דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות סבתות בריאות ומשקמות להלבנת שיניים

12 תרופות סבתות בריאות ומשקמות להלבנת שיניים

היתרונות של סבתא לתרופות להלבנת שיניים

כולם רוצים לחייך חיוך לבן, אבל לפעמים זה יכול להיות קשה להשיג זאת ללא עזרה של טיפולים יקרים ואינטנסיביים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות וזולות שהועברו מסבתות במשך דורות.להלן 12 מהסעדים המשקמים והסבתא הבריאים הטובים ביותר להלבנת שיניים שיעזרו לכם להשיג חיוך יפה.

1.סודה לשתייה ומיץ לימון

זהו אחד התרופות הפופולריות ביותר להלבנת שיניים.לסודה לשתייה יש תכונות הלבנה טבעיות, ובשילוב עם מיץ לימון זה יכול לעזור להסיר כתמי שטח ושינוי צבע מהשיניים שלך.פשוט מערבבים יחד סודה לשתייה ומיץ לימון ומברישים שיניים עם התערובת למשך מספר דקות.יש לשטוף את הפה שלך היטב במים אחר כך.

טיפ ייחודי:

אם יש לך שיניים רגישות, הקפד להשתמש במברשת שיניים עם בריסט רך והפחית את משך הזמן שאתה מצחצח שיניים בתערובת הסודה לשתייה ותערובת מיץ לימון.

2.משיכת שמן קוקוס

משיכת שמן קוקוס היא תרגול איורוודי עתיק הכרוך בהפחתת כף שמן קוקוס סביב הפה שלך למשך 15-20 דקות.זה עוזר להסיר רעלים מהפה ויכול גם לעזור להלבין את השיניים.כדי להפוך אותו ליעיל יותר, נסה להוסיף כמה טיפות של מנטה או שמן אתרי לימון לשמן הקוקוס.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות הלבנה טבעיות, כך שניתן להשתמש בו כדי לעזור להלבין את השיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של חומץ תפוחים עם כוס מים ולהשתמש בו כשטיפת פה.דאג לשטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.

4.פחם מופעל

פחם פעיל ידוע בתכונות ההלבנה הטבעיות שלו, כך שניתן להשתמש בו כדי לעזור להלבין את השיניים.כל שעליך לעשות הוא לטבול מברשת שיניים רטובה באיזה פחם מופעל וצחצח שיניים למשך מספר דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.

5.מי חמצן

מי חמצן הוא אקונומיקה טבעית, כך שניתן להשתמש בו כדי לעזור להלבין את השיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים מי חמצן ומים ולהשתמש בהם כשטיפת פה.דאג לשטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.

6.תותים

תותים מכילים אנזים טבעי הנקרא חומצה מאלית, שיכולה לעזור להסיר כתמי שטח ולהלבין את השיניים.פשוט מועכים כמה תותים ומברישים שיניים עם התערובת למשך מספר דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.

7.קליפות תפוז

פילומי תפוז מכילים חומר הלבנה טבעי הנקרא D-Limonene, שיכול לעזור להסיר כתמי שטח ולהלבין את השיניים.כל שעליך לעשות הוא לשפשף את החלק הפנימי של קליפה כתום על השיניים שלך למשך מספר דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.

8.אלוורה

אלוורה מכילה תכונות מעיקות טבעיות, שיכולות לעזור להסיר כתמי שטח ולהלבין את השיניים.כל שעליך לעשות הוא לשפשף קצת ג’ל אלוורה על השיניים שלך למשך כמה דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.

9.שטיפת מי מלח

מי מלח יכולים לעזור להסיר כתמי שטח ולהלבין את השיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח עם כוס מים חמים ולהשתמש בו כשטיפת פה.דאג לשטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.

10.סודה לשתייה ומלח

סודה לשתייה ומלח יכולים לעזור להסיר כתמי שטח ולהלבין את השיניים.פשוט מערבבים יחד סודה לשתייה ומלח ומברישים שיניים עם התערובת למשך מספר דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.

11.כורכום

הכורכום מכיל תכונות הלבנה טבעיות, כך שניתן להשתמש בו כדי לעזור להלבין את השיניים.פשוט מערבבים כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מים ומברישים שיניים עם התערובת למשך מספר דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.

12.קליפת בננה

פילומי בננה מכילים חומר הלבנה טבעי בשם אשלגן, שיכול לעזור להסיר כתמי שטח ולהלבין אתשיניים.פשוט משפשפים את החלק הפנימי של קליפת בננה על השיניים למשך כמה דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.

12 הסעדים הבריאים והסבתא המשקמים הללו לשיניים לבנים

הסעדים של סבתא להלבנת שיניים

סבתא קיימת מאז תקופה, ויש לה שפע של ידע על תרופות שונות שיעזרו לנו בכל נושא בריאותי.הלבנת שיניים אינה יוצאת דופן, ויש כמה תרופות ביתיות מסורתיות שיכולות לעזור לכם להשיג שיניים לבנות נוצצות ללא כימיקלים קשים או טיפולים יקרים.להלן 12 תרופות סבתות בריאות ומשקמות להלבנת שיניים.

1.סודה ומים לשתייה

סודה לשתייה היא שחיקה יעילה שיכולה לעזור בהסרת כתמי שטח מהשיניים.כדי להלבין את השיניים בסודה לשתייה, מערבבים כפית סודה לשתייה עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.מרחו את העיסה על השיניים שלכם באצבעכם או מברשת שיניים עם ברזל רך ושפשפו למשך דקה עד שתי דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים אחר כך.יש להשתמש בתרופה זו לא יותר מפעם או פעמיים בשבוע.

2.מיץ לימון וסודה לשתייה

מיץ לימון הוא חומר הלבנה טבעי, וכאשר מעורבב עם סודה לשתייה, הוא יכול לעזור להסיר כתמי שטח מהשיניים.כדי להכין את העיסה הזו, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם מספיק מיץ לימון כדי ליצור משחה.החל את העיסה על השיניים שלך ושפשף למשך דקה עד שתי דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים אחר כך.יש להשתמש בתרופה זו לא יותר מפעם או פעמיים בשבוע.

3.משיכת שמן קוקוס

משיכת שמן קוקוס היא תרופה הודית מסורתית לבריאות הפה.כדי לעשות זאת, קח כף אחת של שמן קוקוס ושטף אותו סביב הפה שלך למשך 15 עד 20 דקות.לירוק אותו אחר כך ושטוף את הפה שלך במים חמים.תרופה זו יכולה לעזור בהסרת רעלים מהפה ולהלבין שיניים.זה צריך להיעשות פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חומר חיטוי טבעי ויכול לעזור בהוצאת כתמים מהשיניים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים אחת.לשטוף את הפיתרון סביב הפה שלך למשך דקה עד שתי דקות, ואז שוטף את הפה שלך במים.יש להשתמש בתרופה זו לא יותר מפעם או פעמיים בשבוע.

5.אבקת כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.כדי להשתמש בו להלבנת שיניים, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.מרחי את העיסה על השיניים שלך והשאיר אותה למשך 10 דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים חמים אחר כך.יש להשתמש בתרופה זו לא יותר מפעם או פעמיים בשבוע.

6.מי חמצן

מי חמצן הוא חומר הלבנה טבעי ויכול לעזור להלבין שיניים.מערבבים כפית אחת של מי חמצן עם כוס מים אחת ושלטו את התמיסה סביב הפה למשך דקה עד שתי דקות.לירוק אותו אחר כך ושטוף את הפה שלך במים חמים.יש להשתמש בתרופה זו לא יותר מפעם או פעמיים בשבוע.

7.תותים וסודה לשתייה

תותים עשירים בוויטמין C וחומצה מאלית שיכולים לעזור בהסרת כתמי שטח מהשיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, מועכים תות אחד ומערבבים אותה עם כפית סודה לשתייה.החל את העיסה על השיניים שלך ושפשף למשך דקה עד שתי דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים חמים אחר כך.יש להשתמש בתרופה זו לא יותר מפעם או פעמיים בשבוע.

8.פחם מופעל

פחם מופעל הוא ספיגה טבעית שיכולה לעזור בהסרת כתמי שטח מהשיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, הרטיבו מברשת שיניים וטבלו אותה באיזה אבקת פחם מופעלת.צחצח שיניים עם הפחם למשך שתי דקות, ואז שטף את הפה שלך במים חמים.יש להשתמש בתרופה זו לא יותר מפעם או פעמיים בשבוע.

9.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור בהוצאת חיידקים מהפה.כדי להשתמש בו, מערבבים טיפה אחת של שמן עץ התה עם כפית מים אחת.Swish את הפיתרון סביב הפה שלך למשך דקה עד שתי דקות, ואז ירק אותו ושוטף את הפה שלך במים חמים.יש להשתמש בתרופה זו לא יותר מפעם או פעמיים בשבוע.

10.אלוורה

אלוורה היא טבעית

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן