דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות סבתות רפואיות וטבעיות לקלקוליות מהגרון

12 תרופות סבתות רפואיות וטבעיות לקלקוליות מהגרון

עיכול בגרון: 12 תרופות שאושרו על סבתא

כאשר קלקוליות מכה, זה יכול לגרום לאי נוחות וכאב בגרון.מאכילת יתר לאכילה מהר מדי, ישנם גורמים רבים לעיכול.בעבר, סבתות העבירו סעדים כדי לעזור להקל על אי הנוחות מעיכול בגרון.למרבה המזל, תרופות אלה עדיין זמינות כיום, וניתן להשתמש בהן כדי לעזור להקל על תסמיני קלקוליות.

להלן 12 תרופות שאושרו על סבתא לאינן עיכול בגרון:

1.דבש

דבש הוא תרופה טבעית ששימשה במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע את הגרון.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית דלקת בגרון.ניתן ליטול דבש באופן ישיר או לערבב עם מים חמים ומיץ לימון.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת ששימשה במשך מאות שנים לטיפול בקלקוליות בגרון.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהפחית עוויתות בגרון.ניתן לקחת ג’ינג’ר בצורתו הגולמית או כתה.

3.עלי מנטה

עלי מנטה משמשים במשך מאות שנים לטיפול בקלקוליות בגרון.יש להם תכונות אנטי -פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית עוויתות בגרון.ניתן לקחת עלי מנטה בצורתם הגולמית או כתה.

4.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים שימש במשך מאות שנים לטיפול בקלקוליות בגרון.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהפחית עוויתות בגרון.ניתן לקחת חומץ תפוחים בצורתו הגולמית או לדלל במים.

5.תה קמומיל

תה קמומיל שימש במשך מאות שנים לטיפול בקלקוליות בגרון.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהפחית עוויתות בגרון.ניתן לקחת תה קמומילית בצורתו הגולמית או כתה.

6.כורכום

כורכום שימש במשך מאות שנים לטיפול בקלקוליות בגרון.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהפחית עוויתות בגרון.ניתן ליטול כורכום בצורתו הגולמית או כתה.

7.זרעי שומר

זרעי שומר שימשו במשך מאות שנים לטיפול בעיכול בגרון.יש להם תכונות אנטי -פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית עוויתות בגרון.ניתן לקחת זרעי שומר בצורתם הגולמית או כתה.

8.שורש ליקוריץ

שורש ליקריץ שימש במשך מאות שנים לטיפול בקלקוליות בגרון.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהפחית עוויתות בגרון.ניתן ליטול שורש ליקריץ בצורתו הגולמית או כתה.

9.קינמון

קינמון משמש במשך מאות שנים לטיפול בקלקוליות בגרון.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהפחית עוויתות בגרון.ניתן לקחת קינמון בצורתו הגולמית או כתה.

10.ציפורן

ציפורן שימשה במשך מאות שנים לטיפול בקלקוליות בגרון.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהפחית עוויתות בגרון.ניתן לקחת ציפורן בצורתו הגולמית או כתה.

11.סודה לשתייה

סודה לשתייה שימשה במשך מאות שנים לטיפול בקלקוליות בגרון.יש לו תכונות נגד חומצה, שיכולות לעזור לנטרל את החומצה בגרון.ניתן ליטול סודה לשתייה בצורתו הגולמית או לערבב במים.

12.אלוורה

אלוורה משמשת במשך מאות שנים לטיפול בקלקוליות בגרון.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהפחית עוויתות בגרון.ניתן לקחת אלוורה או בגולמי

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר היה תרופה למצב עיכול במשך מאות שנים.על פי ההערכה, יש לו תכונות אנטי דלקתיותS ולעתים קרובות משמש כדי להרגיע בטן מוטרדת.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה לקלקוליות, תוכלו להכין תה על ידי הוספת שתי כפות ג’ינג’ר מגורד לכוס מים חמים.אתה יכול גם לקחת כמוסות ג’ינג’ר או ללעוס על סוכריות ג’ינג’ר.עם זאת, אם אתה בהריון, עליך להימנע מלהטפל בתוספי ג’ינג’ר, מכיוון שהם יכולים להיות בעלי תופעות לוואי.

חומץ תפוחים

ידוע כי

חומץ תפוחים היה מסייע בהפחתת קלקוליות.זה נחשב לסייע באיזון רמות החומציות של הגוף ולסייע בעיכול.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה לקלקוליות מהגרון, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים ושתה אותו שלוש פעמים ביום.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש אחת לתערובת כדי לעזור להרגיע את הגרון.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מסורתית לעיכול.על פי ההערכה, יש להן תכונות מרגיעות ואנטי דלקתיות המסייעות להרגיע את הגרון ולהפחית דלקת.להכנת תה קמומיל, תלול כפית פרחי קמומיל בכוס מים חמים למשך 10 דקות.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש כדי להמתיק את התה.לשתות את התה מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את קלקול קיבה.

זרעי שומר

זרעי שומר שימשו במשך מאות שנים כתרופה לבעין עיכול.על פי ההערכה, יש להם תכונות כרמנטיות, מה שאומר שהם עוזרים להפחית את הגז והנפיחות בבטן.כדי להשתמש בזרעי שומר כתרופה לעיכול, תלולה כפית אחת של זרעי שומר בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו מספר פעמים ביום.אתה יכול גם ללעוס כמה זרעי שומר לאחר הארוחות כדי לעזור להפחית את קלקול הקלקוליות.

מיץ לימון

על פי ההערכה, מיץ לימון הוא תרופה טבעית לעיכול.חומצת הלימון שנמצאת בלימונים עוזרת לפרק חלבונים, מסייעת בעיכול.כדי להשתמש במיץ לימון כתרופה לעיכול, מערבבים כף אחת של מיץ לימון סחוט טרי בכוס מים חמים ושותים אותו שלוש פעמים ביום.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לתערובת כדי לעזור להרגיע את הגרון.

PEPPERMINT

Peppermint הוא תרופה פופולרית לקלקוליות.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, המסייעות להפחתת הדלקת בגרון ולהקל על העיכול.כדי להשתמש במנטה כתרופה, כפית אחת תלולה של עלי מנטה בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה מספר פעמים ביום כדי לסייע בהפחתת קלקוליות.אתה יכול גם ללעוס כמה עלי מנטה טריים לאחר הארוחות כדי להקל על העיכול.

סיכום

עיכול מהגרון יכול להיות חוויה כואבת ולא נוחה, אך ישנם כמה תרופות סבתות רפואיות וטבעיות שיכולות לעזור.אלה כוללים ג’ינג’ר, חומץ תפוחים, תה קמומיל, זרעי שומר, מיץ לימון ומנטה.ניתן להשתמש בכל הסעדים הללו כדי להרגיע את הגרון ולהפחתת דלקת, ועוזרים להקל על קלקול העיכול ולשפר את העיכול.

שאלות נפוצות קשורות

האם אוכל להשתמש בתרופות אלה אם אני בהריון?

מרבית הסעדים הללו בטוחים לנשים בהריון, עם זאת, עדיף להתייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה נוטל תוספי מזון או עשבי תיבול.אם אתה בהריון, עליך להימנע מלהטפל בתוספי ג’ינג’ר, מכיוון שהם יכולים לקבל תופעות לוואי.

באיזו תדירות עלי לקחת את הסעדים האלה?

עדיף לקחת את הסעדים הללו מספר פעמים ביום או אחרי הארוחות.לדוגמה, תוכלו לשתות תה ג’ינג’ר שלוש פעמים ביום, לקחת חומץ תפוחים שלוש פעמים ביום ולשתות תה קמומיל מספר פעמים ביום.בנוסף, תוכלו ללעוס על עלי מנטה טריים או זרעי שומר לאחר הארוחות כדי לעזור בעיכול.

12 תרופות סבתות רפואיות וטבעיות לקלקוליות מהגרון יכולות להיות דרך יעילה להפחתת הדלקת ולהקל על העיכול.מג’ינג’ר למנטה, תרופות אלה יכולות לעזור להרגיע את הגרון ולשפר את העיכול.עם זאת, זה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן