דף הבית » תרופות סבתא » 13 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים ועם תוצאות מוכחות לשיעול וופינג
ddadadddd dadc daddaad daddaddcdadddd dddf dbdc ddddcd

13 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים ועם תוצאות מוכחות לשיעול וופינג

13 הסעדים של סבתא לשיעול וופינג

שיעול וופינג, הידוע גם בשם שעלת, הוא זיהום מדבק ביותר במערכת הנשימה שיכולה להוביל לסיבוכים בריאותיים חמורים, במיוחד אצל ילדים צעירים.למרות שיש כמה טיפולים רפואיים זמינים, אנשים רבים נשבעים על ידי התרופות הביתיות שהועברו על ידי סבתותיהם.להלן 13 תרופות של סבתא פופולרית לשיעול וופינג שהם בטוחים, טבעיים ומכוונים לתוצאה.

1.דבש עם ג’ינג’ר

דבש וג’ינג’ר הם שניים מהמרכיבים הפופולריים ביותר המשמשים בתרופות של סבתא לשיעול וופ.שילוב של שני אלה יכול לסייע בהפחתת דלקת וגירוי בגרון, שיכולים לעזור להרגיע את הסימפטומים של שיעול וופ.כדי להכין תרופה זו, מערבבים 1 כפית דבש עם חצי כפית ג’ינג’ר מגורד טרי וקח 1-2 כפיות מהתערובת שלוש פעמים ביום.

2.כורכום וחלב

כורכום משמש זה מכבר כתרופה טבעית למצבים בריאותיים רבים, כולל שיעול מתרחש.ידוע שהוא מפחית דלקת וגירוי בגרון, מה שיכול לעזור להקל על הסימפטומים.כדי להכין תרופה זו, הוסף קמצוץ אבקת כורכום לכוס חלב חם ושותה אותו 2-3 פעמים ביום.

טיפ מועיל:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, הוסף כפית דבש לתערובת הכורכום והחלב.

3.מיץ ענבים

מיץ ענבים הוא תרופה פופולרית למצבים בריאותיים רבים, כולל שיעול של וופינג.הוא עשיר בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור להפחית דלקת וגירוי בגרון.כדי להכין תרופה זו, מערבבים 1 כוס מיץ ענבים עם 1 כף דבש ושתה אותו 1-2 פעמים ביום.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד הסעדים הפופולריים ביותר במצבים בריאותיים רבים, כולל שיעול מתנשא.ידוע שהוא מפחית דלקת וגירוי בגרון, מה שיכול לעזור להקל על הסימפטומים.כדי להכין תרופה זו, מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושתה אותו 1-2 פעמים ביום.

5.שום ובצל

שום ובצל הם שני המרכיבים הפופולריים ביותר המשמשים בסעדים של סבתא לשיעול וופ.ידוע כי שניהם מפחיתים דלקת וגירוי בגרון, מה שיכול לעזור להקל על הסימפטומים.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית 1 של שום ובצל מגורר טרי עם כפית דבש וקח 1-2 כפיות מהתערובת שלוש פעמים ביום.

6.גרגר מי מלח

גרגר מים מלח הוא תרופה פופולרית למצבים בריאותיים רבים, כולל שיעול של וופינג.ידוע שהוא מפחית דלקת וגירוי בגרון, מה שיכול לעזור להקל על הסימפטומים.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים וגרגר אותו 2-3 פעמים ביום.

7.לימון ודבש

לימון ודבש הם שניים מהמרכיבים הפופולריים ביותר המשמשים בתרופות של סבתא לשיעול.השילוב של שני אלה יכול לסייע בהפחתת דלקת וגירוי בגרון, שיכולים לעזור להרגיע את הסימפטומים של שיעול שופע.כדי להכין תרופה זו, מערבבים 1 כפית מיץ לימון עם כפית דבש וקח 1-2 כפיות מהתערובת שלוש פעמים ביום.

8.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה פופולרית נוספת עבור מצבים בריאותיים רבים, כולל שיעול של וופינג.ידוע שהוא מפחית דלקת וגירוי בגרון, מה שיכול לעזור להקל על הסימפטומים.כדי להכין תרופה זו, תלולה 1 כפית של עלי מנטה מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותה אותו 1-2 פעמים ביום.

9.תה אניס

תה אניס הוא תרופה פופולרית למצבים בריאותיים רבים, כולל שיעול של וופינג.ידוע שהוא מפחית דלקת וגירוי בגרון, מה שיכול לעזור להקל על הסימפטומים.כדי להכין תרופה זו, תלולה 1 כפית אניס בספל מים חמים למשך 10 דקות ושותה אותה 1-2 פעמים ביום.

10.תה ליקריץ

תה ליקריץ הוא תרופה פופולרית נוספת עבור מצבים בריאותיים רבים, כולל שיעול של וופינג.זה יודעn להפחתת דלקת וגירוי בגרון, מה שיכול לעזור להקל על הסימפטומים.כדי להכין תרופה זו, תלולה כפית של שורש ליקריץ בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושתתה אותו 1-2 פעמים ביום.

11.מרשמלו

תרופות טבעיות לשיעול וופינג

שיעול שופע, הידוע גם בשם שעלת, הוא מחלת נשימה מדבקת מאוד הנגרמת על ידי חיידקי שעלת בורדלה.זה מאופיין בשיעול ממושך, ואחריו לרוב צליל “וופ” כאשר האדם שואף.ככל שהמחלה מתקדמת, השיעול עלול להיות חמור מספיק בכדי לגרום להקאות או תשישות.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות הזמינות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של שיעול וופ.להלן שלוש עשרה מהתרופות הטבעיות הפופולריות והיעילות ביותר לשיעול וופינג.

1.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא כי היא עוזרת להרגיע את הגרון ולהפחית את חומרת השיעול.כדי להשתמש בדבש לטיפול בשיעול, מערבבים כף דבש אחת עם כפית מיץ לימון ושותה אותו לפני השינה.אסור לתת לדבש לעולם לילדים מתחת לגיל אחד.

2.שום

שום הוא חומר אנטיבקטריאלי ואנטי -ויראלי רב עוצמה ששימש לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול.כדי להשתמש בשום כתרופה לשיעול שופע, קוצצים שתי שיני שום ומערבבים אותם עם כף דבש אחת.קח תערובת זו שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את חומרת השיעול.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול של וופינג.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה לשיעול וופינג, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד עם כפית דבש אחת וקח אותו שלוש פעמים ביום.על פי ההערכה, תרופה זו מסייעת בהפחתת חומרת השיעול.

4.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת חזק ששימש לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול של וופינג.כדי להשתמש בכורכום כתרופה לשיעול שופע, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס חלב חם ושתה אותו שלוש פעמים ביום.על פי ההערכה, תרופה זו מסייעת בהפחתת חומרת השיעול.

5.מנטה

מנטה הוא חיטוי טבעי ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול של וופינג.כדי להשתמש במנטה כתרופה לשיעול שופע, תלולה כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים רותחים למשך עשר דקות.שתו תה זה שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את חומרת השיעול.

6.ליקריץ

LICORICE הוא חיטוי טבעי ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול של WHOOPING.כדי להשתמש בשכיריץ כתרופה לשיעול וופינג, מערבבים כפית אחת של אבקת ליקוריץ עם כפית דבש אחת וקח אותו שלוש פעמים ביום.על פי ההערכה, תרופה זו מסייעת בהפחתת חומרת השיעול.

7.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם חיטוי טבעי ומשמשים במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול של וופ.כדי להשתמש בזרעי חילבה כתרופה לשיעול שופע, מערבבים כפית אחת של זרעי חילבה עם כפית דבש אחת ולקחת אותו שלוש פעמים ביום.על פי ההערכה, תרופה זו מסייעת בהפחתת חומרת השיעול.

8.טימין

טימין הוא חיטוי טבעי ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול של וופינג.כדי להשתמש בטימין כתרופה לשיעול שופע, מערבבים כפית אחת של עלי טימין מיובשים עם כפית דבש אחת וקח אותו שלוש פעמים ביום.על פי ההערכה, תרופה זו מסייעת בהפחתת חומרת השיעול.

9.אקליפטוס

אקליפטוס הוא חיטוי טבעי ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול של וופינג.כדי להשתמש באקליפטוס כתרופה לשיעול מתווך, כפית אחת תלולה של עלי אקליפטוס בכוס מים רותחים למשך עשר דקותES.שתו תה זה שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את חומרת השיעול.

10.קמומיל

קמומיל הוא חיטוי טבעי ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן