דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות של סבתא רפואית ומזינה להקלה על כאבים
daadaddaddaa dadc daddaad dadaddddaa ddedddad dcddadcd dadc

12 תרופות של סבתא רפואית ומזינה להקלה על כאבים

הסעדים של סבתא להקלה על כאבים

הרפואה המודרנית עשתה דרך ארוכה, ומספקת לנו מגוון טיפולים ותרופות כדי להקל על הכאב.עם זאת, רבים מאיתנו עדיין פונים לסבתותינו לקבלת עצות כיצד לטפל בכאבים ובכאבים שלנו.לסבתות בדרך כלל יש מגוון עצום של תרופות טבעיות שהועברו במשך דורות.להלן 12 מהתרופות הנפוצות והיעילות ביותר להקלה בכאב.

1.קומפרס חם

דחיסה חמה היא לרוב התרופה הראשונה שנבחרת לכאבי שרירים ומפרקים.זה עוזר להרפות את השרירים ולהפחית דלקת.כדי להכין דחיסה חמה, פשוט להשרות מטלית נקייה במים חמים, להכות אותו ולהחיל אותו על האזור הפגוע.

2.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה עתיקה להקלה על כאבים ודלקת.ההערכה היא כי היא חודרת לעור ומספקת הקלה מכאבים וכאבים.כדי להשתמש בשמן קיק, פשוט לעסות אותו לאזור הפגוע.הקפידו לכסות את האזור בבד חם לאחר מכן כדי לעזור לשמן לחדור עמוק יותר.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יש מגוון שימושים רפואיים, ואחד מהם הוא להקל על הכאב.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, פשוט מערבבים כף אחת ממנו עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה יעילה לכאבי מפרקים ודלקת.כדי להשתמש בג’ינג’ר, פשוט הרתיחו כמה פרוסות ממנו במים ואז שתו את התערובת.אתה יכול גם להכין משחה של ג’ינג’ר ולהחיל אותה ישירות על האזור המושפע.

5.כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית נוספת להקלה בכאב.על פי ההערכה, היא מכילה תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.כדי להשתמש בכורכום, פשוט הוסף כפית ממנו לכוס חלב חם ושותה אותו פעמיים ביום.

6.שמן מנטה

שמן מנטה הוא חומר אנטי דלקתי חזק שיכול לעזור להפחית את כאבי השרירים והפרקים.כדי להשתמש בשמן מנטה, פשוט מערבבים כמה טיפות ממנו עם שמן נשא ועסה אותו לאזור הפגוע.

7.שום

שום הוא תרופה טבעית להקלה בכאב וניתן להשתמש בהן או לצרוך דרך הפה.כדי להשתמש בשום באופן אקטואלי, פשוט מועכים כמה שיני ממנו ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.כדי להשתמש בו בעל פה, פשוט הוסף כמה שיני שום טחון לאוכל שלך.

8.מלח אפסום

מלח אפסום הוא תרופה נהדרת להקלה על כאבי שרירים וכאבים.כדי להשתמש בו, פשוט הוסיפו שתי כוסות מלח אפסום לאמבטיה חמה וספגו בתוכו לפחות 20 דקות.

9.חום

החלת חום על האזור המושפע היא דרך נהדרת להקל על הכאב ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בחום, פשוט מרחו בקבוק מים חמים או כרית חימום על האזור הפגוע למשך 15 דקות בכל פעם.

10.קר

יישום קור על האזור המושפע הוא גם תרופה יעילה להקלה בכאב.כדי להשתמש בקור, פשוט החל קומפרס קר או חבילת קרח על האזור הפגוע למשך 15 דקות בכל פעם.

11.פעילות גופנית

פעילות גופנית היא דרך נהדרת להפחית כאב ודלקת.תרגילים בעלי השפעה נמוכה כמו הליכה, יוגה ושחייה נהדרים להקלה על כאבים ולקידום הבריאות הכללית.

12.דיקור סיני

דיקור סיני הוא תרופה סינית עתיקה להקלה על כאבים.דיקור סיני כרוך בהכנסת מחטים קטנטנות לנקודות ספציפיות בגוף כדי לעזור להקל על הכאב ולקדם ריפוי.

טיפ ייחודי ומועיל

בעת שימוש באחד מהתרופות הללו, חשוב לזכור להיות סבלניים ועקביים.בעוד שחלק מהסעדים הללו עשויים לספק הקלה מיידית, אחרים עשויים לקחת מספר ימים או שבועות להיכנס לתוקף.חשוב גם להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתנסה את כל הסעדים הללו, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות.

התרופות הטבעיות של סבתא להקלה בכאב

סבתות תמיד היו המקור למקור לתרופות טבעיות להילחם במגוון רחב של מחלות.זה לא פחות נכון בכל מה שקשור למציאת תרופות טבעיות למרחיב כאבג.סבתות העבירו דורות של תרופות להקלה על כאבים שהם תרופות ומזינות כאחד, ורבים מהתרופות הללו עדיין בשימוש כיום.להלן 12 מהתרופות הרפואיות והסבתות הפופולריות ביותר להקלה על הכאב.

1.תה קמומיל

תה קמומיל הוא אחד הסעדים הפופולריים ביותר של סבתא הרפואית והסבתא מזינה להקלה בכאב.זה שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.יש לזה גם השפעה מרגיעה על הגוף, שיכולה לעזור להפחית את רמות הלחץ ולשפר את הבריאות הכללית.ניתן לצרוך תה קמומיל כמשקה חם או כמשקה קר, וניתן למצוא אותו ברוב חנויות המכולת.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תרופה של סבתא מרפא ומזינה פופולרית להקלה בכאב.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.ניתן לצרוך ג’ינג’ר במגוון צורות, כולל כתה, תוסף או אפילו להוסיף למזון.זה זמין גם בחנויות מכולת רבות.

3.כורכום

כורכום הוא תרופה נוספת של סבתא מרפא ומזינה להקלה בכאב.זהו חומר אנטי דלקתי רב עוצמה שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.ניתן לצרוך כורכום במגוון צורות, כולל כתה, תוסף או להוסיף למזון.כורכום ניתן למצוא ברוב חנויות המכולת.

4.דבש

דבש הוא עוד תרופה של סבתא מרפא ומזינה להקלה בכאב.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.ניתן לצרוך דבש כממתיק או להוסיף למשקאות או לאוכל.ניתן ליישם אותו גם באופן אקטואלי על העור כדי להרגיע ולהפחית את הכאב.

5.פלפל קאיין

קאיין פלפל הוא עוד תרופה פופולרית של סבתא רפואית ומזינה להקלה בכאב.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.ניתן לצרוך פלפל קאיין כתבלין או להוסיף למזון.ניתן ליישם אותו גם באופן אקטואלי על העור כדי להפחית את הכאב.

6.שום

שום הוא עוד תרופה של סבתא מרפא ומזינה להקלה בכאב.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.ניתן לצרוך שום כמזון או להוסיף למזון.ניתן ליישם אותו גם באופן אקטואלי על העור כדי להפחית את הכאב.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה פופולרית של סבתא מרפא ומזינה להקלה בכאב.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.ניתן לצרוך חומץ תפוחים כמשקה או להוסיף אותו למזון.ניתן ליישם אותו גם באופן אקטואלי על העור כדי להפחית את הכאב.

8.מלח אפסום

מלח אפסום הוא עוד תרופה של סבתא מרפא ומזינה להקלה בכאב.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.ניתן להוסיף מלח אפסום לאמבטיה חמה או לשמש כדחיסה להפחתת הכאב.

9.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא עוד תרופה של סבתא מרפא ומזינה להקלה בכאב.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.ניתן לשאוף שמן לבנדר, למרוח באופן אקטואלי על העור, או להוסיף לאמבט חם להפחתת כאב.

10.קליפת ערבה לבנה

קליפת ערבה לבנה היא עוד תרופה פופולרית של סבתא מרפא ומזינה להקלה בכאב.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.ניתן לצרוך קליפת ערבה לבנה כתה או להוסיף למזון.ניתן ליישם אותו גם באופן אקטואלי על העור כדי להפחית את הכאב.

11.מנטה

מנטה היא תרופה נוספת של סבתא מרפא ומזינה להקלה בכאב.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.ניתן לצרוך מנטה כתה או להוסיף למזון.ניתן ליישם אותו גם באופן אקטואלי על העור כדי להפחית את הכאב.

12.ארניקה

ארניקה היא תרופה נוספת

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן