דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות של סבתא המומלצות על ידי מומחים ומרגיעים מפני הקאות בהריון
daadaddaddaa dadc daddaad ddeddedcdaddaa dadc ddd deddedddd

12 תרופות של סבתא המומלצות על ידי מומחים ומרגיעים מפני הקאות בהריון

תרופות טבעיות להקאות במהלך ההיריון

הריון יכול להיות זמן מאתגר עבור נשים רבות, ואחד התסמינים השכיחים ביותר הוא בחילה והקאות.למרות שזה יכול להיות לא נוח ולעיתים אפילו מתיש, ישנם כמה תרופות טבעיות שנמצאו כמסייעות.להלן 12 סעדים של סבתא שמומחים ממליצים להרגיע את תסמיני הקאות במהלך ההיריון.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש זה מכבר כתרופה טבעית לבחילה והקאות, והוא עדיין נמצא בשימוש נרחב על ידי נשים בהריון כיום.תה ג’ינג’ר, ג’ינג’ר אייל, או אפילו סתם גירוש חתיכה קטנה של שורש ג’ינג’ר והוספתו לכוס מים יכולה לעזור להקל על תסמיני הבחילה והקאות.חשוב לציין כי עדיף להימנע מתוספי זנגביל, מכיוון שהם יכולים לפעמים לגרום לתופעות לוואי.

תה קמומיל

תה קמומיל ידוע זה מכבר בזכות תכונותיו המרגיעות והמרגיעות, וזה יכול להועיל להפליא לנשים הסובלות מהקאות במהלך ההיריון.זה יכול לעזור להרפות את שרירי הבטן ולהפחית את תחושת הבחילה.

לימון

לימון הוא מקור רב עוצמה לוויטמין C, שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של מחלת הבוקר.ניתן להוסיף מיץ לימון או פרוסות לימון למים, או אפילו לערבב בתה.החומצות הטבעיות בלימון יכולות לעזור להפחית את הבחילות והקאות.

קינמון

קינמון הוא לא רק תבלין טעים, אלא שהוא יכול להועיל גם להפחתת תסמיני מחלת הבוקר.הוספת כפית קינמון לכוס מים או תה יכולה לעזור להפחית בחילות והקאות.

אקופרסורה

אקופרסורה היא טכניקת ריפוי סינית עתיקה המשתמשת בלחץ עדין באזורים ספציפיים בגוף כדי להפחית תסמינים כמו בחילות והקאות.הפעלת לחץ על השקוף בין האגודל לאצבע אצבע יכולה להיות יעילה במיוחד עבור נשים בהריון.

כמון

כמון הוא עשב רב עוצמה ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית בחילות והקאות.ניתן להשתמש בו בדרכים רבות ושונות, כולל הוספת כפית לכוס מים או תה, או אפילו סתם לעיסה על זרעי כמון.

שׁוּמָר

שומר הוא עשב ששימש זה מכבר כדי לסייע בהפחתת בחילות והקאות.שתיית כוס תה שומר יכולה לעזור להפחית את תחושת הבחילה, כמו גם להפחית את כמות הקאות.

מִנתָה

מנטה היא עשב נוסף שיכול להועיל להפחתת תסמיני מחלת הבוקר.שתיית כוס תה מנטה יכולה לעזור להרגיע את הבטן ולהפחית את הקאות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית לבחילות והקאות.שתיית כפית של חומץ תפוחים בכוס מים יכולה לעזור להפחית את תסמיני מחלת הבוקר.

ציפורן

ציפורן הם עשב חזק שיכול לעזור להפחית את הבחילות והקאות.לעיסה על ציפורן או שתיית כוס תה ציפורן יכולה לעזור להפחית את תחושת הבחילות והקאות.

דבש

דבש הוא ממתיק טבעי שהוכח כמסייע בהפחתת תסמיני מחלת הבוקר.הוספת כפית דבש לכוס מים או תה יכולה לעזור להפחית בחילות והקאות.

טיפ ייחודי ומועיל

אם אתם חווים בחילה והקאות במהלך ההיריון, חשוב לוודא שאתה שותה הרבה נוזלים.להישאר לחות יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של מחלת בוקר, כמו גם להפחית את הסיכון להתייבשות.

6 עוד תרופות של סבתא לבחילה והקאות בהריון

הריון יכול להיות תקופה קשה עם הרבה תסמינים לא נעימים, כולל בחילה והקאות.בעוד שחלק מהנשים מוצאות הקלה בתרופות ללא מרשם, רבות מגלות שתרופות טבעיות יכולות להיות יעילות באותה מידה.להלן 6 סעדים של סבתא מסורתית יותר המומלצים על ידי מומחים להרגיע מפני הקאות בהריון.

תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים כתרופה לבחילה והקאות.זה יכול להיות מיוצר על ידי שורש ג’ינג’ר טרי מגורד במים חמים למשך מספר דקות.ניתן גם להמתיק את התה עם דבש או לימון אם רוצים.מחקרים הראו tג’ינג’ר כובע יכול להיות יעיל בהפחתת חומרת הבחילה והקאות אצל נשים הרות.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מסורתית נוספת לבחילה והקאות בהריון.זה מיוצר על ידי פרחי קמומיל תלולים במים חמים למשך מספר דקות.ניתן גם להמתיק את התה עם דבש או לימון אם רוצים.מחקרים הראו כי קמומיל יכול להיות יעיל להפחתת חומרת הבחילות והקאות אצל נשים הרות.

מיץ לימון

מיץ לימון שימש במשך מאות שנים כתרופה לבחילה והקאות.ניתן לקחת אותו על ידי הוספת מיץ לימון סחוט טרי לכוס מים או תה.מיץ הלימון יכול להיות גם ממותק עם דבש או סוכר אם רוצים.מחקרים הראו שמיץ לימון יכול להיות יעיל להפחתת חומרת הבחילות והקאות אצל נשים בהריון.

תה מנטה

תה מנטה משמש במשך מאות שנים כתרופה לבחילה והקאות.זה יכול להיות מיוצר על ידי עליית עלי מנטה במים חמים למשך מספר דקות.ניתן גם להמתיק את התה עם דבש או לימון אם רוצים.מחקרים הראו כי מנטה יכולה להיות יעילה להפחתת חומרת הבחילות והקאות אצל נשים בהריון.

תה לימון תה

תה לימון בלאם שימש במשך מאות שנים כתרופה לבחילה והקאות.זה יכול להיות מיוצר על ידי תלול העלים היבשים של מזור לימון במים חמים למשך מספר דקות.ניתן גם להמתיק את התה עם דבש או לימון אם רוצים.מחקרים הראו כי Balm Lemon יכול להיות יעיל להפחתת חומרת הבחילות והקאות אצל נשים בהריון.

תה קינמון

תה קינמון שימש במשך מאות שנים כתרופה לבחילה והקאות.זה יכול להיעשות על ידי קינמון קרקע תלול במים חמים במשך מספר דקות.ניתן גם להמתיק את התה עם דבש או לימון אם רוצים.מחקרים הראו כי קינמון יכול להיות יעיל להפחתת חומרת הבחילות והקאות אצל נשים בהריון.

סיכום

לסיכום, ישנם תרופות רבות של סבתא מסורתיות בהן ניתן להשתמש בטיפול בבחילות והקאות אצל נשים בהריון.תרופות אלה כוללות תה ג’ינג’ר, תה קמומיל, מיץ לימון, תה מנטה, תה בלם לימון ותה קינמון.מחקרים הראו כי תרופות אלה יכולות להיות יעילות להפחתת חומרת הבחילה והקאות אצל נשים בהריון.

שאלות נפוצות

האם זה בטוח להשתמש בתרופות של סבתא לבחילות והקאות בהריון?

כן, בדרך כלל זה בטוח להשתמש בתרופות של סבתא לבחילה והקאות בהריון.עם זאת, חשוב לדבר עם ספק שירותי הבריאות שלך לפני שתשתמש בכל עשבי תיבול או תוספי מזון, מכיוון שחלקם עשויים שלא להיות בטוחים לנשים בהריון.

האם יש מחקר התומך בשימוש בתרופות של סבתא לבחילות והקאות בהריון?

כן, יש מחקר התומך בשימוש בסעדים של סבתא לבחילות והקאות בהריון.מספר מחקרים מצאו כי ג’ינג’ר, קמומיל, מיץ לימון, מנטה, מזור לימון וקינמון יכולים להיות יעילים להפחתת חומרת הבחילה והקאות אצל נשים בהריון.

למידע נוסף על 12 הסעדים של סבתא המומלצים על ידי מומחים והרגיעה נגד הקאות בהריון אנא בקר בדף Wikipedia.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן