דף הבית » תרופות סבתא » 13 הסעדים של סבתא סודית ובטוחה לקור חזק

13 הסעדים של סבתא סודית ובטוחה לקור חזק

הסעדים של סבתא לקור חזק

זה לא סוד שסבתות יודעות הכי טוב כשמדובר בסעדים להצטננות חזקה.החל מהתה הביתית ומרכיבים טבעיים ועד תרופות עתיקות, ישנן הרבה אפשרויות שם שיעזרו לך להתגבר על הקור שלך במהירות ובבטיחות.להלן 13 מהתרופות של הסבתא הטובה ביותר להצטננות חזקה שתוכלו להשתמש בהן בבית.

1.נוזלים חמים

אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות למען הצטננות הוא לשתות הרבה נוזלים חמים.זה יכול לעזור לפנות את מעברי האף ולהפחית את העומס.נסה לשתות תה חם, מרק או אפילו מים חמים עם לימון ודבש.זה יעזור לשמור על התייבשותך ולספק הקלה מסוימת מהתסמינים שלך.

2.שום

שום שימש זה מכבר כתרופה טבעית להצטננות.יש לו תכונות אנטי -מיקרוביאליות ואנטי -ויראליות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולהפחית את חומרת הסימפטומים שלך.נסה להוסיף קצת שום טרי לאוכל שלך, או לקחת תוסף שום אם אתה לא אוהב את הטעם.

טיפ ייחודי:

אם אתה מתקשה להשיג מספיק שום בתזונה שלך, נסה להוסיף שמן זית מושקע שום לאוכל שלך.זה ייתן לך את כל היתרונות של שום ללא הטעם החזק!

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד מרכיב טבעי נהדר לטיפול בהצטננות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים שלך.נסה להוסיף קצת ג’ינג’ר טרי לתה שלך או להכין תה ג’ינג’ר תוצרת בית על ידי פרוסות ג’ינג’ר תלולות במים חמים.

4.דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה טבעית להצטננות.לא רק שזה מרגיע כאב גרון, אלא שהוא גם עוזר להפחית את הדלקת ולהגביר את מערכת החיסון שלך.נסה להוסיף כפית דבש לתה החם שלך או אפילו להוריד אותו ישר מהכף.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה טבעית נהדרת להצטננות.הוא מכיל תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולהפחית את חומרת הסימפטומים שלך.נסה להוסיף כף של חומץ תפוחים לכוס מים ולשתות אותו פעמיים ביום.

6.מקלחות חמות

נטילת מקלחות חמות יכולה לעזור להפחית את העומס ולהרגיע את כאב הגרון.הקיטור מהמקלחת יכול לעזור לפתוח את מעברי האף ולספק הקלה מהתסמינים שלך.הקפד לשמור על טמפרטורת המקלחת הכי חם שתוכל לעמוד בה להקלה מקסימאלית.

7.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה טבעית להצטננות שיכולה לעזור להפחית את העומס ולהרגיע כאב גרון.נסה להוסיף כמה טיפות של שמן אקליפטוס לאמבט חם או להשתמש בו בשאיפת קיטור.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן אקליפטוס לקערת מים חמים ולשאוף את הקיטור דרך האף.

8.ויטמין C

ויטמין C הוא חומר מזין חיוני שיכול לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולהפחית את חומרת הסימפטומים שלך.נסה לאכול מזונות עשירים בוויטמין C, כמו תפוזים, ברוקולי ופלפלים.אתה יכול גם לקחת תוסף ויטמין C אם לא תספיק מהתזונה שלך.

9.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את העומס ולהרגיע את כאב הגרון.נסה להוסיף קצת כורכום לאוכל שלך או להכין תה כורכום על ידי אבקת כורכום תלולה במים חמים.אתה יכול גם לקחת תוסף כורכום אם אתה לא אוהב את הטעם.

10.גרגר מי מלח

גרגר מי מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את כאב הגרון.נסה לערבב כפית מלח אחת בכוס מים חמים ולגלגל אותו כמה פעמים ביום.הקפידו לירוק את התערובת לאחר גרגולינג.

11.תה מנטה

תה מנטה יכול לעזור להפחית את העומס ולהרגיע את כאב הגרון.נסה להכין תה מנטה על ידי עליית עלי מנטה במים חמים.אתה יכול גם לקחת תוסף מנטה אם אתה לא אוהב את הטעם.

12.מרק עוף

מרק עוף הוא תרופה קלאסית להצטננות.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהגביר אתמערכת חיסון.

תרופות צמחי מרפא להצטננות

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות ובמחלות אחרות.אמנם רבים מהתרופות הללו לא נבדקו מדעית, אך לרוב הם יכולים לספק הקלה מתסמיני קר.להלן כמה מהתרופות הנפוצות והסבתות הנפוצות והבטיחות ביותר להצטננות חזקה:

סירופ אלדרברי

סירופ אלדרברי הוא אחד התרופות הפופולריות והיעילות ביותר להצטננות.זה עשוי מפירות יער של שיחי סמלים, העשירים בנוגדי חמצון ובתרכובות מגבירות חיסוניות.ניתן ליטול סירופ אלדרברי כתוסף יומי או להוסיף לתה או למשקאות חמים אחרים כדי לעזור להילחם בהצטננות.

שום

שום ידוע בזכות תכונותיו הרפואיות, והוא משמש במשך מאות שנים כדי להילחם בהצטננות.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את הדלקת.ניתן לאכול שום גולמי, להוסיף למזון או לקחת כתוסף.

דבש

דבש שימש כתרופה טבעית להצטננות במשך מאות שנים.הוא מכיל תכונות אנטי-ויראליות, אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את חומרת תסמיני הקור.זה יכול להילקח כתוסף יומי או להוסיף לתה או למשקאות חמים אחרים כדי לעזור להילחם בהצטננות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית נוספת להצטננות.הוא מכיל תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת תסמיני הקור.ניתן לאכול ג’ינג’ר גולמי, להוסיף למזון או לקחת כתוסף.

כורכום

כורכום הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את חומרת תסמיני הקור.ניתן לאכול כורכום גולמי, להוסיף למזון או להילקח כתוסף.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים שימש במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות.הוא מכיל תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת תסמיני הקור.זה יכול להילקח כתוסף יומי או להוסיף לאוכל או למשקאות חמים כדי לעזור להילחם בהצטננות.

PEPPERMINT

מנטה היא תרופה פופולרית נוספת להצטננות.הוא מכיל תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת תסמיני הקור.ניתן לאכול מנטה גולמית, להוסיף למזון, או לקחת אותם כתוסף.

פלפל קאיין

פלפל קאיין שימש במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות.הוא מכיל תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת תסמיני הקור.ניתן לאכול פלפל קאיין גולמי, להוסיף למזון, או לקחת אותו כתוסף.

לימון

לימון הוא תרופה פופולרית נוספת להצטננות.הוא מכיל תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת תסמיני הקור.ניתן לאכול לימון גולמי, להוסיף למזון או לקחת כתוסף.

קמומיל

קמומיל הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות.הוא מכיל תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת תסמיני הקור.ניתן לקחת את קמומיל כתוסף יומי או להוסיף לתה או למשקאות חמים אחרים כדי לעזור להילחם בהצטננות.

ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא תרופה פופולרית נוספת להצטננות.הוא מכיל תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת תסמיני הקור.ניתן לקחת ג’ינסנג כתוסף יומי או להוסיף לאוכל או למשקאות חמים כדי לעזור להילחם בהצטננות.

סיכום

הסעדים של סבתא לקור חזק הם דרך בטוחה ויעילה לעזור להילחם בהצטננות.תרופות צמחיות כמו סירופ סמאי, שום, דבש, ג’ינג’ר, כורכום, חומץ תפוחים, מנטה, פלפל קאיין, לימון, קמומיל וג’ינסנג הם כולם תרופות פופולריות ויעילות להצטננות.אמנם סעדים אלה לא נבדקו מדעית, אך לרוב הם יכולים לספק הקלה מתסמיני קר.

שאלות נפוצות

מהם כמה תרופות בטוחות ויעילות להצטננות?

כמה תרופות בטוחות ויעילות לקור חזק כוללות סירופ סמאי, שום, דבש, ג’ינג’ר, כורכום, חומץ תפוחים, PEמנטה, פלפל קאיין, לימון, קמומיל וג’ינסנג.עשבי תיבול ותוספי מזון אלה יכולים לעזור להפחית את חומרת הקור

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן