דף הבית » תרופות סבתא » 13 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים ואמינים עבור אפטה בלשון
ddadadddd dadc daddaad daddaddcdadddd dddf dbdc ddddcd

13 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים ואמינים עבור אפטה בלשון

APHTHA בלשון: 13 התרופות של סבתא לעזור

אפתה בלשון יכולה להיות מצב מעצבן ולא נוח.לעתים קרובות זה מציג ככאוב קטן וכואב בפה.זה יכול להוביל לתחושת שריפה, אי נוחות, אדמומיות ואפילו נפיחות.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות מסורתיות שהועברו לאורך דורות, שהוכחו כטיפול אמין באפת’ה בלשון.

היתרונות של הסעדים של סבתא

הסעדים של סבתא פופולריים מסיבה כלשהי.המרכיבים הטבעיים שלהם עדינים על הבטן וקל למצוא ברוב משקי הבית.ידוע כי רבים מהמרכיבים המשמשים בסעדים אלה הם בעלי תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות של אפטה בלשון.בנוסף, ניתן להשתמש ברבים מהתרופות הללו כדי לעזור לשמור על הפה נקי ובריא, מה שיכול לעזור במניעת הישנות של אפטה בעתיד.

1.שטיפת מי מלח

אחד התרופות הפופולריות והיעילות ביותר עבור אפטה בלשון הוא שטיפה של מי מלח.תרופה זו יכולה לעזור להפחית נפיחות, כאב ואי נוחות הנגרמת על ידי אפתה.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים כפית מלח אחת לכוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך כמה דקות, ואז ירק אותה החוצה.דאג לשטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.

2.שטיפת סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרכובת אלקליין שיכולה לעזור להפחית את החומציות בפה שלך, מה שיכול לעזור להפחית את התרחשות האפתא בלשון.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה לכוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך כמה דקות, ואז ירק אותה החוצה.דאג לשטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.

3.דבש

לדבש יש תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה עבור אפטה בלשון.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של דבש על האזור הפגוע ואפשר לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטי-מיקרוביאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לאפטה בלשון.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור הפגוע ואפשר לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

5.אלוורה

אלוורה יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות וריפוי, מה שהופך אותו לתרופה יעילה עבור אפטה בלשון.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של ג’ל אלוורה על האזור הפגוע ואפשר לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

6.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ מכיל תרכובת הנקראת גליצירריזין, שיכולה לעזור להפחית נפיחות ולהפחית את אי הנוחות של אפתה בלשון.פשוט הניחו כמות קטנה של אבקת שורש ליקוריץ על האזור הפגוע ומאפשרים לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

7.תה קמומיל

תה קמומיל ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והמרגיעות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה עבור אפטה בלשון.כל שעליך לעשות הוא להיות שקית תה קמומילית בכוס מים חמים למשך מספר דקות, ואז אפשרו להתקרר.לאחר התקררות, השטף את התה בפה שלך כמה דקות לפני יריקה החוצה.

8.כורכום

כורכום ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטי-מיקרוביאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לאפטה בלשון.פשוט מערבבים כפית כורכום אחת עם כמה טיפות מים לייצור משחה, ואז החל אותו על האזור הפגוע.אפשר לעיסה לשבת כמה דקות לפני שטיפתו במים חמים.

9.שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטי-מיקרוביאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לאפטה בלשון.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומערבבים אותו עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור המושפע ואפשר לו לשבת כמהדקות לפני שטיפה עם מים חמים.

10.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע

13 התרופות של סבתא לאפטהה בלשון

אפטה בלשון הוא מצב כואב שיכול לגרום לאכילה ולדיבור לא נוח.למרבה המזל, ישנם כמה סעדים של סבתא שהועברו במשך דורות שהם פופולריים ואמינים גם לטיפול במחלה זו.מאמר זה יחקור 13 בסעדים אלה, את היעילות שלהם וכיצד להשתמש בהם לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

1.מי מלח

אחד התרופות הפשוטות והיעילות ביותר עבור אפטהה בלשון הוא לשטוף את הפה במי מלח.כל מה שנדרש הוא כפית מלח המומס בכוס מים חמים.זה יכול לעזור להפחית דלקת וכאב, תוך הריגת כל חיידקים שעלולים לגרום למצב.חשוב לא לבלוע את הפיתרון, אלא לשטוף את הפה ולירוק אותו.

2.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא גם תרופה אמינה לאפטה בלשון.ניתן לערבב אותו עם מים ליצירת משחה שניתן ליישם ישירות על האזור המושפע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב, תוך הריגת כל חיידקים שעלולים לגרום למצב.חשוב לשטוף את הפה לאחר השימוש כדי להימנע מכל השפעות שליליות.

3.דבש

דבש הוא תרופה פופולרית עבור מחלות רבות, כולל אפטה בלשון.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע ולהשאיר מספר דקות לפני שנשטף.דבש ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה למצב זה.זה יכול גם לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.

4.כורכום

כורכום הוא תבלין רב עוצמה שיש לו יתרונות בריאותיים רבים, כולל היכולת להפחית דלקת וכאב.ניתן לערבב אותו עם מים ליצירת משחה שניתן ליישם ישירות על האזור המושפע.חשוב לשטוף את הפה לאחר השימוש כדי להימנע מכל השפעות שליליות.

5.שום

שום הוא תרופה פופולרית עבור מחלות רבות, כולל אפתה בלשון.ניתן לרסק אותו וליישם אותו ישירות על האזור המושפע.זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה למצב זה.זה יכול גם לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה פופולרית עבור מחלות רבות, כולל אפתה בלשון.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע ולהשאיר מספר דקות לפני שנשטף.שמן קוקוס ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה למצב זה.זה יכול גם לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.

7.אלוורה

אלוורה היא תרופה פופולרית עבור מחלות רבות, כולל אפטה בלשון.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע ולהשאיר מספר דקות לפני שנשטף.אלוורה ידועה בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה למצב זה.זה יכול גם לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.

8.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה פופולרית עבור מחלות רבות, כולל אפתה בלשון.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע ולהשאיר מספר דקות לפני שנשטף.מיץ לימון ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה למצב זה.זה יכול גם לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.

9.שורש ליקוריץ

שורש שורש שורש הוא תרופה פופולרית עבור מחלות רבות, כולל אפתה בלשון.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע ולהשאיר מספר דקות לפני שנשטף.שורש ליקריץ ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה למצב זה.זה יכול גם לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.

10.כוסברה

כוסברה iתרופה פופולרית עבור מחלות רבות, כולל אפטה בלשון.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע ולהשאיר מספר דקות לפני שנשטף.כוסברה ידועה בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, מה שהופך אותה לתרופה יעילה למצב זה.זה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן