דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות של סבתא מהמטבח ומוסמכות לסוכר גבוה
daadaddaddaa dadc daddaad deddeddd ddeddadedbddaa dcdaddbda

12 תרופות של סבתא מהמטבח ומוסמכות לסוכר גבוה

דיאטה עשירה בסוכר נעלמה נכון: 12 תרופות של סבתא מהמטבח

ככל שמספר הולך וגדל של אנשים מתוודעים לסיכונים הבריאותיים הקשורים לתזונה עשירה בסוכר, רבים מחפשים דרכים להפחתת צריכת הסוכר שלהם.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות פשוטות וטעימות מהמטבח שיכולות לעזור בניהול רמות סוכר תוך כדי נהנה מהטעם של פינוקים מתוקים.להלן 12 תרופות של סבתא שהוסמכו לסוכר גבוה וניתן להשתמש בהן כדי לסייע בשמירה על תזונה בריאה.

1.קינמון

קינמון הוא תבלין חזק העמוס בנוגדי חמצון ויכול לעזור בניהול רמות הסוכר בדם.ניתן להוסיף אותו לשיבולת שועל, שייקים או קפה לטעם מתוק שלא יפנה את רמות הסוכר שלך.

2.תפוחים

תפוחים הם מקור נהדר לסיבים ויכולים לעזור להאט את ספיגת הסוכר בגוף.אכילת תפוח לפני או אחרי ארוחה יכולה לעזור להוריד את רמות הסוכר בדם.

3.ירקות עליים

ירקות עליים כמו תרד, קייל וירוקים של קולארד ארוזים בוויטמינים ומינרלים חיוניים המסייעים בוויסות רמות הסוכר בדם.הוספת כמה מנות של ירקות עליים לתזונה יכולה לעזור לשמור על רמות הסוכר שלך.

4.יוגורט

יוגורט הוא מזון פרוביוטי שיכול לעזור לאזן את החיידקים במעיים שלך, שיכול לעזור בוויסות רמות הסוכר בדם.נסה להוסיף כפית יוגורט לארוחת הבוקר שלך כדי להשיג את היתרונות של אוכל פרוביוטי זה.

5.שקדים

שקדים הם חטיף נהדר שיכול לעזור להפחית את ספיגת הסוכר בגוף.אכילת קומץ שקדים לפני ארוחה יכולה לעזור לשמור על רמות הסוכר שלך בבדיקה.

6.שום

שום הוא עשב חזק שיכול לעזור בוויסות רמות הסוכר בדם.אכילת כמה שיני שום ביום יכולה לעזור לשמור על רמות הסוכר שלך בבדיקה.

7.זרעי צ’יה

זרעי צ’יה עשירים בסיבים סיבים ויכולים לעזור להאט את ספיגת הסוכר בגוף.הוספת כמה כפות זרעי צ’יה לשייקים או שיבולת שועל יכולה לעזור לשמור על רמות הסוכר שלך בבדיקה.

8.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא שומן בריא שיכול לעזור בוויסות רמות הסוכר בדם.הוספת כפית שמן קוקוס לשייקים או שיבולת שועל יכולה לעזור לשמור על רמות הסוכר שלך בבדיקה.

9.פירות יער

פירות יער הם מקור נהדר לנוגדי חמצון ויכולים לעזור בוויסות רמות הסוכר בדם.הוספת קומץ פירות יער לשייקים שלך או שיבולת שועל יכולה לעזור לשמור על רמות הסוכר שלך בבדיקה.

10.אגוזים

אגוזים הם חטיף נהדר שיכול לעזור להפחית את ספיגת הסוכר בגוף.אכילת קומץ אגוזים לפני ארוחה יכולה לעזור לשמור על רמות הסוכר שלך בבדיקה.

11.אבוקדו

אבוקדו הוא שומן בריא שיכול לעזור בוויסות רמות הסוכר בדם.הוספת כמה פרוסות אבוקדו לכריכים או לסלטים שלך יכולה לעזור לשמור על רמות הסוכר שלך.

12.תה ירוק

תה ירוק הוא משקה חזק שיכול לעזור בוויסות רמות הסוכר בדם.שתיית כוס תה ירוק לפני ארוחה יכולה לעזור לשמור על רמות הסוכר שלך בבדיקה.

טיפ ייחודי

לקבלת דחיפה נוספת של היתרונות המווסתים את הסוכר בדם, נסה להוסיף קמצוץ קינמון לתה הירוק שלך.השילוב של השניים יכול לעזור לאזן את רמות הסוכר בדם ולספק איסוף טעים ובריא.

12 הסעדים של סבתא אלה מהמטבח יכולים לספק דרך טעימה ובריאה לנהל רמות סוכר גבוהות ועדיין ליהנות מהטעם של פינוקים מתוקים.עם כמה שינויים פשוטים בתזונה שלך, אתה יכול לשמור על רמות הסוכר שלך בבדיקה וליהנות מהיתרונות הבריאותיים של הסעדים של סבתא אלה.

התרופות של סבתא לסוכר גבוה מס ‘6 – אלוורה

אלוורה הוא צמח מרפא עתיק המשמש לתכונותיו הריפוי והדלקתיות.לעתים קרובות הוא משמש לטיפול בגירויים בעור, אך ניתן להשתמש בו גם כדי לסייע בהורדת רמות הסוכר הגבוהות בדם.ניתן לערבב את הג’ל בתוך עלי הצמח עם מים ושיכור, או למרוח ישירות על העור.אלוורה עמוס בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, שיכולים לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את יתרL בריאות.

היתרונות של אלוורה לסוכר עשירים בדם

אלוורה עוזרת להפחתת דלקת, מה שיכול לעזור להוריד את רמות הסוכר הגבוהות בדם.זה גם עוזר בשיפור העיכול והספיגה של חומרים מזינים, שיכולים לעזור בוויסות רמות הסוכר בדם.אלוורה עשירה גם בנוגדי חמצון, מה שיכול לעזור להגן על הגוף מפני נזק הנגרם כתוצאה מסוכר בדם גבוה.

כיצד להשתמש אלוורה לסוכר גבוה בדם

ניתן לקחת אלוורה במספר דרכים שונות.ניתן לערבב אותו עם מים ולשתות, למרוח ישירות על העור, או להוסיף אותם לשייקים ומתכונים אחרים.כדי להכין משקה אלוורה, מערבבים כף אחת של ג’ל אלוורה עם כוס מים אחת ושתה פעמיים או שלוש ביום.חשוב לציין כי אלוורה יכולה להיות בעלת השפעה משלשלת, ולכן חשוב להתחיל במינונים קטנים ולהגדיל לפי הצורך.

הסעדים של סבתא לסוכר גבוה מס ‘7 – מלון מר

מלון מר הוא פרי טעים מרה, יליד אסיה, אפריקה והקריביים.הוא שימש במשך מאות שנים כתרופה מסורתית לרמות גבוהות בסוכר בדם.מלון מריר מכיל תרכובת הנקראת Charantin, שהוכח כמפחית את רמות הסוכר בדם, כמו גם את רמות האינסולין.

היתרונות של מלון מר לסוכר גבוה בדם

הוכח כי מלון מר עוזר להפחית את רמות הסוכר הגבוהות בדם.זה גם עוזר להפחית דלקת, שיכולה לעזור בשיפור הבריאות הכללית.מלון מר הוא גם גבוה בנוגדי חמצון, מה שיכול לסייע בהגנה על הגוף מפני נזק הנגרם על ידי רמות סוכר גבוהות בדם.

כיצד להשתמש במלון מר לסוכר גבוה בדם

ניתן לאכול מלון מר גולמי, מבושל או מיס.ניתן לקחת אותו גם בצורה כמוסה.להכנת מיץ, ערבבו שניים או שלושה מלונים מרים עם כוס מים ושותים פעם ביום.להכנת תה, תלולה כפית אחת של מלון מר מיובש בכוס מים חמים למשך חמש דקות ושותה פעמיים או שלוש ביום.

שאלות נפוצות

  • ש: האם הסעדים של סבתא בטוחים לסוכר גבוה?
  • א: הסעדים של סבתא נחשבים בדרך כלל לבטוחים, אך חשוב להתייעץ עם נותן שירותי הבריאות שלך לפני שאתה לוקח תרופות צמחי מרפא, במיוחד אם אתה נוטל תרופות לסוכר גבוה בדם.

הסעדים של סבתא מהמטבח שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להוריד את רמות הסוכר הגבוהות בדם.אלוורה ומלון מר הם שניים מהתרופות הפופולריות ביותר לסוכר גבוה בדם.אלוורה עוזרת להפחתת הדלקת ולשפר את העיכול, ואילו מלון מר עוזר להפחית את רמות הסוכר בדם.חשוב להתייעץ עם נותן שירותי הבריאות שלך לפני שאתה לוקח תרופות צמחיות כלשהן, במיוחד אם אתה נוטל תרופות לסוכר גבוה בדם.

שילוב תרופות טבעיות בתזונה שלך יכול לעזור להוריד את רמות הסוכר הגבוהות בדם, אך חשוב לזכור כי תרופות אלה לא צריכות להחליף טיפול רפואי נכון.למידע נוסף על אופן ניהול רמות הסוכר הגבוהות שלך בדם, אתה יכול קרא על היפרגליקמיה בוויקיפדיה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן