דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות סבתות אורגניות ופופולריות להפחתת חום

12 תרופות סבתות אורגניות ופופולריות להפחתת חום

הסעדים של סבתא להפחתת חום

חום הוא תגובת גוף טבעית למאבק בזיהום ומחלות, אולם זה יכול להיות לא נוח ולא נעים.סבתות מעבירות סעדים להפחתת חום במשך מאות שנים, ורבות מהן עמדו במבחן הזמן.להלן 12 מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר להפחתת חום.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים שימש במשך מאות שנים להפחתת חום.החומצה האצטית בחומץ מסייעת לאזן את רמות החומציות של הגוף ולהפחתת חום.כדי להשתמש בשיטה זו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים ושתה אותה.

טיפ ייחודי ומועיל:

הוספת כפית דבש לתערובת חומץ תפוחים ומים תערובת מים תעזור להפוך אותו ליותר טעים ומרגיע.

מיץ בצל

מיץ בצל שימש במשך מאות שנים להפחתת חום.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטיביוטיות ואנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית חום.כדי להשתמש בתרופה זו, חתוך בצל אחד לשניים והחל את הצד החתוך על המצח.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז הסר אותו.

מיץ שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי -חיוביות והאנטי -ויראליות, וניתן להשתמש בו להפחתת חום.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה שיני שום עם כוס מים וסננו את התערובת.שתו את מי השום מספר פעמים ביום.

תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטי-ויראליות וניתן להשתמש בו להפחתת חום.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים דבש ומיץ לימון.שתו את התה מספר פעמים ביום כדי להפחית את החום.

שמן חרדל

שמן חרדל ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והחיטוי, וניתן להשתמש בו להפחתת חום.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו שתי כפות שמן חרדל עם כפית אבקת כורכום ושפשפו אותה על החזה.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו אותו במים פושרים.

fenugreek

חילבה ידועה בתכונותיו האנטי-מיקרוביאליות והאנטי דלקתיות, וניתן להשתמש בה להפחתת החום.כדי להשתמש בתרופה זו, הספיקו קומץ זרעי חילבה בכוס מים לילה.מסננים את התערובת ושותים אותה פעמיים ביום במשך מספר ימים כדי להפחית את החום.

זרעי כוסברה

זרעי כוסברה ידועים בתכונות החיטוי והקירור שלהם, וניתן להשתמש בהן להפחתת חום.כדי להשתמש בתרופה זו, הרתיחו כפית זרעי כוסברה בכוס מים.מסננים את התערובת ושותים אותה מספר פעמים ביום במשך מספר ימים כדי להפחית את החום.

מי לימון

מי לימון ידועים בתכונות החיטוי והקירור שלהם, וניתן להשתמש בהן להפחתת חום.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים מיץ של לימון אחד עם כוס מים חמים ושתה אותו.

מי קוקוס

מי קוקוס ידועים בתכונות הקירור והאנטי דלקתיות שלהם, וניתן להשתמש בהן להפחתת חום.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כוס אחת של מי קוקוס עם קמצוץ פלפל שחור ושתה אותם.

מיץ מלפפון

מיץ מלפפונים ידוע בתכונות הקירור והאנטי דלקתיות שלו, וניתן להשתמש בו להפחתת חום.כדי להשתמש בתרופה זו, שילב מלפפון אחד עם כוס מים ושותה אותה.

עלי בזיליקום

עלי בזיליקום ידועים בתכונות החיטוי והקירור שלהם, וניתן להשתמש בהן להפחתת חום.כדי להשתמש בתרופה זו, הרתיחו קומץ עלי בזיליקום בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה מספר פעמים ביום במשך מספר ימים כדי להפחית את החום.

זרעי שומר

זרעי שומר ידועים בתכונות החיטוי והקירור שלהם, וניתן להשתמש בהן להפחתת חום.כדי להשתמש בתרופה זו, הרתיחו כפית זרעי שומר בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה מספר פעמים ביום במשך מספר ימים כדי להפחית את החום.

12 תרופות אלה הן דרכים פופולריות ויעילות להפחתת חום.בעוד שסעדים אלה אינם מהווים תחליף לטיפול רפואי, הם יכולים לעזור להפחית חום אnd מספקים הקלה מתסמיני חום.

תרופות צמחיות להפחתת חום

תרופות צמחיות הן חלק מהטיפולים הטבעיים העתיקים ביותר להפחתת חום.סבתות היו תלויות עשבי תיבול ותבלינים שונים במים חמים ומעניקים את התה שנוצר לנכדן כדי להפחית חום.להלן כמה מהתרופות הצמחייות הפופולריות ביותר להפחתת חום:

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תה צמחים מרגיע ומרגיע העשוי מפרח הקמומיל.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית חום.זה יכול גם לעזור להקל על כאבים, כאבי ראש ובחילה הקשורים לחום.

תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה צמחית פופולרית להפחתת חום.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית חום.תה ג’ינג’ר יכול גם לעזור להקל על כאבים, כאבי ראש ובחילה הקשורים לחום.

שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה פופולרית להפחתת חום.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית חום.זה יכול לעזור גם להפחתת כאבים, כאבי ראש ובחילה הקשורים לחום.

שום

שום הוא תרופה ביתית פופולרית להפחתת חום.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטיביוטיות ואנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית חום.שום יכול גם לעזור להפחית כאבים, כאבי ראש ובחילה הקשורים לחום.

PEPPERMINT

מנטה היא תרופה פופולרית להפחתת חום.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית חום.מנטה יכולה לעזור גם להפחתת כאבים, כאבי ראש ובחילה הקשורים לחום.

טיפול בחומץ להפחתת חום

חומץ הוא תרופה ביתית פופולרית להפחתת חום.סבתות היו משרות בד בחומץ ומפעילות אותו על המצח כדי להפחית חום.על פי ההערכה, חומץ סובל מתכונות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית חום.זה יכול לעזור גם להפחתת כאבים, כאבי ראש ובחילה הקשורים לחום.

שימוש בחומץ להפחתת חום

כדי להשתמש בחומץ להפחתת חום, מערבבים שתי כפות חומץ עם שתי כוסות מים קרירים בקערה.משרים מטלית בתערובת ומורחים אותו על המצח או באזורים אחרים בגוף.זה יכול לעזור להפחית חום ולהקל על כאבים, כאבי ראש ובחילה הקשורים לחום.

שאלות נפוצות

  • באיזו תדירות עלי להשתמש בחומץ להפחתת חום?
    עליכם להשתמש בחומץ להפחתת חום בתדירות הצורך.עם זאת, מומלץ לבדוק עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות ביתיות כלשהן.
  • האם חומץ בטוח לשימוש להפחתת חום?
    כן, חומץ בדרך כלל בטוח לשימוש להפחתת חום.עם זאת, מומלץ לבדוק עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות ביתיות כלשהן.

לסיכום, סבתות משתמשות בתרופות טבעיות כמו תה צמחים, שמן אקליפטוס, שום, מנטה וחומץ להפחתת חום במשך מאות שנים.על פי ההערכה, תרופות אלה סובלות מאפיינים אנטי דלקתיים ונוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית חום ולהקל על כאבים, כאבי ראש ובחילה הקשורים לחום.עם זאת, תמיד עדיף להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש בסעדים ביתיים כלשהם.

חומץ הוא תרופה ביתית פופולרית להפחתת חום וניתן להשתמש בה על ידי השריית בד בתערובת של שתי כפות חומץ ושתי כוסות מים קרירים ומריחתו על המצח או באזורים אחרים בגוף.זה יכול לעזור להפחית חום ולהקל על כאבים, כאבי ראש ובחילה הקשורים לחום.עם זאת, עדיף תמיד להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש בסעדים ביתיים כלשהם.

שילוב קישור ויקיפדיה: 12 תרופות סבתות אורגניות ופופולריות להפחתת חום ניתן למצוא בכתובת wikipedia.org כאן.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן