דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות סבתות ישנות ושימושיות לשיניים לבנות
daadaddaddaa daddaaddaa ddadaddaa ddaddeddadddaa dcdaddadddd

12 תרופות סבתות ישנות ושימושיות לשיניים לבנות

היתרונות של הסעדים של סבתא לשיניים לבנות

חיוך לבן ובריא זה משהו שכולנו שואפים אליו.אך לפעמים, זה יכול להיות קשה להשיג ללא עזרה של מוצרי שיניים יקרים או נהלים.זו הסיבה שאנשים רבים פונים לתרופות המיושנות שסבתותיהם נהגו לשמור על שיניהם לבנות ובריאות.מסוכני הלבנה טבעיים ועד טכניקות צחצוח פשוטות, תרופות אלה יכולות לעזור לך להשיג את החיוך הלבן הבהיר שתמיד רצית.

12 הסעדים של סבתא לשיניים לבנות

 • משיכת שמן – משיכת שמן היא תרגול איורוודי מסורתי הכולל שמן שמן בפה שלך כדי לסייע בהסרת חיידקים ולוח מהשיניים שלך.זה משמש במשך מאות שנים כדרך להלבין שיניים באופן טבעי ולשפר את בריאות הפה.
 • סודה לשתייה – סודה לשתייה היא חומר הלבנה טבעי שניתן להשתמש בו כדי לשפשף כתמי שטח ולהלבין שיניים.מערבבים כפית סודה לשתייה עם כמות קטנה של מים והשתמשו בו כשוחק עדין כדי לקרצף את השיניים.
 • חומץ תפוחים – חומץ תפוחים יש תכונות הלבנה טבעיות שניתן להשתמש בהן להסרת כתמי שטח ולהלבנת שיניים.מערבבים כפית של חומץ תפוחים עם כמות קטנה של מים ומסתובבים סביב הפה שלך כמה דקות לפני השטיפה.
 • תותים – החומצה המאלית בתותים משמשת כלבנה שיניים טבעיות.מעיסים כמה תותים והשתמשו במשחה כדי לשפשף בעדינות את השיניים.השאירו את העיסה לכמה דקות לפני השטיפה.
 • מי חמצן – מי חמצן הוא חומר הלבנה טבעי שניתן להשתמש בו להסרת כתמי שטח ולהלבנת שיניים.מערבבים כפית של מי חמצן עם כמות קטנה של מים והשתמשו בו כשוחקים עדינים כדי לקרצף את השיניים.
 • מיץ לימון – חומצת לימון במיץ לימון פועלת כלבנה שיניים טבעיות.מערבבים כפית מיץ לימון עם כמות קטנה של מים והשתמשו בו כשוחקים עדינים כדי לקרצף את השיניים.השאירו את התערובת לכמה דקות לפני השטיפה.
 • פחם מופעל – פחם מופעל הוא חומר הלבנה טבעי שניתן להשתמש בו להסרת כתמי שטח ולהלבנת שיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של פחם מופעל עם כמות קטנה של מים ולהשתמש בו כשחיקה עדינה כדי לקרצף את השיניים שלך.
 • שמן קוקוס – לשמן הקוקוס יש תכונות הלבנה טבעיות שניתן להשתמש בהן להסרת כתמי שטח ולהלבנת שיניים.כל שעליך לעשות הוא לשטוף כף שמן קוקוס סביב הפה שלך למשך כמה דקות לפני השטיפה.
 • מלח – מלח הוא חומר הלבנה טבעי שניתן להשתמש בו להסרת כתמי שטח ולהלבנת שיניים.מערבבים כפית מלח עם כמות קטנה של מים והשתמשו בו כשוחקים עדינים כדי לקרצף את השיניים.
 • מלח – מלח הוא חומר הלבנה טבעי שניתן להשתמש בו להסרת כתמי שטח ולהלבנת שיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח עם כמות קטנה של מים ולהשתמש בו כשוחק עדין כדי לקרצף את השיניים שלך.
 • אלוורה – אלוורה יש תכונות הלבנה טבעיות שניתן להשתמש בהן להסרת כתמי שטח ולהלבנת שיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של ג’ל אלוורה עם כמות קטנה של מים ולהשתמש בו כשוחקים עדינים כדי לקרצף את השיניים שלך.
 • קליפת תפוז – חומצת לימון בקליפת תפוז פועלת כלבנה שיניים טבעיות.כל שעליך לעשות הוא לשפשף את הקליפה הכתומה על השיניים שלך מספר דקות לפני השטיפה.

טיפ מועיל

חשוב לזכור שיש להשתמש בתרופות אלה במתינות, מכיוון שהם יכולים להיות שוחקים ולגרום נזק לאמייל השיניים.כמו כן, הקפידו לצחצח באופן קבוע וחוט דנטלי מדי יום כחלק משגרת היגיינת השיניים שלכם.

השימוש בתרופות של סבתא שלך לשיניים לבנות הוא דרך נהדרת לקבל חיוך בהיר יותר ובנים יותר מבלי לבזבז הרבה כסף.תרופות טבעיות אלה לרוב זולות ונוחות לשימוש ויכולות לספק לך תוצאות טובות.אז נסה להם ולראות אם אתה יכול לקבל את החיוך שתמיד רצית.

חלק 2: 12 תרופות סבתות ישנות ושימושיות לשיניים לבנות

חלק שני במאמר זה יספק מידע מפורט על כמה מהטריקים העתיקים והשימושיים ביותר של סבתא לשמירה על שיניים לבנות ובריאות.תרופות אלה שימשו במשך מאות שנים והוכחו שהם עובדים.המשך לקרוא למידע נוסף על שתים עשרה התרופות של סבתא ישנה ושימושית לשיניים לבנות.

1.סודה לשתייה וחמצן מימן

סודה לשתייה וחמצן מי חמצן הם שילוב נהדר להלבנת שיניים.פשוט מערבבים כפית של סודה לשתייה עם שתי כפיות מי חמצן ליצירת משחה.החל את העיסה על השיניים שלך ותן לו לשבת כמה דקות לפני השטיפה במים.תערובת זו עדינה מספיק לשימוש על בסיס יומי ויכולה לעזור להפחית את שינוי הצבע של השיניים.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת נוספת להלבנת שיניים.כל שעליך לעשות הוא לצחצח שיניים בתערובת של חומץ תפוחים ומים.תערובת זו יכולה לעזור להסיר כתמים מהשיניים שלך וגם עוזרת לאזן את רמת החומציות של הפה שלך.עם זאת, חשוב להשתמש בתרופה זו במתינות מכיוון שהיא יכולה להיות חומצית למדי ויכולה לשחוק אמייל אם משתמשים בהם לעתים קרובות מדי.

3.מיץ לימון וסודה לשתייה

ניתן להשתמש גם ב

מיץ לימון וסודה לשתייה כדי לעזור להלבין שיניים.פשוט מערבבים יחד כפית סודה לשתייה ושתי כפיות של מיץ לימון סחוט טרי כדי ליצור משחה.החל את העיסה על השיניים שלך ואפשר לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה במים.תערובת זו יכולה לעזור להסיר כתמים מהשיניים שלך וגם לעזור לשמור על נשימתך רעננה.

4.משיכת שמן קוקוס

משיכת שמן קוקוס היא תרגול איורוודי עתיק ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור לשמור על בריאות שיניים וחניכיים.פשוט קח כף של שמן קוקוס וסובב אותו בפה למשך 5-20 דקות.תרגול זה מסייע בהסרת חיידקים וחלקיקי מזון מהפה ויכול לעזור להלבין את השיניים באופן טבעי.חשוב לתרגל תרופה זו במתינות מכיוון שהיא יכולה להיות די שוחקת.

5.פחם מופעל

פחם מופעל הוא מלבן שיניים טבעי חזק שיכול לעזור בהסרת כתמים עקשניים מהשיניים שלך.פשוט טבלו מברשת שיניים לכמה אבקת פחם מופעלת ומברישים שיניים למשך מספר דקות.תרופה זו עדינה מספיק לשימוש על בסיס יומי ויכולה לעזור להלבין את השיניים באופן טבעי.

6.תותים וסודה לשתייה

תותים וסודה לשתייה הם שילוב נהדר נוסף להלבנת שיניים.פשוט מועכים כמה תותים ומערבבים עם כפית סודה לשתייה כדי ליצור משחה.החל את העיסה על השיניים שלך ותן לו לשבת כמה דקות לפני השטיפה במים.תערובת זו יכולה לעזור להסיר כתמים עקשניים מהשיניים שלך וגם עוזרת לשמור על נשימתך רעננה.

7.קליפת בננה

קליפת בננה היא תרופה טבעית נהדרת להלבנת שיניים.כל שעליך לעשות הוא לשפשף חתיכת בננה מתקלפת מעל השיניים שלך למשך מספר דקות כדי לעזור להסיר כתמים עקשניים.תרופה זו עדינה מספיק לשימוש על בסיס יומי ויכולה לעזור לשמור על השיניים למראה לבן ובריא.

8.חומץ לבן

חומץ לבן הוא תרופה טבעית נהדרת להלבנת שיניים.כל שעליך לעשות הוא לצחצח שיניים בתערובת של חומץ לבן ומים.תערובת זו יכולה לעזור להסיר כתמים מהשיניים שלך וגם עוזרת לאזן את רמת החומציות של הפה שלך.עם זאת, חשוב להשתמש בתרופה זו במתינות מכיוון שהיא יכולה להיות חומצית למדי ויכולה לשחוק אמייל אם משתמשים בהם לעתים קרובות מדי.

9.מלח וסודה לשתייה

מלח וסודה לשתייה הם שילוב נהדר נוסף להלבנת שיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב יחד כפית סודה לשתייה וקמצוץ מלח ליצירת משחה.החל את העיסה על השיניים שלך ואפשר לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה במים.תערובת זו יכולה לעזור להסיר כתמים מהשיניים שלך וגם לעזור לשמור על נשימתך רעננה.

10.תפוזקליפה

קליפת תפוז היא תרופה טבעית נהדרת להלבנת שיניים.כל שעליך לעשות הוא לשפשף חתיכת כתום מקלף מעל השיניים שלך למשך מספר דקות כדי לעזור להסיר כתמים עקשניים.התרופה הזו עדינה מספיק

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן