דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות של סבתא אמיתית ומרגיעה לפטרייה בנארטים
daadaddaddaa dadc daddaad ddeddaaddaa ddedadddad dcdaddaddd

12 תרופות של סבתא אמיתית ומרגיעה לפטרייה בנארטים

טיפול בזיהומים פטרייתיים עם התרופות של סבתא

שום דבר לא מרגיע את הנפש ומחזיר אותנו לילדותנו כמו חוכמת סבתותינו.סבתות לאורך הדורות עברו תרופות ביתיות שנבדקו בזמן לטיפול במחלות שכיחות כמו הצטננות, זיהומים ואפילו זיהומים פטרייתיים.באזור Nartic, ישנם מספר תרופות של סבתא ששימשו במשך מאות שנים לטיפול בפטריית עור וציפורניים.

זיהומים פטרייתיים יכולים להיגרם על ידי מספר גורמים סביבתיים, כמו מצבים חמים, לחים, היגיינה לקויה ומערכות חיסון חלשות.אם לא מטופלים, זיהומים אלה יכולים להתפשט ולהוביל לבעיות בריאותיות חמורות יותר.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בזיהומים פטרייתיים.להלן שתים עשרה מהתרופות של הסבתא הנפוצה ביותר לטיפול בפטריות באזור נרטי.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל זיהומים פטרייתיים.יש לו תכונות אנטי -פטריות, אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש בחומץ סיידר תפוחים, מערבבים חומץ חלק אחד עם שני חלקים מים ומרחים את הפיתרון על האזור הפגוע.השאירו אותו עד רבע שעה לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

2.שום

שום ידוע בתכונותיו נגד פטריות, אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש בשום, ריסקו כמה שיני ציפורן למשחה והפעילו אותו ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו.עשה זאת פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

טיפ:

כדי להפיק את המרב מהשום, נסה להוסיף אותו לתזונה שלך.אכילת כמה שיני שום גולמיות יכולה לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולהפחית את הסיכון לזיהומים פטרייתיים.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נהדרת לזיהומים פטרייתיים.הוא ארוז בתכונות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל.כדי להשתמש בשמן קוקוס, החל אותו ישירות על האזור הפגוע והשאיר אותו עד שלושים דקות.יש לשטוף אותו במים חמים ולחזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה שימש במשך מאות שנים לטיפול במספר בעיות בריאות, כולל זיהומים פטרייתיים.יש לו תכונות אנטי -פטריות, אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כמה טיפות של השמן במים ומורחים את התמיסה על האזור הפגוע.השאירו אותו עד רבע שעה לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

5.שמן אורגנו

שמן אורגנו ידוע בתכונותיו נגד פטריות, אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל בזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש בשמן אורגנו, מערבבים כמה טיפות של השמן במים ומורחים את התמיסה על האזור הפגוע.השאירו אותו עד רבע שעה לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית נהדרת לזיהומים פטרייתיים.יש לו תכונות אנטי -פטריאליות, אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים חלק אחד סודה לשתייה עם שני חלקים מים ומרחים את התמיסה על האזור הפגוע.השאירו אותו עד רבע שעה לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

7.כורכום

כורכום ידוע בתכונותיו נגד פטריות, אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים כפית אבקת כורכום עם מים לייצור משחה ומורחים אותה ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו עד רבע שעה לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

8.שמן זית

שמן זית משמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון בעיות בריאות, כולל זיהומים פטרייתיים.הוא ארוז בתכונות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל.כדי להשתמש בשמן זית, החל אותו ישירות על

חלק 2: טיפולים טבעיים על זיהום פטרייתי ב- Nartic

זיהומים פטרייתיים יכולים להיות קשים לטיפול, במיוחד באקלים הקור הקור.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות ששימשו סבתות במשך דורות כדי לסייע בטיפול בזיהומים פטרייתיים.להלן שתים עשרה תרופות טבעיות שיכולות לעזור בניהול וטיפול בזיהומים פטרייתיים ב- Nartic.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, כולל זיהומים פטרייתיים.זה נחשב לעבוד על ידי שיבוש מאזן החומציות של העור, מה שמקשה על הפטרייה לשרוד.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לזיהום פטרייתי, מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש ביום עד שהזיהום נעלם.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בזיהומים פטרייתיים.זה עובד על ידי הריגת הפטרייה ומונע ממנה להתפשט עוד יותר.כדי להשתמש בשמן עץ התה לטיפול בזיהום פטרייתי, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא, כמו קוקוס או שמן זית, ומורחים אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

3.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בזיהומים פטרייתיים.זה נחשב לעבוד על ידי הריגת הפטרייה ומונע ממנה להתפשט עוד יותר.כדי להשתמש בשמן אורגנו לטיפול בזיהום פטרייתי, מערבבים כמה טיפות של שמן אורגנו עם שמן נשא, כמו קוקוס או שמן זית, ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש ביום עד שהזיהום נעלם.

4.שום

שום שימש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, כולל זיהומים פטרייתיים.זה נחשב לעבוד על ידי שיבוש מאזן החומציות של העור, ומקשה על הפטרייה לשרוד.כדי להשתמש בשום לטיפול בזיהום פטרייתי, לרסק שיני שום או שניים של שום ומורחים אותו ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש ביום עד שהזיהום נעלם.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בזיהומים פטרייתיים.זה נחשב לעבוד על ידי הריגת הפטרייה ומונע ממנה להתפשט עוד יותר.כדי להשתמש בשמן קוקוס לטיפול בזיהום פטרייתי, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש ביום עד שהזיהום נעלם.

6.כורכום

כורכום הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בזיהומים פטרייתיים.זה נחשב לעבוד על ידי הריגת הפטרייה ומונע ממנה להתפשט עוד יותר.כדי להשתמש בכורכום לטיפול בזיהום פטרייתי, מערבבים כפית אבקת כורכום עם כף מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה ישירות על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות.יש לשטוף במים חמים ולחזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש ביום עד שהזיהום נעלם.

7.אלוורה

אלוורה הוא נוגד פטרייה טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בזיהומים פטרייתיים.זה נחשב לעבוד על ידי הריגת הפטרייה ומונע ממנה להתפשט עוד יותר.כדי להשתמש באלוורה לטיפול בזיהום פטרייתי, החל שכבה דקה של ג’ל אלוורה ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על זהS תהליך פעמיים עד שלוש ביום עד שהזיהום נעלם.

8.Lemongrass

Lemongrass הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בזיהומים פטרייתיים.זה נחשב לעבוד על ידי הריגת הפטרייה ומונע ממנה להתפשט עוד יותר.כדי להשתמש בלימון לטיפול בזיהום פטרייתי, תלול כמה לימון

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן