דף הבית » תרופות סבתא » 13 הסעדים של סבתא אמיתית ומרפאת נגד כאבים תקופתיים
ddadadddd dadc daddaad ddeddaaddaa ddedadaddaa dadd dbddd

13 הסעדים של סבתא אמיתית ומרפאת נגד כאבים תקופתיים

תרופות טבעיות לכאב תקופתי

כאבים תקופתיים יכולים להיות מתישים ולא נוחים.הרפואה המסורתית היא לא תמיד האפשרות הטובה ביותר להפחתת הסימפטומים, אך יש תקווה כלשהי.סבתות מרחבי העולם מסרו תרופות ששימשו במשך דורות כדי לסייע בהפחתת כאב ואי נוחות במהלך הווסת.

החל מתה צמחי מרפא ועד אמבטיות ואפילו עיסויים, לסבתות יש שפע של ידע בכל מה שקשור לתרופות טבעיות לכאבים תקופתיים.להלן 13 תרופות של סבתא אמיתיות ומרפאות לנסות להקל על כאבים בתקופה.

1.קומפרסים חמים

קומפרס חם יכול להיות דרך עדינה ויעילה להקל על התכווצויות תקופתיות.הניחו בקבוק מים חמים או כרית חימום על הבטן התחתונה ושמרו אותו שם למשך 15-20 דקות.החום יעזור להרפות את השרירים ברחם שלך ולהפחית את הכאב.

2.פעילות גופנית

פעילות גופנית יכולה להיות דרך יעילה להפחתת התכווצויות תקופתיות.תרגילים עדינים כמו יוגה, הליכה ושחייה יכולים לעזור להגביר את זרימת הדם ולהפחתת הכאב.

טיפ:

חשוב להימנע מפעילות גופנית מאומצת במהלך התקופה שלך מכיוון שהוא יכול להגביר את הכאב.

3.תה צמחים

תה צמחים יכול להועיל לצמצום התכווצויות תקופתיות.כמה מעשבי התיבול הטובים ביותר למטרה זו כוללים קמומיל, מנטה, ג’ינג’ר ועלים פטל.נסה לשתות כוס אחת של תה צמחים ביום במהלך התקופה שלך כדי לעזור להפחית את הכאב.

4.אמבטיות חמות

לקיחת אמבטיה חמה יכולה להיות דרך נהדרת להפחית את הכאב התקופה.החום מהאמבטיה יעזור להרפות את השרירים ברחם שלך ולהפחית את הכאב.אתה יכול גם להוסיף מלחי אפסום או שמנים אתרים לאמבטיה כדי לעזור להפחית את הכאב.

5.עיסוי

עיסוי יכול להיות דרך יעילה להפחתת כאב תקופתי.לעסות את האזור סביב הבטן התחתונה שלך בתנועה עגולה, בכיוון השעון.זה יעזור להרפות את השרירים ברחם שלך ולהפחית את הכאב.

6.שינויים בתזונה

ביצוע שינויים בתזונה שלך יכול להועיל להפחתת התכווצויות תקופתיות.שילוב יותר סיבים, פירות וירקות בתזונה יכול לעזור להפחית את הכאב.הימנעות מקפאין ומזון מעובד יכולה גם לעזור.

7.דיקור סיני

דיקור סיני משמש במשך מאות שנים להפחתת כאבים בתקופה.התרגול הסיני העתיק הזה כולל הכנסת מחטים קטנטנות לנקודות ספציפיות בגוף כדי לעורר את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף.

8.מדיטציה

מדיטציה יכולה להיות דרך נהדרת להפחית את הכאב התקופה.מדיטציה תעזור להרפות את הגוף ולהפחית את הלחץ, מה שעלול להפחית את הכאב.

9.יוגה

יוגה יכולה להיות דרך נהדרת להפחית את הכאב התקופה.ישנן תנוחות ספציפיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב, כמו תנוחת הגשר, הכלב הפונה כלפי מטה, ותנוחת חצי ירח.

10.שמנים אתרים

שמנים אתרים יכולים להועיל להפחתת כאב תקופה.שמנים אתרים לבנדר, קלרי ומרג’ורם יכולים להועיל במיוחד להפחתת הכאב.נסה להוסיף כמה טיפות שמן אתרים לאמבטיה חמה או להפיץ אותן באוויר.

11.טיפול בחום

טיפול בחום יכול להיות דרך עדינה ויעילה להפחתת כאבים בתקופה.הניחו כרית חימום על הבטן התחתונה למשך 15-20 דקות.אתה יכול גם להשתמש בבקבוק מים חמים או בדחיסה חמה.

12.טיפול קר

טיפול קר יכול להועיל גם להפחתת כאבים בתקופה.מניחים דחיסה קרה או חבילת קרח על הבטן התחתונה שלך למשך 15-20 דקות.הקור יעזור להפחית את הדלקת ולהפחית את הכאב.

13.תוספי צמחים

תוספי צמחים יכולים להועיל להפחתת כאבים בתקופה.כמה מעשבי התיבול הטובים ביותר למטרה זו כוללים ג’ינג’ר, דונג קוואי וצ’סטברי.נסה לקחת תוסף צמחים פעם או פעמיים ביום במהלך התקופה שלך כדי לעזור להפחית את הכאב.

טיפ:

הקפד לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תוספי צמחים כדי לוודא שהם בטוחים עבורך.

13 הסעדים האמיתיים והמרפאים הללו יכולים להועיל לצמצום כאבים בתקופה.זכור לדבר תמיד עם הרופא שלך לפני שתנסה לאף אחד מה- tהסעדים שלו ל

התרופה של סבתא מס ‘8: יוגה

יוגה היא נוהג עתיק המשמש במשך מאות שנים לקידום בריאות ובריאות.זה מועיל במיוחד להקלה על כאבים בתקופה מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הלחץ, להרפות את הגוף והנפש, לשפר את זרימת הדם ולחזק את השרירים.ניתן להתאים תנוחות יוגה כך שיתאימו לצרכים האישיים שלך, וניתן לתרגל אותם בקלות ובנוחות בבית.

יוגה תנוחות כדי להקל על הכאב התקופה

  • תנוחת הילד – תנוחה זו עוזרת להרפות את שרירי הגב והבטן שיכולים לעזור להפחית התכווצויות.
  • תנוחת CAT-COW-תנוחה זו מסייעת בשיפור גמישות עמוד השדרה ומסייעת להפחתת התכווצויות בבטן התחתונה.
  • תנוחת קוברה – תנוחה זו עוזרת להקל על המתח בבטן התחתונה ובגב.
  • תנוחת ראש לברך-תנוחה זו עוזרת למתוח את השרירים בבטן התחתונה ויכולה לעזור להפחית התכווצויות.

תנוחות אלה יכולות להיעשות במשך כמה דקות בכל יום, או לפי הצורך כאשר התכווצויות מתחילות.חשוב לזכור להקשיב תמיד לגופך ולקחת הפסקות לפי הצורך.

התרופה של סבתא מס ‘9: כרית חימום

שימוש בכרית חימום היא דרך נהדרת להקל על כאבים בתקופה, מכיוון שהחום עוזר להרפות את השרירים ולהפחית התכווצויות.החום גם מגביר את זרימת הדם, מה שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על אי הנוחות.

ניתן להשתמש ב

רפידות חימום על הבטן או בגב התחתון ויש ליישם אותם במשך 20 עד 30 דקות בכל פעם.חשוב להיזהר שלא להשתמש בכרית החימום זמן רב מדי, מכיוון שזה יכול להוביל לגירוי בעור.

טיפים בטיחותיים לשימוש בכריות חימום

  • השתמש תמיד בכרית חימום עם כיסוי או מגבת בין העור שלך לכרית.
  • אל תשתמש בכריות חימום על עור רטוב.
  • אל תשתמש בכרית חימום על עור שבור או מגורה.
  • אל תישן עם כרית חימום.

שימוש בכרית חימום יכולה להיות דרך נהדרת להפחית את הכאב התקופה, אך חשוב להשתמש בו בבטחה.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בכאבים תקופתיים במשך מאות שנים, ורבים מהתרופות הללו עדיין יעילות כיום.החל מתה ואמבטיות צמחי מרפא, ליוגה ורפידות חימום, ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להפחית את הכאב התקופה.חשוב לזכור להקשיב לגופך ולקחת הפסקות לפי הצורך בעת השימוש באחד מהתרופות הללו.

שאלות נפוצות

האם רפידות חימום בטוחות לשימוש לכאבים תקופתיים?

כן, רפידות חימום יכולות להיות דרך נהדרת להפחית את הכאב בתקופת, אך חשוב להשתמש בהן בבטחה.השתמש תמיד בכרית חימום עם כיסוי או מגבת בין העור שלך לכרית, אל תשתמש בכריות חימום על עור רטוב, אל תשתמש בכרית חימום על עור שבור או מגורה, ואל תישן עם כרית חימום.

מה היתרונות של יוגה לכאבים בתקופה?

יוגה היא נוהג עתיק המשמש במשך מאות שנים לקידום בריאות ובריאות.זה מועיל במיוחד להקלה על כאבים בתקופה מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הלחץ, להרפות את הגוף והנפש, לשפר את זרימת הדם ולחזק את השרירים.ניתן להתאים תנוחות יוגה כך שיתאימו לצרכים האישיים שלך, וניתן לתרגל אותם בקלות ובנוחות בבית. למידע נוסף על יוגה כאן.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן