דף הבית » תרופות סבתא » 13 התרופות של סבתא מיוחדת ובריאה ליד שבורה
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedddddaa dddaddd dcdd dadd

13 התרופות של סבתא מיוחדת ובריאה ליד שבורה

כשיש לך יד שבורה, זו יכולה להיות חוויה קשה וכואבת.אבל יש כמה תרופות של סבתא מיוחדות שיכולות לעזור לך לנהל את הכאב ולעזור לידו להחלים מהר יותר.במאמר זה נסתכל על 13 תרופות של סבתא מיוחדת ובריאה ליד שבורה.

1.השתמש בקומפרס קר

אחד התרופות הוותיקות והיעילות ביותר עבור יד שבורה הוא להשתמש בדחיסה קרה.זה יכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות שמגיעים עם יד שבורה.כדי להכין דחיסה קר, עטפו כמה קוביות קרח בבד ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך כ -15 דקות.אתה יכול גם להשתמש בשקית של ירקות קפואים או בבקבוק מים קרים.

2.קח תרופות נגד כאבים

דרך נוספת לנהל את הכאב של יד שבורה היא לקחת תרופות נגד כאבים ללא מרשם.איבופרופן ואצטמינופן יכולים להיות יעילים להפחתת הכאב והדלקת.חשוב לעקוב אחר ההוראות על החבילה ולא לקחת יותר מהמינון המומלץ.

3.הרם את היד

הרמת היד יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והכאב של יד שבורה.לשם כך, הצע את היד על כרית או כרית בזמן שאתה יושב או שוכב.זה יעזור למנוע מהיד להיות נפוחה עוד יותר.

4.השתמש בסד

סד יכול לעזור לשמור על עצמות היד במקום ולהפחית את הכאב.הרופא שלך יכול לספק לך סד, או שאתה יכול להכין אחד בבית.להכנת סד, הניחו שתי חתיכות קרטון או פלסטיק נוקשה משני צדי היד השבורה ועטפו אותם יחד עם קלטת.

5.למרוח חום

החלת חום על היד השבורה יכולה גם לעזור להפחתת הכאב והנפיחות.אתה יכול להשתמש בכרית חימום, דחיסה חמה או אפילו בקבוק מים חמים.הקפידו לעטוף את מקור החום במגבת או בבד לפני שמריחים אותו על האזור המושפע.

6.קח אמבטיה חמה

אמבטיה חמה יכולה גם לעזור להפחית את הכאב של יד שבורה.הקפידו להרחיק את האזור המושפע מהמים וכדי לשמור על המים בטמפרטורה נוחה.הוספת כמה מלחי אפסום או שמנים אתרים יכולה גם לעזור להפחתת דלקת וכאב.

7.לממש את היד

למרות שזה אולי לא נראה כמו רעיון טוב, פעילות גופנית היד השבורה יכולה למעשה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.ביצוע תרגילים עדינים כמו סחיטה ושחרור כדור או מתיחת האצבעות יכול לעזור למנוע מהשרירים והרצועות להיות נוקשות ויכולים לעזור להפחית את הכאב.

8.לעסות את היד

עיסוי היד יכול גם לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.בעזרת שמן עיסוי או קרם, מעסה בעדינות את האזור המושפע בתנועות מעגליות.זה יכול לעזור להרגיע את השרירים ולהפחית את הכאב.

9.ללבוש סד

לבישת סד יכולה לעזור לשמור על היד במקום ולהפחית את הכאב.סד יכול גם לעזור למנוע את היד לנוע יותר מדי, מה שיכול לעזור להפחית את הסיכון לפגיעה נוספת.

10.אכלו מזונות אנטי דלקתיים

אכילת מזונות עשירים בתכונות אנטי דלקתיות יכולה לעזור להפחית את הכאב של יד שבורה.מזונות כמו דגים, אגוזים וירקות עליים כולם בעלי תכונות אנטי דלקתיות ויכולים לעזור להפחית את הנפיחות והכאב.

11.קח תוספי צמחים

תוספי צמחים כמו ג’ינג’ר וכורכום יכולים גם לעזור להפחית את הכאב והנפיחות של יד שבורה.נטילת כמוסות אחת או שתיים ביום יכולה לעזור להפחית את הדלקת והכאב.

12.השתמש בקרם ארניקה

קרם ארניקה הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות של יד שבורה.החלת כמות קטנה מהקרם לאזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.

13.קבל המון מנוחה

קבלת מנוחה רבה חשובה גם ליד שבורה.הקפידו לישון הרבה ולהגביל את הפעילויות שלכם לאלה שלא מנסים יותר מדי על היד.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לזכור שיד שבורה יכולה לקחת מספר שבועות לרפא ושאתהלא ינסה למהר את התהליך.הקפד לעקוב אחר ה

של הרופא שלך בטיפול ביד שבורה עם הסעדים של סבתא

סבתות ידועות שיש להן כמה מהתרופות הטובות ביותר למחלות נפוצות.יד שבורה אינה יוצאת דופן, ויש כמה סעדים מיוחדים ובריאים שעליה הסתמכו סבתות לאורך השנים.משימוש בצמחי מרפא ותבלינים ליישום טיפולי חום וקור, תרופות אלה יכולות לעזור להרגיע את הכאב ולהפחתת דלקת.להלן 13 תרופות של סבתא מיוחדת ובריאה ליד שבורה.

1.החלת הדבק כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ונוגד חמצון, וכאשר מעורבב עם מעט מים, הוא יכול להכין משחה שניתן ליישם על היד השבורה.עיסה זו יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב, כמו גם לקדם ריפוי.

2.הכנת עוף בצל

ידוע ש

בצל נהדר להפחתת דלקת וכאבים, וכאשר בשילוב מעט מים ואז מחוממים, הם יכולים להכין עוף שניתן ליישם על היד השבורה.עוף זה יכול לעזור להפחית נפיחות וכאב, ולקדם ריפוי.

3.החלת קומפרס ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד אנטי דלקתי נהדר וידוע שהוא מפחית את הכאב.בשילוב עם מעט מים ומחוממים, זה יכול ליצור דחיסה שניתן ליישם על היד השבורה.דחיסה זו יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב, ולקדם ריפוי.

4.מריחת משחת שום

שום הוא עוד אנטי-דלקתי חזק, וכאשר מעורבב עם מעט מים, הוא יכול להכין משחה שניתן ליישם על היד השבורה.עיסה זו יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב, כמו גם לקדם ריפוי.

5.הכנת קומפרס חומץ תפוחים

ידוע ש

חומץ תפוחים הוא אנטי דלקתי נהדר, וכשמשולב עם מעט מים ומחומם, הוא יכול ליצור קומפרס שניתן ליישם על היד השבורה.דחיסה זו יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב, ולקדם ריפוי.

6.החלת רסק דבש

ידוע ש

דבש נהדר להפחתת כאבים ודלקת, וכאשר מעורבבים במעט מים, הוא יכול להכין משחה שניתן ליישם על היד השבורה.עיסה זו יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב, כמו גם לקדם ריפוי.

7.הכנת דחיסת פלפל קאיין

פלפל קאיין ידוע כאנטי-דלקתיות נהדר וכאבים, וכאשר משולב עם מעט מים ומחומם, הוא יכול ליצור דחיסה שניתן ליישם על היד השבורה.דחיסה זו יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב, ולקדם ריפוי.

8.החלת אלוורה ורה ג’ל

ידוע כי אלוורה היא נהדרת להפחתת דלקת וכאב, וכאשר מיושמת ישירות על היד השבורה, זה יכול לעזור להפחית נפיחות וכאב, ולקדם ריפוי.

9.הכנת דחיסת עלים כרוב

עלי כרוב ידועים כאנטי-דלקתיים גדולים ומנשאת כאבים, וכשמשולבים עם מעט מים ומחוממים, זה יכול ליצור דחיסה שניתן ליישם על היד השבורה.דחיסה זו יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב, ולקדם ריפוי.

10.מריחת שמן קוקוס

שמן קוקוס ידוע שהוא נהדר להפחתת דלקת וכאב, וכאשר מיושם ישירות על היד השבורה, זה יכול לעזור להפחית נפיחות וכאב ולקדם ריפוי.

11.הכנת דחיסת מלח אפסום

ידוע ש

מלח אפסום הוא אנטי-דלקתי נהדר וכאבים, וכאשר משולב עם מעט מים ומחומם, הוא יכול להכין דחיסה שניתן ליישם על היד השבורה.דחיסה זו יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב, ולקדם ריפוי.

12.מריחת שמן עץ התה

שמן עץ התה ידוע שהוא נהדר להפחתת דלקת וכאב, וכאשר מיושם ישירות על היד השבורה, זה יכול לעזור להפחית נפיחות וכאב, ולקדם ריפוי.

13.הכנת קומפרס קמומיל

ידוע ש

קמומיל הוא אנטי-

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן