דף הבית » תרופות סבתא » 13 התרופות של סבתא לטיפול מהיר והתקבלו ברחבי העולם לגאוט
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcdddaddc deddda dddaadaddcd d

13 התרופות של סבתא לטיפול מהיר והתקבלו ברחבי העולם לגאוט

במשך מאות שנים, סבתות ברחבי העולם משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בגאוט, סוג דלקתי של דלקת פרקים הנגרמת כתוצאה מהיווצרות גבישים של חומצת שתן בגוף.בעוד שסבתות אלה היו בדרך הנכונה, מדעי הרפואה המודרניים הציגו גם כמה טריקים משלה, ומאפשרים לנו לטפל בגאוט במהירות וביעילות.להלן 13 תרופות של סבתא וטיפולים מקובלים ברחבי העולם לטיפול בגאוט במהירות וביעילות.

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה ביתית נהדרת לגאוט מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולנטרל חומצת שתן בגוף.ניתן ליטול אותו דרך הפה או ליישם ישירות על האזור המושפע.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית חומץ תפוחים גולמי ולא מסונן עם כוס מים ושותים אותו פעמיים ביום.אתה יכול גם להשרות כדור כותנה בכוס חומץ סיידר ולהחיל אותו ישירות על האזור הפגוע.

2.דובדבנים

דובדבנים הם תרופה ביתית מצוינת לגאוט מכיוון שהם מכילים אנתוציאנינים, שהם תרכובות טבעיות המסייעות בהפחתת הדלקת ולהפחית את רמות חומצת השתן.אכלו כוס דובדבנים טריים או שתו כוס מיץ דובדבן פעמיים ביום כדי להפחית את כאבי הגאוט.

3.סודה לשתייה

ניתן להשתמש בסודה לשתייה לטיפול בגאוט על ידי עזרה בהפחתת הדלקת ולנטרל חומצת שתן בגוף.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית סודה לשתייה עם כוס מים ושתה אותה פעמיים ביום.

טיפ:

חשוב לציין כי אין להשתמש בסודה לשתייה במשך יותר משבועיים מכיוון שהיא יכולה לגרום לתופעות לוואי כמו בחילה, הקאות וכאבי ראש.

4.כורכום

כורכום הוא תרופה עתיקה לגאוט בגלל תכונותיו האנטי דלקתיות והנוגדי חמצון.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים ושתה אותה פעמיים ביום.

5.אננס

אננס מכיל אנזים הנקרא Bromelain, שידוע כמפחית דלקת ומפחית את רמות חומצת השתן בגוף.אכלו כוס אננס טרי או שתו כוס מיץ אננס פעמיים ביום כדי להפחית את כאבי הגאוט.

6.ג’ינג’ר

לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות המסייעות בהפחתת כאבי גאוט.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת ג’ינג’ר עם כוס מים ושתה אותה פעמיים ביום.

7.אמבטיה מלח אפסום

אמבטיות מלח אפסום יכולות לעזור להפחית את כאבי הגאוט מכיוון שהן עוזרות להפחתת הדלקת ולנטרל חומצת שתן בגוף.כדי להשתמש בו, הוסף שתי כוסות מלח אפסום לאמבטיה חמה וספוג 20 דקות פעמיים ביום.

8.זרעי חילבה

ידוע כי זרעי חילבה מפחיתים את הדלקת ומפחיתים את רמות חומצת השתן בגוף.כדי להשתמש בו, משרים כף אחת של זרעי חילבה במים בן לילה, ואז שתו את המים בבוקר.

9.שורש שן הארי

שורש שן הארי ידוע כמפחית דלקת ומפחית את רמות חומצת השתן בגוף.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של שורש שן הארי בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז שתו את התה פעמיים ביום.

10.מיץ לימון

מיץ לימון ידוע כמפחית דלקת ומפחית את רמות חומצת השתן בגוף.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של מיץ לימון עם כוס מים ושתה אותו פעמיים ביום.

11.זרעי סלרי

ידוע שזרעי סלרי מפחיתים דלקת ומפחיתים את רמות חומצת השתן בגוף.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של זרעי סלרי בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז שתו את התה פעמיים ביום.

12.דחיסת מלח אפסום

דחיסת מלח EPSOM יכולה לעזור להפחית את כאבי הגאוט מכיוון שהיא מסייעת להפחתת דלקת ולנטרל חומצת שתן בגוף.כדי להשתמש בו, מערבבים שתי כוסות מלח אפסום עם שתי כוסות מים חמים וספגו מטלית בתערובת.החל את הדחיסה על האזור המושפע למשך 15 דקות פעמיים ביום.

13.זרעי פשתן

ידוע כי זרעי פשתן מפחיתים דלקת ומפחיתים את רמות חומצת השתן בגוף.כדי להשתמש בו, טוחנים שתי כפות של זרעי פשתן שלמים לאבקה עדינה והוסיפו אותה לכוס מים

13 תרופות של סבתא לטיפול מהיר בגאוט

גאוט הוא כואב, infהפרעה לדמה הנגרמת על ידי יותר מדי חומצת שתן בזרם הדם.זה יכול לגרום לכאב, דלקת ונוקשות במפרקים.למרבה המזל, ישנם טיפולים פשוטים רבים הזמינים עבור גאוט, כולל כמה ששימשו במשך מאות שנים על ידי סבתות ברחבי העולם.להלן 13 מהתרופות הביתיות הפופולריות ביותר עבור גאוט.

1.תפוחים

תפוחים עשירים בחומצה מאלית, המסייעת בפירוק גבישי חומצת השתן במפרקים.אכילת כמה תפוחים ביום יכולה לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לגאוט.תפוחים יכולים לשמש גם כטיפול אקטואלי;פשוט מועכים אחד והחלו על האזור המושפע.

2.דובדבנים

דובדבנים ידועים כתרופה טבעית יעילה לגאוט.הם עשירים באנתוציאנינים, שמפחיתים דלקת ומפחיתים את הכאב הקשור לגאוט.אכלו לפחות 10 דובדבנים ביום או שתו מיץ דובדבן כדי להשיג הכי הרבה תועלת.

3.כורכום

כורכום הוא תבלין אנטי דלקתי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל גאוט.ניתן לצרוך אותו במזון או לקחת אותו בצורה תוספה.מחקרים הראו כי כורכום יכול להפחית דלקת וכאב הקשורים לגאוט.

4.מלח אפסום

ידוע כי מלח אפסום מפחית דלקת ונפיחות.ניתן להוסיף אותו לאמבטיה חמה ולספוג למשך 20 דקות.מלח האפסום מסייע בהפחתת הכאב והנפיחות, ויכול לעזור להקל על תסמיני הגאוט.

5.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב אנטי דלקתי נוסף ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל גאוט.ניתן לצרוך אותו גולמי, בתה, או לקחת אותו בצורה תוספה.מחקרים הראו שג’ינג’ר יכול להפחית דלקת וכאב הקשורים לגאוט.

6.לימונים/ליימס

לימונים ולימונים עשירים בוויטמין C, שיכולים לעזור להפחית את רמות חומצת השתן בדם.צרכו 1-2 לימונים או לימונים ביום כדי להשיג את המירב ביותר או לשתות מיץ לימון או ליים מעורבב במים.

7.סודה לשתייה

סודה לשתייה ידועה כטיפול יעיל בגאוט.זה עוזר להפחית את כמות חומצת השתן בדם ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לגאוט.מערבבים 1 כפית סודה לשתייה בכוס מים ושותה אותה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.אלפלפה

אלפלפה הוא צמח שידוע כטיפול יעיל בגאוט.זה גבוה בוויטמין C וחומרים מזינים אחרים שיכולים לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.צרכו אלפלפה במזון או קחו אותו בצורה תוספה לתוצאות הטובות ביותר.

9.שן הארי

שן הארי הוא צמח שידוע כטיפול יעיל בגאוט.זה גבוה בוויטמין C וחומרים מזינים אחרים שיכולים לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.צרכו שן הארי במזון או קחו אותו בצורה תוספה לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.גדילן חלב

גדילן חלב הוא צמח שידוע כטיפול יעיל בגאוט.זה גבוה בוויטמין C וחומרים מזינים אחרים שיכולים לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.צרכו גדילן חלב במזון או קחו אותו בצורה תוספה לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע כטיפול יעיל בגאוט.זה עוזר להפחית את כמות חומצת השתן בדם ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לגאוט.מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים בכוס מים ושותים אותו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

12.אפסום מלח וסודה לשתייה

ערבוב מלח אפסום וסודה לשתייה יכול להוות טיפול יעיל בגאוט.השילוב מסייע בהפחתת כמות חומצת השתן בדם ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לגאוט.מערבבים 1 כפית מלח אפסום וכפית סודה לשתייה בכוס מים ושותה אותו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

13.זרעי פשתן

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן