דף הבית » תרופות סבתא » 13 התרופות של סבתא לטיפול מהיר ובטוח נגד צלקות אקנה
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcdddaddc deddda ddddd dadd

13 התרופות של סבתא לטיפול מהיר ובטוח נגד צלקות אקנה

מהן צלקות אקנה?

צלקות אקנה הן סימנים שנשארים לצמיתות על העור לאחר פריצת אקנה.הם יכולים להופיע כבורות עמוקים בצבע, צלקות קלואידיות או בליטות מורמות.צלקות אלה יכולות לגרום למצוקה רגשית ויכולות להיות קשה להיפטר מהן.למרבה המזל, ישנם כמה סעדים שייתכן שסבתא שלך השתמשה כדי להפחית את המראה של הצלקות הללו.

13 הסעדים של סבתא לצלקות אקנה

1.דבש

דבש הוא אנטיבקטריאלי טבעי, כך שזו דרך נהדרת לעזור לרפא את העור ולהפחית את מראה הצלקות.פשוט מרחו קצת דבש על האזור המושפע והשאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

2.אלוורה

אלוורה היא מקור נהדר לנוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת ולרפא את העור.ניתן ליישם אותו ישירות על העור או לקחת אותו כתוסף כדי לעזור להפחית את מראה הצלקות.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את מראה הצלקות.פשוט מרחו כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור המושפע ועסה אותו מספר דקות.

4.מיץ לימון

מיץ לימון ארוז בוויטמין C ויכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.פשוט מרחו קצת מיץ לימון על האזור המושפע והשאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.פשוט מערבבים חומץ תפוחים אחד חלק עם מים עם מים אחד ומורחים אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא פילינג טבעי שיכול לעזור להפחית את מראה הצלקות.פשוט מערבבים 1 כף סודה לשתייה עם כף מים ומורחים אותה על האזור הנגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

7.מיץ תפוחי אדמה

מיץ תפוחי אדמה הוא חומר הלבנה טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.פשוט מרחו קצת מיץ תפוחי אדמה על האזור המושפע והשאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

8.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את מראה הצלקות.פשוט מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם מים לייצור משחה ומרחים אותה על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

9.מיץ מלפפון

מיץ מלפפונים הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את מראה הצלקות.פשוט מרחו קצת מיץ מלפפונים על האזור המושפע והשאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

10.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את מראה הצלקות.פשוט החל כמות קטנה של שמן זית על האזור המושפע ועסה אותו מספר דקות.

11.תה ירוק

תה ירוק הוא נוגד חמצון טבעי שיכול לעזור להפחית את מראה הצלקות.פשוט תלולה כפית תה ירוק בכוס מים חמים ומורחים אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

12.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את מראה הצלקות.פשוט מערבבים 1 כפית שמן עץ התה עם כף מים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

13.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את מראה הצלקות.פשוט החל קצת לוז מכשפות על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

13 הסעדים של סבתא אלה יכולים לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה, אך חשוב לזכור שהם לא ייפטרו לחלוטין מהצלקות.אם הצלקות שלך חמורות או אם אינך רואה תוצאות לאחר שניסיתי את הסעדים הללו, עדיף לדבר עם רופא עור.

<P

13 הסעדים של סבתא לטיפול מהיר ובטוח נגד צלקות אקנה

צלקות אקנה יכולות להיות מכוערות ומביכות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שישהועברו מדורות של סבתות, שיכולים לעזור להפחית את המראה של הצלקות הללו.במאמר זה נדון ב -13 תרופות של סבתא לטיפול מהיר ובטוח נגד צלקות אקנה.

1.דבש

דבש הוא אנטי בקטריאלי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור לרפא צלקות אקנה.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע ולהשאיר עד 20 דקות לפני השטיפה במים.דבש יכול לשמש גם כמסיכת פנים, המוחלת על כל הפנים ולהשאיר למשך 15 עד 20 דקות.

2.אלוורה

אלוורה משמשת זה מכבר לטיפול במגוון מחלות עור, כולל צלקות אקנה.הוא מכיל תכונות ריפוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן ליישם אלוורה ישירות על האזור המושפע ולהשאיר עד 20 דקות לפני השטיפה במים.זה יכול לשמש גם כמסיכת פנים, המוחלת על הפנים כולו ולהשאיר למשך 15 עד 20 דקות.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע בכדור כותנה ולהשאיר עד 20 דקות לפני השטיפה במים.חומץ תפוחים יכול לשמש גם כטונר פנים, המופעל על כל הפנים עם כדור כותנה ולהשאיר אותו 15 עד 20 דקות.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטי בקטריאלי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע ולהשאיר אותו בן לילה.שמן קוקוס יכול לשמש גם כקרם לחות פנים, המופעל על הפנים כולו ולהשאיר עד 20 דקות.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא אנטי בקטריאלי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע ולהשאיר עד 20 דקות לפני השטיפה במים.שמן עץ התה יכול לשמש גם כשטיפת פנים, המופחת על כל הפנים ולהשאיר במשך 15 עד 20 דקות.

6.מיץ לימון

מיץ לימון הוא מעמד טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע בכדור כותנה ולהשאיר עד 20 דקות לפני השטיפה במים.מיץ לימון יכול לשמש גם כטונר פנים, המוחל על כל הפנים עם כדור כותנה ולהשאיר עליו 15 עד 20 דקות.

7.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא פילינג טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן לערבב אותו עם מים ליצירת משחה ולהחיל ישירות על האזור המושפע.סודה לשתייה יכולה לשמש גם כמסיכת פנים, המוחלת על כל הפנים ולהשאיר במשך 15 עד 20 דקות.

8.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא אנטי דלקתית טבעית שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן לערבב אותו עם מים ליצירת משחה ולהחיל ישירות על האזור המושפע.שיבולת שועל יכולה לשמש גם כמסיכת פנים, המוחלת על הפנים כולו ולהשאיר במשך 15 עד 20 דקות.

9.שום

שום הוא אנטי בקטריאלי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן לרסק אותו ולהחיל אותו ישירות על האזור המושפע ולהשאיר עד 20 דקות לפני השטיפה במים.שום יכול לשמש גם כשטיפת פנים, המופחת על הפנים כולו ולהשאיר במשך 15 עד 20 דקות.

10.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטי בקטריאלי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן לערבב אותו עם מים ליצירת משחה ולהחיל ישירות על האזור המושפע.כורכום יכול לשמש גם כמסיכת פנים, המוחלת על הפנים כולו ולהשאיר במשך 15 עד 20 דקות.

11.מלפפון

מלפפון הוא מעמד טבעי שיכול לעזור

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן