דף הבית » תרופות סבתא » 13 הסעדים של סבתא שכדאי לדעת ועם תוצאות מוכחות עבור הצטננות ושיעול במהלך ההיריון
ddadadddd dadc daddaad dadbddd dcddadaa ddadd daaddadddaa de

13 הסעדים של סבתא שכדאי לדעת ועם תוצאות מוכחות עבור הצטננות ושיעול במהלך ההיריון

קר ושיעול במהלך ההיריון יכולים להיות לא נוחים למדי ואף יכולים להוביל לסיבוכים חמורים יותר גם לאם וגם לתינוק.עם זאת, ישנם סעדים רבים של סבתא שהוכחו כמספקים הקלה מתסמיני הקור והשיעול במהלך ההיריון עם שימוש נכון.להלן שלוש -עשרה הסעדים של סבתא שכדאי לדעת ועם תוצאות מוכחות עבור הצטננות ושיעול במהלך ההיריון.

דבש

דבש שימש כתרופה לגרון כואב, הצטננות ושיעול במשך מאות שנים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.לדבש יש גם תכונות ריפוי טבעיות שיכולות להרגיע ולהקל על תסמיני הקור והשיעול במהלך ההיריון.נסה להוסיף כפית דבש גולמי ואורגני לכוס מי לימון חמים לתרופה טבעית.

כורכום

כורכום הוא תבלין עתיק המשמש במשך מאות שנים לתכונותיו הרפואיות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות, נוגדי חמצון ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.הוספת כורכום לכוס חלב או מים חמים יכולה לעזור להרגיע ולהקל על תסמיני הקור והשיעול במהלך ההיריון.

טיפ ייחודי ומועיל

ערבוב כפית כורכום אחת עם כפית דבש גולמי וקמצוץ פלפל שחור יכול להיות תרופה טבעית עוצמתית לקור ושיעול במהלך ההיריון.הפלפל השחור עוזר להגביר את ספיגת הכורכום, מה שהופך אותו ליעיל עוד יותר.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תרופה עתיקה המשמשת במשך מאות שנים לתכונותיו הרפואיות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות, נוגדי חמצון ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.שתיית תה ג’ינג’ר או הוספת ג’ינג’ר לאוכל שלך יכולה לעזור להרגיע ולהקל על תסמיני הקור והשיעול במהלך ההיריון.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.יש לו תכונות אנטי דלקתיות, נוגדי חמצון ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.שתיית תערובת של כפית אחת של חומץ תפוחים וכפית דבש אחת בכוס מים חמים יכולה לעזור להרגיע ולהקל על תסמיני הקור והשיעול במהלך ההיריון.

שום

שום הוא תרופה עתיקה נוספת המשמשת במשך מאות שנים לתכונותיו הרפואיות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות, נוגדי חמצון ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.אכילת שן שום כל יום יכולה לעזור להרגיע ולהקל על תסמיני הקור והשיעול במהלך ההיריון.

אקליפטוס

אקליפטוס הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לתכונותיו הרפואיות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות, נוגדי חמצון ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.הוספת כמה טיפות של שמן אקליפטוס לקערה של מים חמים ושאיפת הקיטור יכולה לעזור להרגיע ולהקל על תסמיני הקור והשיעול במהלך ההיריון.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית נוספת המשמשת במשך מאות שנים לתכונותיו הרפואיות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות, נוגדי חמצון ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.הוספת קמצוץ של פלפל קאיין לכוס מים חמים יכולה לעזור להרגיע ולהקל על תסמיני הקור והשיעול במהלך ההיריון.

לימון

לימון הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לתכונותיו הרפואיות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות, נוגדי חמצון ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.שתיית כוס מי לימון חמים יכולה לעזור להרגיע ולהקל על תסמיני הקור והשיעול במהלך ההיריון.

גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח חמים יכול לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.המלח עוזר להוציא עודף ריר, ואילו המים החמים יכולים לעזור להרגיע את הגרון.גרגר עם מי מלח חמים מספר פעמים ביום יכולP מרגיע ומקל על תסמיני הקור והשיעול במהלך ההיריון.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.הקיטור עוזר לשחרר ריר בגרון ובריאות, ואילו הטמפרטורה החמה יכולה לעזור להרגיע את הגרון.נטילת שאיפת קיטור מספר פעמים ביום יכולה לעזור להרגיע ולהקל על תסמיני הקור והשיעול במהלך ההיריון.

fenugreek

Fenugreek הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לתכונותיה הרפואיות.יש לו אנטי דלקת, נוגד חמצון,

מסקנה

נשים בהריון חשופות במיוחד להצטננות ושיעול, וחשוב לנקוט אמצעי זהירות נוספים כדי להגן על בריאותו.במהלך ההיריון, תרופות טבעיות יכולות להיות דרך יעילה לטיפול בהצטננות ובשיעול.סבתות משתמשות בסעדים אלה במשך מאות שנים עם תוצאות מוכחות, ורבים מהתרופות הללו עדיין משמשות כיום.13 הסעדים של סבתא אלה להצטננות ולשיעול במהלך ההיריון הם דרך נהדרת להקל באופן טבעי את הסימפטומים ולשמור על בריאות האם והתינוק.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות ובשיעול במהלך ההיריון עם תוצאות מוכחות.13 תרופות אלה כוללות אכילת מזון בריא, שתיית שפע של נוזלים, באמצעות מכשיר אדים, נטילת תוספי שום, שימוש בסיר נטי, שתיית תה ג’ינג’ר, גרגר עם מי מלח, שתיית מי לימון חמים, נטילת דבש ולימון, שתיית תה קמומיל, שאיפהקיטור, באמצעות שמנים אתרים ושימוש באבני אבץ.לכל תרופה מערך יתרונות משלו וחשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות לעזור לנשים בהריון להקל על תסמיני הצטננות ושיעול בבטחה ובאופן טבעי ולהשאיר את האם והתינוק.

שאלות נפוצות

ש: האם יש סיכונים הקשורים לשימוש בתרופות של סבתא להצטננות ולשיעול במהלך ההיריון?

א: בעוד שהתרופות של סבתא הוכחו כיעילות לטיפול בהצטננות ובשיעול במהלך ההיריון, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.יתכן כי סעדים מסוימים אינם מתאימים לנשים מסוימות, ולכן חיוני לדבר עם איש מקצוע רפואי לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.

קישורים קשורים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן