דף הבית » תרופות סבתא » 13 התרופות הטבעיות והמשקמות של סבתא לפטריית וולבר
ddaadaddaddaa ddddadddaa dddedadadeddaa dadc daddaad dcdadda

13 התרופות הטבעיות והמשקמות של סבתא לפטריית וולבר

היתרונות של הסעדים של סבתא לפטריית וולבר

פטריית וולבר יכולה להיות לא נוחה ומביכה.זהו זיהום הנגרם כתוצאה מצמיחת יתר של פטריה, בדרך כלל קנדידה אלביקנס.התסמינים יכולים לכלול גירוד, שריפה ופריקה לבנה.חשוב לטפל בפטריית וולבר בהקדם האפשרי כדי למנוע ממנה להתפשט ולגרום לבעיות חמורות יותר.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות ומשקמות שהועברו מדור לדור.להלן 13 מהסעדים של הסבתא הטובה ביותר לטיפול בפטריות וולבר.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לפטריית וולבר.כדי להשתמש בו, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם ארבעה חלקים מים חמים והשתמש בכדור כותנה כדי למרוח אותו על האזור הפגוע.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהסימפטומים שוככים.

2.חומץ לבן

חומץ לבן הוא עוד נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריית וולבר.כדי להשתמש בו, מערבבים חלק אחד חומץ לבן עם ארבעה חלקים מים חמים והשתמש בכדור כותנה כדי למרוח אותו על האזור הפגוע.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהסימפטומים שוככים.

3.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריית וולבר.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא כמו שמן זית או שמן קוקוס.החל אותו על האזור הנגוע פעמיים עד שלוש ביום עד שהסימפטומים שוככים.

4.שום

לשום תכונות טבעיות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לפטריית וולבר.כדי להשתמש בו, ריסקו כמה שיני שום ומערבבים אותו עם שמן נשא כמו שמן זית או שמן קוקוס.החל אותו על האזור הנגוע פעמיים עד שלוש ביום עד שהסימפטומים שוככים.

5.דבש

דבש הוא נוגד פטרייתי ואנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריות וולבר.כדי להשתמש בו, מרחו שכבה דקה של דבש על האזור המושפע והשאירו אותו למשך 30 דקות.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהסימפטומים שוככים.

6.יוגורט

יוגורט הוא נוגד פטריות טבעי ופרוביוטיקה שיכולים לעזור בטיפול בפטריות וולבר.כדי להשתמש בו, מרחו שכבה דקה של יוגורט רגיל על האזור המושפע והשאירו אותו למשך 30 דקות.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהסימפטומים שוככים.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם קרם לחות טבעי וטבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריות וולבר.כדי להשתמש בו, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור הפגוע והשאירו אותו למשך 30 דקות.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהסימפטומים שוככים.

8.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריית וולבר.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן אורגנו עם שמן נשא כמו שמן זית או שמן קוקוס.החל אותו על האזור הנגוע פעמיים עד שלוש ביום עד שהסימפטומים שוככים.

9.אלוורה

אלוורה הוא קרם נוגד פטרייתי וטורניר טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריות וולבר.כדי להשתמש בו, מרחי שכבה דקה של ג’ל אלוורה על האזור המושפע והשאיר אותה דולקת למשך 30 דקות.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהסימפטומים שוככים.

10.כורכום

כורכום הוא אנטי-פטרייתי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור בטיפול בפטריות וולבר.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל אותו על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 30 דקות.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהסימפטומים שוככים.

11.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא נוגד פטרייתי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לסייע בטיפול בפטריות וולבר.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן לבנדר עם שמן נשא כמו שמן זית או שמן קוקוס.החל אותו על האזור הנגוע פעמיים עד שלוש ביום עד שהסימפטומים שוככים.

12.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד פטריות טבעיות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור בטיפול בפטריות וולבר.כדי להשתמש בו, מערבבים

13 תרופות טבעיות לפטריית וולבר

פטריית וולבר היא בעיה שכיחה עבור נשים, אך טיפולים רביםכוללים משחות ושמחות כימיות קשות.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שסבתא שלך ייתכן ששימשה שיכולה לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לפטריית וולבר.להלן 13 תרופות טבעיות ומשקמות ששימשו נשים במשך מאות שנים:

שום

שום הוא חומר נגד פטריות חזק שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית וולבר.ניתן לאכול אותו גולמי או לקחת בצורה תוספה.ניתן ליישם שום גם ישירות על האזור הנגוע בצורה של משחה העשויה מסיני שום טריות.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חומר טבעי אנטי -פטרי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית את אי הנוחות של פטריית וולבר.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או להתייחס לפלעה כתוסף.ניתן להוסיף שמן קוקוס גם למזון לקבלת דחיפה נוספת של כוח נגד פטריות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית וולבר.זה יכול להילקח דרך הפה כתוסף או ליישם ישירות על האזור המושפע.ניתן להוסיף גם חומץ תפוחים לאמבטיה לדחיפה נוספת של כוח נגד פטריות.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר טבעי נגד פטריות שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית וולבר.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או להתייחס לפלעה כתוסף.ניתן להוסיף שמן עץ התה גם לאמבטיה לדחיפה נוספת של כוח נגד פטריות.

יוגורט

יוגורט מכיל חיידקים מועילים שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית וולבר.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או להתייחס לפלעה כתוסף.ניתן להוסיף גם יוגורט למזון לקבלת דחיפה נוספת של חיידקים מועילים.

שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא חומר טבעי נגד פטריות שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית וולבר.זה יכול להילקח דרך הפה כתוסף או ליישם ישירות על האזור המושפע.ניתן להוסיף שמן אורגנו גם לאמבטיה לדחיפה נוספת של כוח נגד פטריות.

אלוורה

אלוורה הוא חומר טבעי אנטי -פטרי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית וולבר.זה יכול להילקח דרך הפה כתוסף או ליישם ישירות על האזור המושפע.ניתן להוסיף אלוורה גם לאמבטיה לדחיפה נוספת של כוח אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי.

מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא חומר טבעי אנטי -פטרי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית וולבר.זה יכול להילקח דרך הפה כתוסף או ליישם ישירות על האזור המושפע.ניתן להוסיף מיץ חמוציות גם לאמבטיה לדחיפה נוספת של כוח אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי.

כורכום

כורכום הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית וולבר.זה יכול להילקח דרך הפה כתוסף או ליישם ישירות על האזור המושפע.ניתן להוסיף כורכום גם לאמבטיה לדחיפה נוספת של כוח אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית וולבר.זה יכול להילקח דרך הפה כתוסף או ליישם ישירות על האזור המושפע.ניתן להוסיף ג’ינג’ר גם לאמבטיה לדחיפה נוספת של כוח נגד פטריות ואנטיבקטריאלי.

שמן זית

שמן זית הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית וולבר.זה יכול להילקח דרך הפה כתוסף או ליישם ישירות על האזור המושפע.ניתן להוסיף שמן זית גם לאמבטיה לדחיפה נוספת של כוח נגד פטריות ואנטיבקטריאלי.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית וולבר.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן