דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות סבתות בטוחות ויעילות לכאבי ברכיים חמורים

12 תרופות סבתות בטוחות ויעילות לכאבי ברכיים חמורים

כאבי ברכיים: 12 תרופות סבתות בטוחות ויעילות
כאבי ברכיים יכולים להיות מתישים ולהפריע לפעילויות היומיומיות.בין אם זה נובע מפגיעה, דלקת פרקים או מצב רפואי, אי הנוחות יכולה לנוע בין קלה לאינטנסיבי.אנשים רבים פונים לתרופות ללא מרשם או לתרופות מרשם כדי להקל על הכאב שלהם, אך לרוב תרופות אלה מגיעות עם תופעות לוואי לא רצויות.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות ששימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת הסימפטומים של כאבי ברכיים.

סבתות ידועות זה מכבר בחוכמתן בכל מה שקשור לתרופות טבעיות במחלות שונות.להלן 12 תרופות סבתות בטוחות ויעילות שיכולות לעזור להקל על כאבי ברכיים קשים.

1.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת חזק המשמש במשך מאות שנים להפחתת נפיחות וכאב.הוכח כי יעיל בהפחתת תסמיני דלקת פרקים וניתן להשתמש בו גם לטיפול בכאבי פרקים.כדי להשתמש בכורכום כתרופה ביתית לכאבי ברכיים, אתה יכול לקחת כפית כורכום אבקה עם כוס חלב או מים חמים, או לערבב כף אבקת כורכום עם כמה טיפות שמן זית ולהחיל אותו על האזור המושפעו

2.קומפרס חם או קר

החלת דחיסה חמה או קר על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את כאבי הברך והדלקת.לקבלת קומפרס חם, תוכלו להשתמש בבקבוק מים חמים מלא במים חמים או בכרית חימום.לקבלת דחיסה קרה, אתה יכול להשתמש בחפיסה קרה או בחבילת קרח.

טיפ ייחודי:

בעת שימוש בקומפרס חם או קר, הקפד לעטוף אותו במגבת דקה כדי להגן על עורך מפני החום הישיר או מהקור.

3.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים שימש במשך מאות שנים להפחתת דלקת וכאב.הוא עשיר בתרכובות אנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית נפיחות וכאב במפרקים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה ביתית לכאבי ברכיים, מערבבים שתי כפות של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושותים אותם פעמיים ביום.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים כדי להקל על כאבים ודלקת.הוא עשיר בנוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית נפיחות במפרקים.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה ביתית לכאבי ברכיים, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר אבקה עם כפית דבש אחת וכוס מים חמים.שתו את התערובת הזו פעמיים ביום.

5.מלח אפסום

מלח אפסום הוא תרופה טבעית הידועה ביכולתה להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בו כתרופה ביתית לכאבי ברכיים, הוסיפו שתי כוסות מלח אפסום לאמבטיה חמה וספגו בתוכו 15 עד 20 דקות.

6.שמנים אתרים

שמנים אתריים ידועים בתכונותיהם האנטי דלקתיות והקלות כאבים.כמה מהשמנים האתריים הטובים ביותר לכאבי ברכיים כוללים לבנדר, אקליפטוס ומנטה.כדי להשתמש בשמנים אתרים כתרופה ביתית לכאבי ברכיים, מערבבים ארבע עד חמש טיפות של השמן האתרי עם כף שמן קוקוס ועיסו אותו לאזור הפגוע.

7.פלפל קאיין

פלפל קאיין ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והקלות כאבים.כדי להשתמש בו כתרופה ביתית לכאבי ברכיים, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין עם כוס מים חמים ושותה אותם פעמיים ביום.

8.זרעי חילבה

זרעי חילבה ידועים בתכונותיהם האנטי דלקתיות וניתן להשתמש בהן להפחתת כאב ונפיחות במפרקים.כדי להשתמש בזרעי חילבה כתרופה ביתית לכאבי ברכיים, משרים שתי כפות של זרעי חילבה בכוס מים חמים לילה.בבוקר, מסננים את המים ושותים אותם.

9.שמן קיק

שמן קיק ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והקלות כאב.כדי להשתמש בו כתרופה ביתית לכאבי ברכיים, מערבבים כף אחת של שמן קיק עם כפית אחת של אבקת כורכום ועסה אותה לאזור הפגוע.

10.אלוורה

אלוורה ידועה בתכונותיו האנטי-דלקתיות והקלות כאב.כדי להשתמש בו כתרופה ביתית על כאבי ברכיים, יש למרוח כמות קטנה של ג’ל אלוורה על האזור הפגוע ועסה אותו.

11.מסהGe

עיסוי האזור המושפע יכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.השתמש בלחץ קל ועסה את האזור בתנועה סיבובית עבור 10 עד 15

היתרונות של התרופות של סבתא לכאבי ברכיים

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בכאבי ברכיים במשך מאות שנים.סעדים אלה הם לרוב בטוחים, יעילים וזולים, מה שהופך אותם לאלטרנטיבה נהדרת לתרופות או נהלים יקרים ועלולים להיות מסוכנים.ניתן להשתמש בהם כדי להפחית את הדלקת, להגביר את זרימת הדם ולקדם ריפוי.בנוסף, הם יכולים לעזור להקל על הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי ברכיים.להלן 12 תרופות סבתות בטוחות ויעילות לכאבי ברכיים חמורים:

1.ארניקה

ארניקה היא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בכאב ודלקת.לחומרים הפעילים שלה, ארניקום והלנלין, הם בעלי תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לכאבי ברכיים.ניתן ליטול ארניקה דרך הפה בצורה של תמיסה או ליישם בצורה אקטואלית בצורה של משחה.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נהדרת לכאבי ברכיים.תכונותיו האנטי דלקתיות יכולות לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות, בעוד שתכולת החומצה האצטית שלה עוזרת לנקות את האזור ולקדם ריפוי.ניתן ליטול חומץ סיידר תפוחים דרך הפה או ליישם בצורה אקטואלית בצורה של דחיסה.

3.כורכום

כורכום הוא תבלין אנטי דלקתי רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים להפחתת כאב ונפיחות.החומר הפעיל שלו, כורכומין, יכול לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לכאבי ברכיים.ניתן ליטול כורכום דרך הפה בצורה של תוסף או ליישם בצורה אקטואלית בצורה של משחה.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא שורש ששימש במשך מאות שנים להפחתת דלקת וכאב.החומר הפעיל שלה, ג’ינג’רול, הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לכאבי ברכיים.זנגביל ניתן ליטול דרך הפה בצורה של תוסף או ליישם בצורה אקטואלית בצורה של משחה.

5.מלח אפסום

מלח אפסום הוא תרכובת מינרלית שיכולה לעזור להפחתת דלקת וכאבים הקשורים לכאבי ברכיים.תכולת המגנזיום וסולפט שלו יכולה לעזור להפחית נפיחות ושיפור זרימת הדם.ניתן להשתמש במלח אפסום בצורה אקטואלית בצורה של הספוג אמבטיה או דחיסה.

6.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא שורש המשמש במשך מאות שנים להפחתת דלקת וכאב.לחומר הפעיל שלה, ארקטיין, יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאבים הקשורים לכאבי ברכיים.ניתן ליטול שורש ברדוק דרך הפה בצורה של תמיסה או ליישם בצורה אקטואלית בצורה של משחה.

7.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא שורש המשמש במשך מאות שנים להפחתת דלקת וכאב.לחומרים הפעילים שלה, לאינולין ולוטולין, יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות הקשורים לכאבי ברכיים.ניתן ליטול שורש שן הארי דרך הפה בצורה של תמיסה או ליישם בצורה אקטואלית בצורה של משחה.

8.Comfrey

קומפרי הוא עשב ששימש במשך מאות שנים להפחתת דלקת וכאב.החומר הפעיל שלו, אלנטואין, בעל תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לכאבי ברכיים.ניתן ליטול קומפרי דרך הפה בצורה של תמיסה או ליישם בצורה אקטואלית בצורה של עיסה.

9.נביחת ערבה

קליפת ערבה היא קליפת עץ המשמשת במשך מאות שנים להפחתת דלקת וכאב.לחומר הפעיל שלה, סליסין, יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות הקשורים לכאבי ברכיים.ניתן ליטול קליפת ערבה דרך הפה בצורה של תמיסה או מיושמת בצורה אקטואלית בצורה של עיסה.

10.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא שורש המשמש במשך מאות שנים להפחתת דלקת וכאב.החומר הפעיל שלו, Glycyrrhizin, יש תכונות אנטי דלקתיותT יכול לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות הקשורים לכאבי ברכיים.ניתן ליטול שורש ליקריץ דרך הפה בצורה של תמיסה או ליישם בצורה אקטואלית בצורה של משחה.

11.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים להפחתת דלקת וכאב.החומר הפעיל שלו, הקפסאיצין, הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות הקשורים לכאבי ברכיים.קיי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן