דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות סבתא חמות ומסורתיות לבחילות והקאות

12 תרופות סבתא חמות ומסורתיות לבחילות והקאות

בחילה והקאות: 12 תרופות סבתות המספקות הקלה

לכולנו יש את הסעדים שלנו עם כשאנחנו מרגישים תחת מזג האוויר.בין אם מדובר בקור או בשפעת, אין מחסור בתרופות שאושרו על ידי סבא שאנו יכולים לסמוך עליהם כדי לספק הקלה.בחילה והקאות אינם יוצאים מן הכלל;סבתות ברחבי העולם משתמשות בתרופות ביתיות מסוימות כדי לספק הקלה מהתסמינים הלא נוחים הללו במשך מאות שנים.במאמר זה נחקור 12 תרופות סבתות מסורתיות לבחילות והקאות.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לבית למגוון מחלות, כולל בחילות והקאות.ניתן לצרוך אותו בצורת השורש הטרייה שלו, בצורת אבקה או בצורת תה או כמוסות.הג’ינג’ר המתחם הפעיל שנמצא בג’ינג’ר עוזר להפחית בחילות ויכול אפילו לעזור במניעת הקאות.

2.לימון

לימון הוא תרופה ביתית נוספת הנמצאת בשימוש נרחב לטיפול בבחילות והקאות.לימונים עשירים בוויטמין C, המסייע בהפחתת תסמיני הבחילה והקאות.ניתן לצרוך לימון בצורת המיץ שלו או כתה עם דבש.

טיפ:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, נסה להוסיף קצת ג’ינג’ר לתה הלימון שלך.ידוע כי שילוב זה מספק הקלה מבחילות והקאות.

3.מנטה

מנטה היא תרופה נוספת של סבתא מסורתית לבחילה והקאות.הוא מכיל את מנטול, המסייע בהפחתת תחושת הבחילה.אתה יכול לצרוך מנטה בצורת התה שלו או כתמצית.

4.שומר

שומר הוא תרופה מסורתית המשמשת במשך מאות שנים כדי לספק הקלה מהבחילות והקאות.הוא מכיל אנתול, שידוע כי הוא בעל תכונות אנטי -פסמודיות ועיכול.אתה יכול לצרוך שומר בצורת התה שלו או כתמצית.

5.קמומיל

קמומיל היא תרופה צמחית מסורתית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בחילה והקאות.הוא מכיל תרכובות פעילות, כמו אפיגנין ולוטולין, המסייעות להפחתת תחושת הבחילה.אתה יכול לצרוך קמומיל בצורת התה שלו או כתמצית.

6.קינמון

קינמון הוא תרופה מסורתית נוספת שידוע כמפחיתה את תסמיני הבחילה והקאות.הוא מכיל קינמאלדהיד, המסייע בהפחתת תחושת הבחילה.אתה יכול לצרוך קינמון בצורת האבקה שלו או כתה.

7.ציפורן

ציפורן הם תרופה מסורתית המשמשת במשך מאות שנים כדי לספק הקלה מהבחילות והקאות.הם מכילים EUGENOL, שידוע שיש לו תכונות אנטי -פסמודיות ועיכול.אתה יכול לצרוך ציפורן בצורתם האבקה או כמצע.

8.כורכום

כורכום הוא תרופה מסורתית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בחילה והקאות.הוא מכיל כורכומין, המסייע להפחתת תחושת הבחילה.אתה יכול לצרוך כורכום בצורת האבקה שלו או כתה.

9.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה מסורתית המשמשת במשך מאות שנים כדי לספק הקלה מהבחילות והקאות.הוא מכיל חומצה אצטית, המסייעת להפחתת תחושת הבחילה.אתה יכול לצרוך חומץ תפוחים בצורתו הנוזלית או כתמצית.

10.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה מסורתית המשמשת במשך מאות שנים כדי לספק הקלה מהבחילות והקאות.הוא מכיל חומצה גליציריזית, המסייעת להפחתת תחושת הבחילה.אתה יכול לצרוך שורש ליקריץ בצורת האבקה שלו או כתמצית.

11.דבש

דבש הוא תרופה מסורתית ששימשה במשך מאות שנים כדי לספק הקלה מהבחילות והקאות.הוא מכיל פרוקטוז, המסייע להפחתת תחושת הבחילה.אתה יכול לצרוך דבש בצורתו הנוזלית או כתמצית.

12.יוגורט

יוגורט הוא תרופה מסורתית ששימשה במשך מאות שנים כדי לספק הקלה מהבחילות והקאות.הוא מכיל תרבויות חיות, המסייעות להפחתת תחושת הבחילה.אתה יכול לצרוך יוגורט בצורתו הפשוטה או כשייק.

עם 12 TR אלהתרופות סבתות מהותיות לבחילות והקאות, אתה יכול להיות בטוח למצוא הקלה מ

הסעדים של סבתא לבחילה והקאות

בחילה והקאות יכולים להיות לא נוחים להפליא ולא נעימים.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות מסורתיות שהועברו לאורך דורות שיכולים לעזור להרגיע ולהקל על הסימפטומים.להלן שתים עשרה תרופות מסורתיות ששימשו סבתות ברחבי העולם כדי להקל על בחילות והקאות.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה ידועה לבחילה והקאות.זה נחשב לעזור להרגיע קיבה נסערת ולהפחית את הדלקת.ניתן לצרוך ג’ינג’ר בכמה צורות שונות, כולל שורש ג’ינג’ר טרי, תה ג’ינג’ר, סוכריות ג’ינג’ר או ג’ינג’ר אייל.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית לבחילה והקאות.לקמומיל יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ומרגיעות שיכולות לעזור להרגיע את הבטן המוטרדת.עדיף לשתות תה קמומיל חם.

3.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ שימש זה מכבר כדי להקל על בחילות והקאות.על פי ההערכה, היא עוזרת להרגיע קיבה נסערת ולהפחית את הדלקת.ניתן לצרוך שורש ליקריץ בכמה צורות שונות, כולל תה, קפסולה או תמיסתו.

4.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה מסורתית לבחילה והקאות.שומר נחשב לסייע להרגיע קיבה נסערת ולהפחית את הדלקת.ניתן לצרוך שומר בכמה צורות שונות, כולל זרעי שומר טריים, תה שומר או שמן שומר שומר.

5.מנטה

מנטה היא תרופה פופולרית לבחילה והקאות.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע בטן מוטרדת.ניתן לצרוך מנטה בכמה צורות שונות, כולל עלי מנטה טריים, תה מנטה או שמן אתרי מנטה.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה מסורתית לבחילות והקאות.ההערכה היא שמסייעת להפחית דלקת ולהרגיע בטן מוטרדת.ניתן לצרוך חומץ תפוחים בכמה צורות שונות, כולל כמוסות חומץ תפוחים, תה חומץ תפוחים או חומץ תפוחים מדולל.

7.קינמון

קינמון הוא תרופה פופולרית לבחילה והקאות.ההערכה היא שמסייעת להפחית דלקת ולהרגיע בטן מוטרדת.ניתן לצרוך קינמון בכמה צורות שונות, כולל תה קינמון, כמוסות קינמון או שמן אתרי קינמון.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה מסורתית לבחילה והקאות.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע בטן מוטרדת.ניתן לצרוך סודה לשתייה בכמה צורות שונות, כולל תה סודה לשתייה, כמוסות סודה לשתייה או סודה לשתייה עם מים.

9.ציפורן

ציפורן הם תרופה פופולרית לבחילות והקאות.ההערכה היא שמסייעת להפחית דלקת ולהרגיע בטן מוטרדת.ניתן לצרוך ציפורן בכמה צורות שונות, כולל תה ציפורן, כמוסות ציפורן או ציפורן שמן אתרי.

10.כורכום

כורכום הוא תרופה מסורתית לבחילה והקאות.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע בטן מוטרדת.ניתן לצרוך כורכום בכמה צורות שונות, כולל תה כורכום, כמוסות כורכום או שמן אתרי כורכום.

11.מי לימון

מי לימון הם תרופה פופולרית לבחילות והקאות.ההערכה היא שמסייעת להפחית דלקת ולהרגיע בטן מוטרדת.ניתן לצרוך מי לימון בכמה צורות שונות, כולל מי לימון טריים, תה לימון או שמן אתרי לימון.

12.מים שומר

מי שומר הם תרופה מסורתית לבחילה והקאות.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע בטן מוטרדת.ניתן לצרוך מי שומר בכמה צורות שונות, כולל מי שומר טריים, תה שומר או שמן שומר שומר.

סיכום

הסעדים של סבתא לבחילות והקאות עמדו במבחן הזמן.החל מתה של ג’ינג’ר ותה קמומיל ועד סודה לשתייה ומי שומר, תרופות אלה יכולות לעזורלהקל על הסימפטומים של בחילה והקאות.עדיף לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה את כל הסעדים האלה כדי לוודא שהם בטוחים עבורך.

שאלות נפוצות

מה התרופה הטובה ביותר לבחילה והקאות? </

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן