דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות סבתא בריאה ויעילה לדחיית הווסת
daadaddaddaa daddaad ddaddd dddaddcd dcdddddaa ddddadaa

12 תרופות סבתא בריאה ויעילה לדחיית הווסת

מה דחיית הווסת?

דחיית הווסת, הידועה גם בשם דיכוי הווסת, היא תהליך של מניעה או עיכוב של הגעת התקופה שלך.זה יכול להיעשות במגוון דרכים, החל ממניעת הריון הורמונלית ועד תרופות טבעיות.נשים רבות מוצאות מועיל לדחות את תקופתן כדי להשתתף באירועים מיוחדים או להתאים לתוכניות נסיעות.

12 הסעדים של סבתא לדחיית הווסת

ניתן לעשות דיכוי הווסת במגוון דרכים, אך ישנם גם כמה תרופות טבעיות ששימשו סבתות במשך מאות שנים.להלן 12 מהתרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לדחיית הווסת:

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לסייע בוויסות מחזורי הווסת.זה יכול לעזור להפחית את התכווצויות הווסת ולעכב את הופעת התקופה שלך.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, תלול כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה עד שלוש פעמים ביום.

2.קינמון

קינמון הוא עשב נוסף שיכול לעזור לווסת את מחזור הווסת שלך ולעכב את הופעת התקופה שלך.כדי להשתמש בקינמון כתרופה, תלול כפית קינמון בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה עד שלוש פעמים ביום.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לבעיות בריאות רבות, כולל דיכוי הווסת.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושתה אותו עד שלוש פעמים ביום.

4.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור לאזן הורמונים ולעכב את הופעת התקופה שלך.כדי להשתמש במיץ לימון כתרופה, מערבבים מיץ של לימון אחד עם כוס מים חמים ושותים אותו עד שלוש פעמים ביום.

5.זרעי חילבה

זרעי חילבה שימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בוויסות מחזורי הווסת ולעכב את הופעת התקופה שלך.כדי להשתמש בחילבה כתרופה, תלולות שתי כפיות של זרעי חילבה בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה עד שלוש פעמים ביום.

6.מיץ דלעת מר

מיץ דלעת מר שימש במשך מאות שנים כדי לסייע בוויסות מחזורי הווסת ולעכב את הופעת התקופה שלך.כדי להשתמש במיץ דלעת מר כתרופה, מערבבים כפית אחת של מיץ דלעת מרה עם כוס מים חמים ושתה אותו עד שלוש פעמים ביום.

7.בזיליקום קדוש

בזיליקום קדוש הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לסייע בוויסות מחזורי הווסת ולעכב את הופעת התקופה שלך.כדי להשתמש בזיליקום קדוש כתרופה, תלולות שתי כפיות בזיליקום קדוש בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה עד שלוש פעמים ביום.

8.זרעי פשתן

זרעי פשתן הם תרופה טבעית שיכולה לעזור לאזן הורמונים ולעכב את הופעת התקופה שלך.כדי להשתמש בזרעי פשתן כתרופה, מערבבים שתי כפיות זרעי פשתן טחונים עם כוס מים חמים ושתה אותם עד שלוש פעמים ביום.

9.כורכום

כורכום הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לסייע בוויסות מחזורי הווסת ולעכב את הופעת התקופה שלך.כדי להשתמש בכורכום כתרופה, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים חמים ושתה אותה עד שלוש פעמים ביום.

10.שומשום זרעי

זרעי שומשום הם תרופה טבעית שיכולה לעזור לאזן הורמונים ולעכב את הופעת התקופה שלך.כדי להשתמש בזרעי שומשום כתרופה, מערבבים שתי כפיות של זרעי שומשום טחונים עם כוס מים חמים ושתה אותם עד שלוש פעמים ביום.

11.תה עלה פטל אדום

תה עלה פטל אדום הוא תה צמחים המשמש במשך מאות שנים כדי לסייע בוויסות מחזורי הווסת ולעכב את הופעת התקופה שלך.כדי להשתמש בתה עלה פטל אדום כתרופה, תלולות שתי כפיות תה עלה פטל אדום בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה עד שלוש פעמים ביום.

12.תה אלפלפה

תה אלפלפה הוא תה צמחים המשמש במשך מאות שנים כדי לסייע בוויסות מחזורי הווסת ולעכב את הופעת התקופה שלך.להשתמש באלפלפה

תרופות צמחי מרפאלדחיית הווסת

תרופות צמחיות הן בחירה פופולרית עבור נשים רבות בכל מה שקשור לדחיית הווסת.תרופות אלה בדרך כלל מגיעות בצורה של תה ותמיכות, וניתן לייצר אותם עם מגוון עשבי תיבול.להלן כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר המשמשים לעיכוב הווסת:

 • ג’ינג’ר: לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית התכווצויות הווסת.זה יכול גם לעזור להרפות את הרחם, ובכך לעכב את הווסת.
 • קמומיל: קמומיל ידוע שיש לו השפעה מרגיעה ומרגיעה על הגוף, מה שיכול לעזור להפחית את עוצמת התכווצויות הווסת.
 • עלה פטל אדום: ידוע עלה פטל אדום כמסייע בהפחתת עוצמת התכווצויות הווסת, ויכול גם לעזור לעכב את הווסת.
 • שומר: ידוע על שומר בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית התכווצויות הווסת ולעכב את הווסת.
 • Balm Lemon: ידוע כי Balm Lemon מסייע בהפחתת התכווצויות הווסת, כמו גם השפעה מרגיעה על הגוף שיכולים לעזור לעכב את הווסת.
 • Peppermint: ידוע כי מנטה בעלת תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את עוצמת התכווצויות הווסת, ויכולה גם לעזור לעכב את הווסת.

חשוב לציין שלמרות שעשבי תיבול אלה יכולים להועיל בעיכוב הווסת, עדיין חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות צמחיות כלשהן.

תרופות ביתיות לדחיית הווסת

למי שמעדיף להשתמש בתרופות ביתיות לעיכוב הווסת, ישנן מספר אפשרויות זמינות.להלן כמה מהתרופות הביתיות הפופולריות ביותר לדחיית הווסת:

 • חומץ תפוחים: חומץ תפוחים יכול לעזור בהפחתת התכווצויות הווסת, כמו גם לעזור לעיכוב הווסת.
 • כמון: ידוע כי לכמון יש תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את עוצמת התכווצויות הווסת, ויכולה גם לעזור לעכב את הווסת.
 • קינמון: קינמון ידוע כמי שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את התכווצויות הווסת ולעכב את הווסת.
 • אלוורה: אלוורה מכילה תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את עוצמת התכווצויות הווסת ולעכב את הווסת.
 • ג’ינג’ר: לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית התכווצויות הווסת.זה יכול גם לעזור להרפות את הרחם, ובכך לעכב את הווסת.
 • שמן קוקוס: ידוע על שמן קוקוס יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את התכווצויות הווסת ולעכב את הווסת.

בדומה לתרופות צמחי מרפא, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות ביתיות כלשהן לעיכוב הווסת.

סיכום

הסעדים של סבתא לדחיית הווסת הם אפשרות פופולרית עבור נשים רבות, ויש מגוון תרופות צמחיות וביתיות שניתן להשתמש בהן.תרופות צמחי מרפא כמו ג’ינג’ר, קמומיל, עלה פטל אדום, שומר, מזור לימון ופפרמינט יכולים לעזור להפחית את עוצמת התכווצויות הווסת ולעכב את הווסת.תרופות ביתיות כמו חומץ תפוחים, כמון, קינמון, אלוורה, ג’ינג’ר ושמן קוקוס יכולים גם לעזור להפחית את התכווצויות הווסת ולעכב את הווסת.כמו בכל הסעדים, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו לדחיית הווסת.

שאלות נפוצות

האם הסעדים של סבתא לעיכוב הווסת בטוחה?

הסעדים של סבתא לעיכוב הווסת הם בדרך כלל בטוחים אם משתמשים בהם כמופנים.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, מכיוון שהם עשויים שלא להתאים לכולם.

האם ניתן להשתמש בסעדים של סבתא לדחיית הווסת לטווח הארוך?

אין להשתמש בסעדים של סבתא לדחיית הווסת לטווח הארוך מכיוון שהם עלולים לגרום לתופעות לוואי.חשוב לדבר עם הרופא שלך אבואת דרך הפעולה הטובה ביותר למצבך האישי.

<a href = "https://en.wikipedia.org/wiki/

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן