דף הבית » תרופות סבתא » 13 הסעדים של סבתא המומלצים על ידי מומחים ושווה לדעת נגד שפיכה מוקדמת
ddadadddd dadc daddaad ddeddedcdaddd dadc ddd deddedddd

13 הסעדים של סבתא המומלצים על ידי מומחים ושווה לדעת נגד שפיכה מוקדמת

מהי שפיכה מוקדמת?

שפיכה מוקדמת (PE) מוגדרת כחוסר היכולת לשלוט על שפיכה והיעדר בקרת שפיכה.PE היא אחת ההפרעות המיניות הגבריות הנפוצות ביותר ויכולה להשפיע באופן משמעותי על איכות חייו של הגבר.ההערכה היא כי 1 מכל 3 גברים חוו PE במהלך חייהם.המצב יכול להיגרם על ידי גורמים פסיכולוגיים, כמו לחץ, חרדה, דיכאון, אשמה או טראומה מינית בעבר.זה יכול להיגרם גם כתוצאה מגורמים פיזיים כמו חריגה אנטומית או מצב רפואי בסיסי.

הסעדים של סבתא לשפיכה מוקדמת

מומחים המליצו על 13 סעדים של סבתא לשפיכה מוקדמת.אמנם סעדים אלה עשויים לא להיות תרופה-כולם, אך הם יכולים לעזור בשיפור איכות החיים עבור הסובלים מ- PE.

1.פעילות גופנית

פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור להפחית לחץ וחרדה, שיכולים להיות גורם תורם ל- PE.פעילות גופנית יכולה גם לשפר את הכושר הגופני ולעזור לבנות סיבולת.בנוסף, זה יכול לעזור בשיפור הבריאות הנפשית והגופנית הכוללת.

2.טכניקות הרפיה

טכניקות הרפיה כמו יוגה, מדיטציה ונשימה עמוקה יכולות לעזור להפחית לחץ וחרדה.טכניקות אלה יכולות לעזור גם בשיפור המיקוד והריכוז, שיכולים לעזור במניעת שפיכה מוקדמת.

3.תרגילי קיגל

תרגילי קיגל הם דרך יעילה לחיזוק שרירי רצפת האגן, שיכולים לשפר את השליטה השפיכה.כדי לבצע תרגיל קיגל, פשוט התכווץ ושחרר את שרירי רצפת האגן.ניתן לעשות זאת מספר פעמים ביום בסטים של 10-15 חזרות.

4.גירוי רצפת האגן

גירוי רצפת האגן הוא סוג של ביופידבק שיכול לעזור לגברים להיות מודעים יותר לשרירי רצפת האגן שלהם.על ידי למידה להתכווץ ולהרגיע שרירים אלה, גברים יכולים ללמוד לשלוט בשפיכה שלהם.

5.דיקור סיני

דיקור סיני שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבים, כולל PE.דיקור סיני יכול לעזור להפחית לחץ וחרדה, ויכול גם לעזור בשיפור חוזק רצפת האגן.

6.תוספי צמחים

תוספי צמחים כמו ג’ינסנג, גינקו בילובה ושורש מאקה יכולים לעזור להעלות את רמות האנרגיה ולהפחתת הלחץ.ניתן ליטול תוספי מזון אלה מדי יום או לפי הצורך.

7.תוספי ויטמין

ויטמינים כמו ויטמין B6, B12, C ו- E יכולים לעזור בשיפור הבריאות הכללית ולהפחית את הלחץ.ניתן ליטול ויטמינים אלה מדי יום או לפי הצורך.

8.דיאטה

אכילת תזונה בריאה יכולה לעזור בשיפור הבריאות הכללית ולהפחתת הלחץ.מזונות כמו פירות, ירקות, דגנים מלאים, חלבונים רזים ושומנים בריאים יכולים לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את הסיבולת.

9.הימנע ממריצים

ממריצים כמו קפאין ואלכוהול יכולים להפריע לשליטה שפיכה ויכולים להחמיר את PE.עדיף להימנע מחומרים אלה או להגביל את השימוש בהם.

10.להפסיק לעשן

עישון יכול להפריע לתפקוד הזקפה ויכול גם לתרום לשפיכה מוקדמת.הפסקת עישון יכולה לעזור בשיפור הבריאות הכללית ולהפחית את הסיכון ל- PE.

11.קבל מספיק שינה

השינה מספיק שינה חיונית לבריאות טובה ויכולה לעזור להפחית את הלחץ והחרדה.חשוב לקבל לפחות שבע עד שמונה שעות שינה בכל לילה.

12.הפחתת לחץ

מתח יכול להיות גורם תורם עיקרי לשפיכה מוקדמת.חשוב לנהל לחץ בדרכים בריאות כמו יוגה, מדיטציה ונשימה עמוקה.

13.דבר עם בן/בת הזוג שלך

שיחה עם בן / בת הזוג יכולה לעזור להפחית את הלחץ ויכולה גם לעזור בשיפור התקשורת.חשוב להיות פתוחים וכנים לגבי הרגשות והצרכים שלך.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לזכור שיש להשתמש בתרופות אלה בשילוב עם ייעוץ רפואי.חשוב גם לזכור שכולם שונים וכי כמה תרופות עשויות לעבוד עבור אנשים מסוימים ולא עבור אחרים.

רצוי גם לנסות תרופות שונותמצא מה הכי מתאים לך.זה עשוי להיות כרוך בניסוי וטעייה, אך חשוב להמשיך לנסות עד שתמצא משהו שעובד עבורך.בנוסף, חשוב לזכור כי אין גודל אחד-

חלק 2: תרופות טבעיות אחרות לשפיכה מוקדמת

בנוסף ל -13 הסעדים של הסבתא המומלצים על ידי מומחים וכדאי לדעת נגד שפיכה מוקדמת, ישנם תרופות טבעיות אחרות שעשויות להועיל לגברים הסובלים משפיכה מוקדמת.סעדים אלה כוללים ויטמינים ותוספי מזון, תרופות צמחיות, שינויים באורח החיים וטכניקות גוף נפש.

ויטמינים ותוספי מזון

ויטמינים ותוספי מזון יכולים לעזור בשיפור הבריאות הכללית ויכולים להועיל לגברים הסובלים משפיכה מוקדמת.כמה ויטמינים ותוספי מזון העשויים להועיל כוללים אבץ, חומצות שומן אומגה 3, מגנזיום וויטמין E. אבץ עוזר להגביר את רמות הטסטוסטרון, שיכולות לעזור בשיפור בקרת השפיכה.חומצות שומן אומגה 3 טובות לבריאות הכללית ועלולות לעזור להפחית דלקת שיכולה להוביל לשפיכה מוקדמת.מגנזיום עוזר להרפות את השרירים ויכול לעזור בשיפור בקרת השפיכה.ויטמין E יכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את זרימת הדם, מה שיכול לעזור להפחית את השפיכה מוקדמת.

תרופות צמחי מרפא

על פי ההערכה,

תרופות צמחיות מועילות לגברים הסובלים משפיכה מוקדמת.כמה עשבי תיבול שעשויים להועיל כוללים ג’ינסנג, אשווגנדה, מאקה וטרסטריס טריבולוס.הוכח כי ג’ינסנג משפר את הביצועים המיניים ועשוי לעזור להפחית את השפיכה מוקדמת.Ashwagandha יכול לעזור להפחית את הלחץ ועשוי לעזור בשיפור בקרת השפיכה.MACA הוכח כמסייע בשיפור הביצועים המיניים ועשוי לעזור להפחית שפיכה מוקדמת.Tribulus terrestris הוא עשב שיכול לעזור בשיפור הבריאות הכללית ועשוי לעזור להפחית את השפיכה המוקדמת.

שינויים באורח החיים

ביצוע שינויים באורח החיים יכול להועיל גם לגברים הסובלים משפיכה מוקדמת.כמה שינויים באורח החיים שעשויים להועיל כוללים הפחתת לחץ, הפסקת עישון, קבלת פעילות גופנית רבה יותר ואכילת תזונה בריאה.הפחתת לחץ יכולה לסייע בהפחתת שפיכה מוקדמת, שכן לחץ יכול להוביל למתח בגוף העלול לגרום לשפיכה מוקדמת.הפסקת עישון יכולה לעזור בשיפור הבריאות הכללית ועשויה לעזור להפחית את השפיכה מוקדמת.קבלת פעילות גופנית רבה יותר יכולה לעזור בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הדלקת, מה שיכול לעזור להפחית את השפיכה מוקדמת.אכילת תזונה בריאה יכולה לעזור בשיפור הבריאות הכללית ועשויה לעזור להפחית את השפיכה מוקדמת.

טכניקות גוף-גוף

טכניקות גוף-נפש יכולות להועיל גם לגברים הסובלים משפיכה מוקדמת.כמה טכניקות גוף נפש שעשויות להועיל כוללות מדיטציה, מיינדפולנס והיפנוזה.מדיטציה יכולה לעזור להפחית את הלחץ ועשויה לעזור בשיפור בקרת השפיכה.מיינדפולנס יכול לעזור להפחית את הלחץ ויכול לעזור להגביר את המודעות לגוף, מה שיכול לעזור להפחית את הסיכוי לשפיכה מוקדמת.היפנוזה יכולה לעזור להפחית את הלחץ ויכולה לעזור בשיפור בקרת השפיכה.

סיכום

בנוסף ל -13 הסעדים של הסבתא המומלצים על ידי מומחים וכדאי לדעת נגד שפיכה מוקדמת, ישנם תרופות טבעיות אחרות שעשויות להועיל לגברים הסובלים משפיכה מוקדמת.תרופות אלה כוללות ויטמינים ותוספי מזון, תרופות צמחי מרפא, שינויים באורח החיים וטכניקות גוף נפש.ויטמינים ותוספי מזון כמו אבץ, חומצות שומן אומגה 3, מגנזיום וויטמין E יכולים לעזור בשיפור הבריאות הכללית ועשויים לעזור להפחית את השפיכה מוקדמת.תרופות צמחיות כמו ג’ינסנג, אשווגנדה, מאקה וטרסטריס טריבולוס יכולות לעזור בשיפור הביצועים המיניים ועשויים לעזור להפחית את השפיכה מוקדמת.ביצוע שינויים באורח החיים כמו הפחתת לחץ, הפסקת עישון, קבלת יותר פעילות גופנית ואכילת DI בריאהET יכול לעזור להפחית שפיכה מוקדמת.טכניקות גוף נפש כמו מדיטציה, מיינדפולנס והיפנוזה יכולות לעזור להפחית את הלחץ ויכולות לעזור בשיפור בקרת השפיכה.

שאלות נפוצות

מהם כמה תרופות טבעיות לשפיכה מוקדמת?

כמה תרופות טבעיות לשפיכה מוקדמת כוללים ויטמינים ותוספי מזון, תרופות צמחיות, שינויים באורח החיים וטכניקות גוף נפש.ויטמינים ותוספי מזון כמו אבץ, חומצות שומן אומגה 3, מגנזיום וויטמין E יכולים לעזור בשיפור הבריאות הכללית ועשויים לעזור להפחית את השפיכה מוקדמת.תרופות צמחיות כמו ג’ינסנג, אשווגנדה, מאקה וטרסטריס טריבולוס יכולות לעזור בשיפור הביצועים המיניים ועשויים לעזור להפחית את השפיכה מוקדמת.ביצוע שינויים באורח החיים כמו הפחתת לחץ, הפסקת עישון, קבלת פעילות גופנית רבה יותר ואכילת תזונה בריאה יכולה לעזור להפחית את השפיכה מוקדמת.טכניקות גוף נפש כמו מדיטציה, מיינדפולנס והיפנוזה יכולות לעזור להפחית את הלחץ

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן