דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות מרגיעות ומצוינות של סבתא נגד גז בתינוקות
daadaddaddaa dedadddaddaa ddedadddaddaa dadc daddaad dadd d

12 תרופות מרגיעות ומצוינות של סבתא נגד גז בתינוקות

מהו גז בתינוקות?

גז אצל תינוקות הוא נושא שכיח שיכול לגרום לקטנטנים להיות לא נוחים ומעורפלים.זה נגרם על ידי מערכת העיכול הלא בשלה של התינוק, שעדיין אינה מסוגלת לעבד סוגים מסוימים של מזון.בדרך כלל, גז אצל תינוקות נגרם כתוצאה מצריכת חלב אם, פורמולה או מוצקים.כאשר מזונות אלה אינם מתפרקים כראוי, הם יכולים לגרום לגז ולנפיחות.

הסעדים של סבתא לדלק בתינוקות

למרבה המזל, ישנם כמה תרופות מרגיעות ומצוינות שהועברו מסבתות כדי לעזור להקל על גזים בתינוקות.סעדים אלה בטוחים וטבעיים, ויכולים לעזור להפחית את אי הנוחות והעיסוק הנגרמים כתוצאה מגז.להלן 12 מהסעדים הטובים ביותר של הסבתא שיעזרו להקל על הדלק בתינוקות:

1.קומפרס חם

החלת דחיסה חמה על בטן של התינוק יכולה לעזור להרפות את השרירים ולהפחית את אי הנוחות של הגז.כל שעליך לעשות הוא להשרות מטלית במים חמים ומרחי אותו על בטן של התינוק.

2.עיסוי

עיסוי בעדינות של בטן התינוק בתנועה סיבובית יכול לעזור להרפות את השרירים ולהפחית את הגז.

3.רגלי אופניים

אופניים בעדינות ברגליו של התינוק יכולים לעזור לשחרר את הגז שנלכד במעי.

4.בורפינג

גידול התינוק לאחר האכלות יכול לעזור לשחרר כל אוויר לכודים שעלול לגרום לגז.

5.שינוי בדיאטה

ביצוע שינויים בתזונה של התינוק יכול לעזור להפחית את כמות הגז.הצגת מזונות חדשים לאט ולאט לחיסול מזונות שידועים כגורמים לגז יכולה לעזור.

6.שמנים

הוספת כמה טיפות של שמנים שמטפלים בגז לאמבטיה של התינוק יכולה לעזור להרגיע את הגז ולהפחית את אי הנוחות.

7.זרעי שומר

הוספת זרעי שומר לתזונה של התינוק יכולה לעזור להפחית את כמות הגז.

8.תה קמומיל

מתן לתינוק כמה טיפות תה קמומיליות יכול לעזור להפחית את כמות הגז ולהרגיע את התינוק.

9.תה מנטה

מתן לתינוק כמה טיפות תה מנטה יכול לעזור להפחית את כמות הגז ולהרגיע את התינוק.

10.חומץ תפוחים

הוספת כמה טיפות של חומץ תפוחים לתזונה של התינוק יכולה לעזור להפחית את כמות הגז.

11.זרעי קרום

הוספת זרעי קרום לתזונה של התינוק יכולה לעזור להפחית את כמות הגז.

12.פעילות גופנית

פעילות גופנית בעדינות של התינוק יכולה לעזור לשחרר את הגז שנלכד במעיים.

טיפ: אם הגז של התינוק נמשך, התייעץ עם הרופא או ספק שירותי הבריאות לקבלת אפשרויות ייעוץ ואפשרויות טיפול נוספות.H2>

כשמדובר בהקלה על תינוקות מגז, לסבתות רבות יש טריקים שונים במעלה שרוולים.ישנם מגוון של תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להקל על הסימפטומים ולהפחית את אי הנוחות של גזיות אצל תינוקות.להלן כמה מ -12 הסעדים המרגיעים והסבתא המצוינים של סבתא כנגד גז אצל תינוקות שהוכחו כיעילים.

1.קומפרס חם

אחד התרופות הביתיות הטובות ביותר להקלת גז אצל תינוקות הוא קומפרס חם.החום עוזר להרגיע את הבטן ויכול לעזור להפחית את כמות הגז הקיימת בבטן של התינוק.כל שעליך לעשות הוא לקבל מטלית חום ולחות והניחו אותה על בטנו של התינוק למשך מספר דקות.זה אמור לספק הקלה מסוימת מכאבי הגז.

2.עיסוי בטן התינוק

עיסוי בעדינות בטן של התינוק יכול להועיל גם להקלה על גז.השתמש בתנועות איטיות ומעגליות ולחץ קלות על הבטן.זה יכול לעזור להזיז את בועות הגז ולהקל על אי הנוחות.

3.אמבטיות חמות

אמבטיות חמות יכולות להיות יעילות מאוד להקלה על גז אצל תינוקות.חום המים יכול לעזור להרגיע את הבטן של התינוק ויכול לעזור להרפות אותם, מה שמקל על הגז לעבור.

4.מיקום מיתוג

לפעמים, פשוט שינוי בעמדת התינוק יכול לעזור להקל על הגז.נסה להחזיק את התינוק במצב זקוף או להניח אותו על הגב ולשפשף בעדינותהבטן שלהם.זה יכול לעזור להזיז את הגז ולספק הקלה.

5.נושאת את התינוק במתלה

נשיאת התינוק במתלה היא דרך יעילה נוספת להקל על הגז.התנועה המתמדת של התינוק במתלה עוזרת להזיז את הגז ויכולה לעזור להקל על אי הנוחות.

6.בקבוק מים חמים

הנחת בקבוק מים חמים על בטן התינוק יכולה להועיל גם היא.החום מהבקבוק יכול לעזור להרפות את שרירי הבטן של התינוק ולהזיז את הגז סביב, לספק הקלה.

7.צמצם את התינוק

גלישת התינוק באופן קבוע יכולה לעזור להפחית את כמות הגז בבטן.נסה לחתוך את התינוק כל כמה דקות במהלך האכלה ואחריה.

8.פרוביוטיקה לתינוקות

מתן פרוביוטיקה לתינוק יכול לעזור להפחית את כמות הגז בבטן.פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור בפירוק המזון בבטנו של התינוק, ולהפחית את כמות הגז המיוצר.

9.פעילות גופנית

פעילות גופנית עם התינוק יכולה לעזור להפחית את כמות הגז בבטן.נסה להקפיץ את התינוק למעלה ולמטה או להניף אותו במעגלים, מכיוון שזה יכול לעזור להזיז את הגז ולספק הקלה.

10.הימנע ממזון גאסי

אם התינוק מוזן בפורמולה, נסה להימנע מפורמולה של גאסי, מכיוון שזה יכול להוביל להגברת הגז.אם התינוק מונק, נסה להימנע ממזונות גאסי כמו ברוקולי וכרוב.

11.הימנע מבגדים הדוקים

בגדים הדוקים יכולים להקשות על התינוק לעבור דלק, ולכן חשוב להימנע מבגדים הדוקים.הלביש את התינוק בבגדים רופפים כדי לעזור להם לעבור דלק ביתר קלות.

12.תה מנטה

מתן לתינוק כמה טיפות תה מנטה יכול לעזור להפחית את כמות הגז בבטן.מנטה עוזר להרפות את שרירי הקיבה ויכול להפחית את כמות הגז הקיימת.

מסקנה

12 הסעדים המרגיעים והמצוינים של סבתא כנגד גז אצל תינוקות יכולים להיות יעילים בהקלה על אי הנוחות של גז אצל תינוקות.כמובן שחשוב להתייעץ עם רופא לפני שתנסה סעדים ביתיים כלשהם, מכיוון שחלקם עשויים שלא להתאים לכל התינוקות.

שאלות נפוצות

ש: מהם כמה תרופות ביתיות לטיפול בגזים אצל תינוקות?

ת: כמה תרופות ביתיות לטיפול בגז בתינוקות כוללות קומפרס חם, עיסוי בטנו של התינוק, אמבטיות חמות, עמדות מיתוג, נושאת את התינוק במתלה, בקבוק מים חמים, מגדלת את התינוק, פרוביוטיקה לתינוקות, פעילות גופנית, הימנעות מאוכלים גאסי,הימנעות מבגדים צמודים ותה מנטה.

ש: האם זה בטוח לשימוש

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן