דף הבית » תרופות סבתא » 13 התרופות של סבתא מצוינת המקובלות ברחבי העולם לשיעול והצטננות לילדים
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedadddadaa ddedadddcddaa ddaddd

13 התרופות של סבתא מצוינת המקובלות ברחבי העולם לשיעול והצטננות לילדים

הסעדים של סבתא לשיעול והצטננות אצל ילדים

שיעול והצטננות אצל ילדים יכולים להיות דבר מסובך לטיפול בו.אמנם קיימות תרופות ללא מרשם, אך יש מה לומר על השיטות המנוסות והאמיתיות ששימשו במשך דורות.סבתות ברחבי העולם משתמשות זה מכבר בחוכמה ובידע שלהן כדי לטפל במחלות נפוצות אצל ילדים.להלן 13 תרופות של סבתא מצוינות המקובלות ברחבי העולם לשיעול והצטננות.

1.דבש ולימון

דבש ולימון הוא תרופה קלאסית המשמשת לטיפול בשיעול והצטננות אצל ילדים.הדבש מרגיע את הגרון והלימון עוזר לפרק את הריר.כדי להכין תרופה זו, ערבבו 1 כפית דבש עם כפית מיץ לימון ותנו אותו לילדכם לבלוע.זה יעיל ביותר אם הוא נלקח לפני השינה.

2.חלב חם עם כורכום

חלב חם עם כורכום הוא תרופה יעילה נוספת לילדים עם שיעול או קור.החלב החם עוזר להרגיע את הגרון, בעוד שלכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את העומס.כדי להכין תרופה זו, מחממים 1 כוס חלב והוסיפו 1 כפית כורכום.תן את זה לילדך לפני השינה.

טיפ:

חשוב לוודא שהחלב לא חם מדי לפני שהוא נותן אותו לילדך.

3.טיפות שום

טיפות שום הן תרופה מיושנת שלפי ההערכה היא עוזרת להקל על שיעול והצטננות אצל ילדים.כדי להכין תרופה זו, טחון 2-3 שיני שום והוסף אותם ל 1/4 כוס דבש.תן תערובת זו לילדך 1-2 כפיות בכל פעם לאורך כל היום.

4.סירופ בצל

סירופ בצל הוא תרופה המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול והצטננות אצל ילדים.כדי ליצור תרופה זו, חתוך בצל לפרוסות והוסף אותם לסיר מים רותחים.מבשלים את התערובת למשך 15-20 דקות, ואז מסננים את הנוזל לקערה.מוסיפים 1/4 כוס דבש ומערבבים עד שהוא מומס.תן לילדך 1-2 כפיות מהסירופ הזה לאורך כל היום.

5.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה מרגיעה שיכולה לעזור להקל על העומס ולהפחית את הדלקת בגרון.כדי ליצור תרופה זו, גרד כפית ג’ינג’ר והוסף אותה לכוס מים רותחים.תלול את התערובת למשך 10 דקות, ואז מסננים את הנוזל לכוס.הוסף 1 כפית דבש ותן את זה לילדך לשתות.

6.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה עוצמתית שלפי ההערכה היא מסייעת להפחית דלקת ולהגביר את מערכת החיסון.כדי להכין תרופה זו, ערבבו 1 כפית חומץ תפוחים עם כפית דבש 1 וכוס מים חמים.תן את זה לילדך לשתות 2-3 פעמים ביום.

7.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה יעילה לטיפול בשיעול והצטננות אצל ילדים.כדי להכין תרופה זו, מלאו קערה במים חמים והוסיפו כמה טיפות שמן אקליפטוס.תן לילדך לשאוף את הקיטור למשך 5-10 דקות בכל פעם.זה יכול לעזור לשחרר את העומס ולהפחית את הדלקת בגרון.

8.מרק שום

מרק שום הוא תרופה מסורתית שלפי ההערכה מסייעת להפחית את הגודש ולהגביר את מערכת החיסון.כדי להכין תרופה זו, הכינו סיר מהמרק האהוב עליכם והוסיפו 2-3 שיני שום טחון.אפשר למרק להתבשל במשך 15 דקות, ואז תן אותו לילדך ליהנות.

9.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה מרגיעה שיכולה לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובעומס ברור.כדי להכין תרופה זו, תלולה 1 כפית של עלי מנטה בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל לכוס ומוסיפים 1 כפית דבש.תן את זה לילדך לשתות 2-3 פעמים ביום.

10.סירופ אלדרברי

סירופ Elderberry הוא תרופה מסורתית שלפי ההערכה מסייעת להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את הדלקת בגרון.כדי להכין תרופה זו, מערבבים 1/4 כוס סירופ סמאי עם 1/4 כוס דבש ו -1/4 כוס מים.תן לילדך 1-2 כפיות מהסירופ הזה לאורך כל היום.

<h2

תרופות צמחיות לשיעול והצטננות אצל ילדים

תרופות צמחיות משמשות זה מכבר לטיפול בשיעול והצטננות אצל ילדים.ישנם צמחי מרפא רבים ושונים שניתן להשתמש בהם כדי להקל על תסמיני הצטננות או שיעול, וחלקם שימשו מאז ימי קדם.במאמר זה נסתכל על 13 התרופות של סבתא מצוינות המקובלות ברחבי העולם לטיפול בשיעול והצטננות אצל ילדים.

1.דבש

אחד התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לשיעול והצטננות אצל ילדים הוא דבש.לדבש תכונות מועילות רבות שיכולות לעזור להרגיע את כאב הגרון, להפחית דלקת ואף לסייע בפינוי גודש.חשוב לבחור מגוון דבש שלא עובר או מכיל סוכר נוסף, מכיוון שאלו יכולים להפחית את ההשפעות המועילות של הדבש.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מערבבים כף דבש עם כוס מים חמים ותנו אותו לילדכם מספר פעמים ביום.

2.שום

שום הוא תרופה צמחית נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות ושיעול אצל ילדים.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי-ויראליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהאיץ את תהליך ההחלמה.כדי להשתמש בשום כתרופה, אתה יכול לתת לילדך שיני שום גולמיות או לערבב אבקת שום עם דבש ולתת לו אותו מספר פעמים ביום.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה צמחית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בהצטננות ושיעול אצל ילדים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולפנות את העומס.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, אתה יכול לערבב כפית של ג’ינג’ר טרי מגורד עם דבש ולתת אותו לילדך מספר פעמים ביום או להוסיף ג’ינג’ר מגורד טרי למים חמים ולתת לו לתלול כמה דקות לפני שתעביר אותוילד.

4.מנטה

Peppermint הוא תרופה צמחית פופולרית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהרגיע כאב גרון.כדי להשתמש במנטה למטרה זו, תוכלו לערבב כפית שמן מנטה עם כוס מים חמים ולתת אותו לילדכם או לערבב שתי טיפות שמן מנטה עם כף דבש ולתת להם אותו מספר פעמים ביום.

5.כורכום

כורכום הוא עשב רב עוצמה ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולפנות את העומס.כדי להשתמש בכורכום כתרופה, תוכלו לערבב כפית אבקת כורכום עם כוס מים חמים ולתת אותו לילדכם או לערבב כפית אבקת כורכום עם דבש ולתת להם כמה פעמים ביום.

6.לימון

לימון הוא תרופה טבעית פופולרית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולפנות את העומס.כדי להשתמש בלימון כתרופה, תוכלו לערבב את המיץ של לימון אחד עם כוס מים חמים ולתת אותו לילדכם או לערבב את המיץ של לימון אחד עם דבש ולתת להם אותו מספר פעמים ביום.

7.אקליפטוס

אקליפטוס הוא עשב רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולפנות את העומס.כדי להשתמש באקליפטוס כתרופה, תוכלו לערבב כפית שמן אקליפטוס עם כוס מים חמים ולתת אותו לילדכם או לערבב שתי טיפות של שמן אקליפטוס עם כף דבש ולתת להם אותו מספר פעמים ביום.

8.קינמון

קינמון הוא תרופה טבעית פופולרית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולפנות את העומס.כדי להשתמש בקינמון כתרופה, תוכלו לערבב כפית אבקת קינמון עם כוס מים חמים ולתת אותו לילדכם או לערבב כפית אבקת קינמון עם דבש ולתת להם כמה פעמים ביום.>

9.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב עוצמתי thAT שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו אנטי דלקתיות ואנטי-בקטריאלי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן