דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות סבתות מוסמכות ומיוחדות נגד שלשול
daadaddaddaa daddaaddaa deddadedbddaa ddeddddddaa dadd dadcda

12 תרופות סבתות מוסמכות ומיוחדות נגד שלשול

תרופות לסבתות מסורתיות נגד שלשול

שלשול הוא מצב נפוץ ולעתים קרובות לא נוח שיכול להימשך בכל מקום בין כמה ימים למספר שבועות.זה יכול להיגרם על ידי מגוון דברים, כולל חיידקים, וירוסים ואלרגיות למזון או רגישויות.למרבה המזל, ישנן הרבה תרופות סבתות מוסמכות ומיוחדות שיכולות לעזור להקל על תסמיני השלשול ולגרום לך להרגיש טוב יותר במהירות.

תרופות סבתות מסורתיות אלה שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבים, כולל שלשול.אמנם חלק מהטיפולים הללו עשויים שלא להיות מגובים על ידי עדויות מדעיות, אך עדיין ניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהקלת תסמיני השלשול.

12 תרופות סבתות מוסמכות ומיוחדות נגד שלשול

להלן 12 תרופות סבתות מוסמכות ומיוחדות בהן תוכלו להשתמש בכדי לסייע בטיפול בשלשול:

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית למגוון מחלות, כולל שלשול.זה יכול לעזור להחזיר את איזון החיידקים הטבעי של הגוף במערכת העיכול, שיכול לעזור להפחית את חומרת השלשול.ניתן לקחת חומץ תפוחים בכמויות קטנות מעורבבות במים או להוסיף למזון.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע בזכות היתרונות העיכוליים שלו ויכול להוות תרופה יעילה לשלשול.זה יכול לעזור להפחית דלקת בדרכי העיכול ובעל תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את חומרת השלשול.ניתן לקחת ג’ינג’ר כתה או להוסיף למזון.

3.קמומיל

קמומיל הוא עשב נוסף שניתן להשתמש בו לטיפול בשלשול.זה יכול לעזור להפחית דלקת בדרכי העיכול ובעל תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את חומרת השלשול.ניתן לקחת קמומיל כתה או להוסיף למזון.

4.יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה, שהם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להחזיר את איזון החיידקים במערכת העיכול.אכילת יוגורט יכולה לעזור להפחית את חומרת השלשול ויכולה גם לעזור במניעת התקפי שלשול עתידיים.

5.מי קוקוס

מי קוקוס הם משקה אלקטרוליט טבעי שיכול לעזור להחזיר את איזון האלקטרוליטים של הגוף, שיכול לעזור להפחית את חומרת השלשול.ניתן לקחת מי קוקוס בכמויות קטנות בעצמם או לערבב עם נוזלים אחרים.

6.מנטה

מנטה היא עזרה לעיכול טבעי שיכולה לעזור להפחתת הדלקת בדרכי העיכול ויכולה לעזור להפחית את חומרת השלשול.ניתן לקחת נענע כתה או להוסיף למזון.

7.כורכום

כורכום הוא תבלין עתיק ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שלשול.זה יכול לעזור להפחית דלקת בדרכי העיכול ובעל תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את חומרת השלשול.ניתן לקחת כורכום כתה או להוסיף למזון.

8.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להחזיר את איזון החיידקים במערכת העיכול.נטילת פרוביוטיקה יכולה לעזור להפחית את חומרת השלשול ויכולה גם לעזור במניעת התקפי שלשול עתידיים.

9.שומר

שומר הוא עוד עזרה לעיכול טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת בדרכי העיכול ויכול לעזור להפחית את חומרת השלשול.ניתן לקחת שומר כתה או להוסיף לאוכל.

10.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב שיכול לעזור להפחית דלקת בדרכי העיכול ויכול לעזור להפחית את חומרת השלשול.זה יכול גם לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילה והקאות הקשורות לשלשול.ניתן ליטול שורש ליקריץ כתה או להוסיף למזון.

11.תה קמומיל

תה קמומיל הוא משקה מרגיע ומרגיע שיכול לעזור להפחית דלקת בדרכי העיכול ויכול לעזור להפחית את חומרת השלשול.זה יכול גם לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילה והקאות הקשורות לשלשול.

12.אלם חלקלק

חלקלקה אלם iS עשב שיכול לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ויכול לעזור להפחית את חומרת השלשול.זה יכול גם לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילה והקאות הקשורות לשלשול.ניתן ליטול אלם חלקלק כתה או להוסיף למזון.

טיפ ייחודי ומועיל

חלק 2: תרופות צמחיות לשלשול

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שלשול.למרות שישנן עדויות שמציעות כי עשבי תיבול מסוימים עשויים להועיל לשלשול, חשוב לזכור כי עשבי תיבול יכולים להיות בעלי תופעות לוואי, ולא לכל עשבי תיבול בטוחים לכולם.חשוב להתייעץ עם ספק שירותי הבריאות לפני שתתחיל בטיפול צמחי מרפא בשלשול.

1.קמומיל

קמומיל הוא תרופה צמחית פופולרית לשלשול.הוא מכיל תרכובות שעשויות לעזור להרפות את דרכי העיכול ולהפחית את הדלקת.כמו כן, נחשב שיש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -פסמודיות, מה שעשוי לסייע בהפחתת תסמיני השלשול.קמומיל בדרך כלל בטוח לקחת צורת תה, אך אין לקחת אותו במינונים גדולים.

2.מנטה

מנטה הוא עשב פופולרי נוסף המשמש לטיפול בשלשול.זה נחשב להשפיע מרגיעה על מערכת העיכול ועשוי לעזור להפחית את הדלקת.מנטה בדרך כלל בטוחה לקחת צורת תה, אך אין לקחת אותה במינונים גדולים.

3.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב נוסף המשמש לטיפול בשלשול.הוא מכיל תרכובות שעשויות לעזור להפחית דלקת ולשפר את בריאות הבטן.בדרך כלל שורש ליקריץ בטוח לקחת צורת תה, אך אין לקחת אותו במינונים גדולים.

4.אלם חלקלק

אלם החלקלק הוא עשב פופולרי נוסף המשמש לטיפול בשלשול.הוא מכיל תרכובות שעשויות לעזור להפחית דלקת ולשפר את בריאות הבטן.אלם חלקלק בדרך כלל בטוח לנקוט בצורת תה, אך אין לקחת אותו במינונים גדולים.

5.שן הארי

שן הארי הוא עשב נוסף המשמש לטיפול בשלשול.הוא מכיל תרכובות שעשויות לעזור להפחית דלקת ולשפר את בריאות הבטן.בדרך כלל שן הארי בטוח לנקוט בצורת תה, אך אין לקחת אותו במינונים גדולים.

מסקנה

סבתות

סבתות הסתמכו זה מכבר על תרופות צמחיות לטיפול במגוון מחלות, כולל שלשול.אמנם ישנן עדויות שמציעות כי עשבי תיבול מסוימים עשויים להועיל לשלשול, אך חשוב להתייעץ עם נותן שירותי הבריאות שלך לפני שתתחיל בטיפול צמחי.עשבי תיבול כמו קמומיל, מנטה, שורש ליקריץ, אלם חלקלקים, ושן הארי הם כולם תרופות צמחי מרפא פופולריות לשלשול.עם זאת, חשוב לזכור כי עשבי תיבול יכולים להיות בעלי תופעות לוואי, ולא כל עשבי התיבול בטוחים לכולם.

שאלות נפוצות

ש: האם תרופות צמחיות בטוחות לכולם?

א: תרופות צמחי מרפא יכולות להיות בעלות תופעות לוואי ולא תמיד בטוחות לכולם.חשוב להתייעץ עם ספק שירותי הבריאות לפני שתתחיל בטיפול צמחי מרפא בשלשול.

ש: האם תרופות צמחיות יעילות לטיפול בשלשול?

א: ישנן עדויות שמציעות כי עשבי תיבול מסוימים עשויים להועיל לשלשול.עם זאת, חשוב לזכור כי היעילות של תרופות צמחים משתנה מאדם לאדם, ולא כל עשבי התיבול בטוחים לכולם.

סיכום

סבתות

סבתות הסתמכו זה מכבר על תרופות צמחיות לטיפול במגוון מחלות, כולל שלשול.אמנם ישנן עדויות שמציעות כי עשבי תיבול מסוימים עשויים להועיל לשלשול, אך חשוב להתייעץ עם נותן שירותי הבריאות שלך לפני שתתחיל בטיפול צמחי.עשבי תיבול כמו קמומיל, מנטה, שורש ליקריץ, אלם חלקלקים, ושן הארי הם כולם תרופות צמחי מרפא פופולריות לשלשול.עם זאת, חשוב לזכור כי עשבי תיבול יכולים להיות בעלי תופעות לוואי, ולא כל עשבי התיבול בטוחים לכולם. wikipedia.org מספק מידע נוסף על 12 המוסמך והמפרטסבתא סבתא תרופות נגד שלשול.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן