דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות סבתות זולות ויעילות לשריפה בשתן
daadaddaddaa daddaaddaa dddcddaa dddaddcddaa dcdadaddad ddadaa

12 תרופות סבתות זולות ויעילות לשריפה בשתן

מה גורם לשריפה בשתן?


שריפה בשתן יכולה להיגרם על ידי מגוון מצבים, כולל דלקות בדרכי השתן, STDs, אבני כליות, אבני שלפוחית השתן, דלקת בשלפוחית השתן ואפילו התייבשות.זה יכול לנוע בין קל לחמור ולעיתים יכול להיות מלווה בתסמינים אחרים כמו כאבי בטן, חום ומתן שתן תכוף.אם אתם חווים שריפה בשתן, חשוב לפנות לרופא כדי לקבוע את הגורם הבסיסי.

12 תרופות סבתות זולות ויעילות לשריפה בשתן

שריפה בשתן יכולה להיות די לא נוחה ואף כואבת, אך למרבה המזל, ישנם כמה תרופות פשוטות וזולות שהועברו מסבתות ודורות אחרים שיכולים לספק הקלה.להלן 12 תרופות סבתות זולות ויעילות לשריפה בשתן:

1.תה צמחים

תה צמחי מרפא כמו קמומיל, ג’ינג’ר ומנטה יכולים לעזור להפחית את צריבה בשתן על ידי הרגעת שלפוחית השתן והקלה על דלקת.שתו כוס תה צמחים כמה פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תחושת הבריבה.

2.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא תרופה טבעית לשריפה בשתן מכיוון שהוא מסייע לשטוף את שלפוחית השתן ולהפחית את הדלקת.שתו כוס מיץ חמוציות לא ממותק כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה יעילה נוספת לשריפה בשתן.מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים ושותים שלוש פעמים ביום.

4.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא אלקליזר טבעי שיכול לעזור להפחית את תחושת הבריבה בשתן.מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים ושותה שלוש פעמים ביום.

5.מיץ לימון

מיץ לימון עשיר בוויטמין C ויכול לעזור להפחית את הדלקת בשלפוחית השתן.מערבבים כף אחת של מיץ לימון עם כוס מים ושותים שלוש פעמים ביום.

6.יוגורט

יוגורט הוא מקור טוב לפרוביוטיקה, שיכול לעזור להחזיר את החיידקים הבריאים בשלפוחית השתן ולהפחית את הדלקת.אכלו כל יום כוס יוגורט רגיל לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.D-mannose

D-Mannose הוא סוכר טבעי שיכול לעזור לשטוף את שלפוחית השתן ולהפחית את הדלקת.קח כפית אחת של D-Mannose שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת בשלפוחית השתן.שתו תה העשוי משורש מרשמלו שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.תירסילק

תירס תירס הוא משתן טבעי שיכול לעזור לשטוף את שלפוחית השתן ולהפחית את הדלקת.שתו תה העשוי מתירס שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.עלה סרפד

עלה סרפד הוא עשב טבעי שיכול לעזור להרגיע את שלפוחית השתן ולהפחית את הדלקת.שתו תה העשוי מעלה סרפד שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11.Uva ursi

Uva Ursi הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית את תחושת הבריבה בשתן.שתו תה העשוי מ- UVA URSI שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

12.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא משתן טבעי שיכול לעזור לשטוף את שלפוחית השתן ולהפחית את הדלקת.שתו תה העשוי משורש שן הארי שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ מועיל

חשוב לשתות שפע נוזלים שיעזרו לשטוף את שלפוחית השתן ולהפחית את תחושת הבריבה בשתן.מכוון לשתות לפחות 8-10 כוסות מים ביום כדי לשמור על בריאות שלפוחית השתן.

בנוסף לתרופות אלה, חשוב לפנות לרופא אם תחושת השריפה נמשכת יותר מכמה ימים.שריפה בשתן יכולה להיות סימן למצב בסיסי חמור יותר, וחשוב לבדוק את זה כדי להבטיח טיפול נכון.

שריפת שתן שתן להקלה על כאבים

שתן בוער יכול להיות מצב כואב ולא נוח שיכול להיות בעל מגוון רחב של סיבות.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע במתן הקלה מהכאב ואי הנוחות של שריפת שתן.סבתאאחרים העבירו תרופות שונות לאורך השנים שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להרגיע ולטפל במצב.להלן 12 תרופות של סבתא זולות ויעילות לשריפה בשתן.

1.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא תרופה פופולרית לשריפת שתן.זה יכול לעזור לשטוף חיידקים ורעלים שיכולים לגרום לתחושת הבריבה.זהו גם משתן טבעי, שיכול לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה למתן שתן תכוף.עדיף לשתות מיץ חמוציות לא ממותק לתועלת מרבית.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עוצמתית לשריפת שתן.ידוע שהוא מסייע באיזון רמות החומציות של השתן, שיכול להפחית את תסמיני השריפה.עדיף לשתות תערובת של כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים, מספר פעמים ביום.

3.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה נהדרת לשריפת שתן.זה יכול לעזור להפחית את רמות החומציות של השתן, מה שיכול לעזור להפחית את תחושת השריפה.עדיף לערבב כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים ולשתות אותה פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

4.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה נהדרת לשריפת שתן.ידוע שהוא בעל תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את תסמיני השריפה.עדיף לשתות כוס תה קמומיל פעמיים עד שלוש ביום לטובת תועלת מקסימאלית.

5.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה נהדרת לשריפת שתן.ידוע שיש לו תכונות מרגיעות, שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לשריפה.עדיף להתלב על כפית אחת של שורש מרשמלו בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז לשתות אותו פעמיים עד שלוש ביום.

6.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה נהדרת לשריפת שתן.ידוע שהוא מסייע בהפחתת רמות החומציות של השתן, מה שיכול לעזור להפחית את תחושת השריפה.עדיף לערבב כף אחת של מיץ לימון עם כוס מים ולשתות אותו פעמיים עד שלוש ביום.

7.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא תרופה נהדרת לשריפת שתן.ידוע שהוא עוזר לשטוף רעלים וחיידקים מהגוף, שיכולים לעזור להפחית את תחושת הבריבה.עדיף לתלול כפית אחת של שורש שן הארי בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז לשתות אותו פעמיים עד שלוש ביום.

8.משי תירס

משי תירס הוא תרופה נהדרת לשריפת שתן.ידוע שיש לו תכונות משתנות, שיכולות לעזור להפחית את תדירות המתן.עדיף להתלב על כפית משי תירס בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז לשתות אותו פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

9.Uva ursi

Uva Ursi הוא תרופה נהדרת לשריפת שתן.ידוע שהוא עוזר להרגיע את דרכי השתן, שיכולים לעזור להפחית את תחושת הבריבה.עדיף להלביך כפית אחת של UVA URSI בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז לשתות אותו פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

10.HorseTail

HorseTail הוא תרופה נהדרת לשריפת שתן.ידוע שיש לו תכונות משתנות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את תסמיני השריפה.עדיף לתלול כפית אחת של זנב סוס בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז לשתות אותו פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

11.תירסילק

Cornsilk הוא תרופה נהדרת לשריפת שתן.ידוע שהוא עוזר לשטוף רעלים וחיידקים מהגוף, שיכולים לעזור להפחית את תחושת הבריבה.עדיף להתלב על כפית אחת של תירס בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז לשתות אותו פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

12.עלי מרשמלו

עלי מרשמלו הם תרופה נהדרת לשריפת שתן.ידוע שיש לו תכונות מרגיעות, שיכולות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן