מנטה היא תרופה מסורתית נוספת לבחילה והקאות.יש לו תכונות מרגיעות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית תסמינים של בחילה והקאות.כדי להשיג את התועלת המרבית, נסה ללגום על כוס תה מנטה או להוסיף כמה טיפות שמן מנטה לכוס מים.אתה יכול גם להוסיף מנטה למתכונים בעת הבישול.

3.לימון

לימון הוא תרופה מסורתית לבחילות והקאות.יש לו תכונות נוגדות חומצה שיכולות לעזור להפחית את החומציות בקיבה ובמעיים, שיכולים לעזור להפחית תסמינים של בחילות והקאות.כדי להשיג את התועלת המרבית, נסה ללגום על מי לימון או להוסיף מיץ לימון למתכונים בעת הבישול.

4.קמומיל

קמומיל הוא תרופה מסורתית נוספת לבחילות והקאות.יש לו תכונות מרגיעות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית תסמינים של בחילה והקאות.כדי להשיג את התועלת המרבית, נסה ללגום על כוס תה קמומיל או להוסיף כמה טיפות של שמן קמומיל לכוס מים.אתה יכול גם להוסיף קמומיל למתכונים בעת הבישול.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה מסורתית לבחילות והקאות.יש לו תכונות נוגדות חומצה שיכולות לעזור להפחית את החומציות בקיבה ובמעיים, שיכולים לעזור להפחית תסמינים של בחילות והקאות.כדי להשיג את התועלת המרבית, נסה ללגום על כוס חומץ תפוחים מדולל או להוסיף כמה כפות של חומץ תפוחים לכוס מים.אתה יכול גם להוסיף חומץ תפוחים למתכונים בעת הבישול.

6.שומר

שומר הוא תרופה מסורתית נוספת לבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית עוויתות בבטן ובמעיים, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות.כדי להשיג את התועלת המרבית, נסה ללגום תה שומר או להוסיף כמה כפות זרעי שומר לכוס מים.אתה יכול גם להוסיף שומר למתכונים בעת הבישול.

7.כורכום

כורכום הוא תרופה מסורתית לבחילה והקאות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בקיבה ובמעיים, שיכולים לעזור להפחית תסמינים של בחילות והקאות.כדי להשיג את התועלת המרבית, נסה ללגום על כוס תה כורכום או להוסיף כמה כפות אבקת כורכום לכוס מים.אתה יכול גם להוסיף כורכום למתכונים בעת הבישול.

8.קינמון

קינמון הוא תרופה מסורתית נוספת לבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית עוויתות בבטן ובמעיים, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות.כדי להשיג את התועלת המרבית, נסה ללגום על תה קינמון או להוסיף כמה כפות אבקת קינמון לכוס מים.אתה יכול גם להוסיף קינמון למתכונים בעת הבישול.

9.ליקריץ

Licorice הוא תרופה מסורתית לבחילה והקאות.יש לזה נמלהתכונות איזוססמודיות שיכולות לעזור להפחית עוויתות בבטן ובמעיים, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות.כדי להשיג את התועלת המרבית, נסה ללגום על תה ליקריץ או להוסיף כמה כפות שורש ליקריץ לכוס מים.אתה יכול גם להוסיף ליקריץ למתכונים בעת הבישול.

10.בזיל

13 הסעדים של סבתא לעזור בבחילות והקאות בהריון

הריון יכול להיות תקופה קשה עבור נשים רבות, ואחת הסיבוכים שרבים סובלים מהם היא בחילה והקאות.אמנם קיימות מגוון תרופות העומדות לרשותם, אך נשים רבות מעדיפות לחפש תרופות טבעיות ששימשו במשך מאות שנים.להלן 13 תרופות של סבתא שיכולות לעזור להקל על בחילות והקאות בהריון.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה ידועה לבחילות והקאות, והיא תרופה מועילה במיוחד לנשים בהריון.ניתן לקחת ג’ינג’ר בצורות רבות, כולל בתה, בכמוסות או בג’ינג’ר אייל.ניתן להוסיף אותו גם למזון או לחטיפים לקבלת דחיפה נוספת.

2.Acupressure

אקופרסורה היא סוג של עיסוי הכרוך בהפעלת לחץ על נקודות ספציפיות בגוף על מנת להקל על הסימפטומים.לבחילות והקאות בהריון, יישום לחץ על נקודת הנייגואן (הממוקם בין שני הגידים בפרק כף היד) יכול להועיל.

3.מנטה

ניתן להשתמש במנטה כדי לעזור להקל על בחילות והקאות בהריון.ניתן להשתמש בתה מנטה, שמן מנטה או סוכריות מנטה מנטה כדי לסייע בהפחתת התסמינים.

4.מי קוקוס

מי קוקוס ידועים בתכונות ההתייחדות והמתחם האלקטרוליטי שלהם.זו יכולה להיות תרופה מועילה במיוחד לבחילות והקאות בהריון, מכיוון שקל לעכל ויכול לעזור לחדש נוזלים שאבדו.

5.קמומיל

קמומיל ידוע בזכות תכונותיו המרגיעות והאנטי דלקתיות.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או בכמוסות ויכול לעזור להפחית את הבחילות והקאות בהריון.

6.תוספי B6

ידוע כי ויטמין B6 יעיל להפחתת בחילות והקאות בהריון, וניתן לקחת אותו בצורה תוספה.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני נטילת תוספי מזון.

7.לימון

לימון ידוע ביכולתו לעזור להפחית את הבחילה.שתיית מי לימון, יניקה של פרוסות לימון או ריחוף שמן אתרי לימון עלולה להועיל בהפחתת הסימפטומים.

8.קרקרים

קרקרים יכולים להוות תרופה מועילה לבחילה והקאות בהריון.אכילת כמה קרקרים לפני קם מהמיטה בבוקר יכולה לעזור ליישב את הקיבה ולהפחית את הסימפטומים.

9.פרגי פופ

פרגי פופ הם סוכרייה על מקל המיועדים במיוחד לנשים בהריון.הם מכילים מגוון מרכיבים טבעיים, כמו ג’ינג’ר ופפרמינט, שיכולים לעזור להפחית תסמינים של בחילות והקאות בהריון.

10.שומר

שומר הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית בחילות והקאות בהריון.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או בכמוסות.

11.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להחזיר את האיזון במעיים.נטילת תוסף פרוביוטי יומי יכול לעזור להפחית את תסמיני הבחילה והקאות בהריון.

12.חומץ תפוחים

לחומץ תפוחים יש יתרונות בריאותיים רבים, והוא יכול לשמש גם כדי לסייע בהפחתת תסמיני בחילות והקאות בהריון.שתיית כוס מים מעורבבת עם כפית חומץ תפוחים יכולה להועיל.

13.Nux vomica

Nux Vomica הוא תרופה הומיאופתית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת בחילות והקאות בהריון.ניתן לקחת אותו בצורה של גלולה או נוזל.

מסקנה

13 הסעדים של סבתא אלה יכולים להועיל בהקלת הסימפטומים של בחילות והקאות בהריון.עם זאת, חשוב לציין שחלק מהתרופות הללו, כמו תוספי מזון, יכולים להיות בעלי תופעות לוואי, וחשוב להתייעץ עם רופא להיותלפני שאתה לוקח מישהו מהם.בנוסף, חשוב לציין כי אין להשתמש בתרופות אלה כתחליף לטיפול רפואי, ונשים בהריון צריכות תמיד להתייעץ עם רופא לפני שנטילת תרופות אלה.

שאלות נפוצות

ש: מהם הסעדים הטובים ביותר לבחילות והקאות בהריון?

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן