דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות מיושנות שעליכם לדעת והן משמעותיות למיגרנה חזקה
daadaddaddaa dedddadaddaa dadadcddbdd dcddadaa dddf dedadedaddaa

12 תרופות מיושנות שעליכם לדעת והן משמעותיות למיגרנה חזקה

12 תרופות מיושנות למיגרנות שכדאי לדעת על

כאבי ראש של מיגרנה הם אחד הסוגים הנפוצים והמתישים ביותר של כאבי ראש.הם יכולים להיות כואבים להפליא ויכולים להימשך ימים בכל פעם.למרבה המזל, יש מגוון תרופות מיושנות שניתן להשתמש בהן כדי להקל על הכאב ואי הנוחות של מיגרנות.מסעדים צמחיים ועד תרופות הומיאופתיות, הנה 12 תרופות מיושנות שעליכם לדעת עליהן והן משמעותיות למיגרנה חזקה.

1.Feverfew

Feverfew הוא תרופה מיושנת למיגרנות המשמשות במשך מאות שנים.זהו עשב פורח שגדל באזורים ממוזגים ומשמש לטיפול בכאבי ראש, בחילה ומחלות אחרות.הוא מכיל תרכובת בשם Parthenolide, שנמצאה כמפחיתה את התדירות ואת חומרת המיגרנות.

2.Butterbur

Butterbur הוא עוד תרופת מיגרנה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים.זהו צמח יליד אירופה ואסיה ומשמש לטיפול במגוון מחלות, כולל כאבי ראש.הוא מכיל תרכובת הנקראת Petasin, שנמצאה כמפחיתה דלקת ומסייעת להפחית את חומרתם ותדירותם של מיגרנות.

3.נביחת ערבה

Willow Bark הוא תרופה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בכאבי ראש, כאבים וחום.הוא מכיל תרכובת הנקראת סליצין, הדומה לאספירין ונמצאה כמפחיתה דלקת ומסייעת להפחית את חומרתם ותדירותם של מיגרנות.

4.שורש ולריאן

שורש ולריאן הוא תרופה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בכאבי ראש, חרדה ונדודי שינה.הוא מכיל תרכובת הנקראת חומצה ולרנית, שנמצאה כמפחיתה את הלחץ ומסייעת בהפחתת חומרת התדירות של מיגרנות.

5.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה מיושנת למיגרנות המשמשות במשך מאות שנים.זהו ירק שורש יליד אסיה ומשמש לטיפול במגוון מחלות, כולל כאבי ראש.הוא מכיל תרכובת שנקראת ג’ינג’רול, שנמצאה כמפחיתה דלקת ומסייעת להפחית את חומרתם ותדירותם של מיגרנות.

6.מגנזיום

מגנזיום הוא תרופה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בכאבי ראש ומחלות אחרות.זהו מינרל שנמצא במגוון מזונות, כולל אגוזים, קטניות וירקות עליים.נמצא כי הוא מפחית דלקת ומסייע בהפחתת חומרת המיגרנות ותדירותם.

7.דיקור סיני

דיקור סיני הוא תרופה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בכאבי ראש ומחלות אחרות.זוהי סוג של רפואה סינית מסורתית הכרוכה בהכנסת מחטים דקים לגוף כדי לעורר נקודות ספציפיות.נמצא כי הוא מפחית דלקת ומסייע בהפחתת חומרת המיגרנות ותדירותם.

8.טיפול בעיסוי

טיפול בעיסוי הוא תרופה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בכאבי ראש ומחלות אחרות.זהו סוג של טיפול ידני הכרוך במניפולציה של הרקמות הרכות של הגוף.נמצא כי הוא מפחית את המתח ועוזר להפחית את חומרת המיגרנות ותדירותם.

9.ארומתרפיה

ארומתרפיה היא תרופה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בכאבי ראש ומחלות אחרות.זהו סוג של טיפול אלטרנטיבי הכרוך בשימוש בשמנים אתרים לקידום הרפיה ולהפחתת לחץ.נמצא כי הוא מפחית את המתח ועוזר להפחית את חומרת המיגרנות ותדירותם.

10.תוספי צמחים

תוספי צמחים הם תרופה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בכאבי ראש ומחלות אחרות.הם מיוצרים ממגוון צמחים ועשבי תיבול ומכילים תרכובות שיכולות להפחית דלקת ולעזור להפחית את חומרתם ותדירותם של מיגרנות.

11.הומאופתיה

הומאופתיה היא תרופה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בכאבי ראש ומחלות אחרות.זו סוג של רפואה אלטרנטיבית שכרוך בשימוש בחומרים מדוללים לטיפול במחלות.נמצא כי הוא מפחית דלקת ומסייע בהפחתת חומרת המיגרנות ותדירותם.

12.ביופידבק

ביופידבק היא תרופה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בכאבי ראש ומחלות אחרות.זהו סוג של טיפול הכרוך בשימוש במכשירים אלקטרוניים כדי לעזור לאנשים להיות

8.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא שמן אתרי המופק מפרחי צמח הלבנדר.יש לו ארומה חזקה, מתוקה ופרחונית.שמן לבנדר שימש במשך מאות שנים לתכונותיו הרפואיות והשפעות מרגיעות.מחקרים מצאו כי שמן לבנדר יכול לסייע בהפחתת חומרת כאבי הראש של המיגרנה.נמצא כי הוא עוזר להפחית את עוצמת הכאב ומשך התקפת מיגרנה.ניתן ליישם שמן לבנדר ישירות על המקדשים או בחלק האחורי של הצוואר כדי להפחית את הסימפטומים של מיגרנה.שאיפת הארומה של שמן לבנדר יכולה גם לעזור להקל על כאב המיגרנה.

כיצד להשתמש בשמן לבנדר להקלה במיגרנה?

לשימוש בשמן לבנדר להקלה על מיגרנה, מערבבים כמה טיפות של השמן עם שמן נשא, כמו קוקוס או שמן שקדים.מעסה בעדינות את התערובת על המקדשים, המצח והגב של הצוואר.לחלופין, תוכלו להוסיף כמה טיפות של שמן לבנדר למפזר ולשאוף את הארומה.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן לבנדר לאמבט חם כדי לעזור להפחית את עוצמת המיגרנה.

9.שמן מנטה

שמן מנטה מנטה הוא שמן אתרי הנגזר מצמח המנטה.זה ידוע בתכונותיו המרעננות והקירור.מחקרים מצאו כי שמן מנטה יכול להיות יעיל להפחתת עוצמת כאבי הראש של המיגרנה.נמצא כי הוא מפחית את חומרת הכאב ואת משך התקפת המיגרנה.ניתן ליישם שמן מנטה ישירות על המקדשים או בחלק האחורי של הצוואר כדי להפחית את הסימפטומים של מיגרנה.שאיפת ארומה של שמן מנטה יכולה לעזור גם להקל על הכאב של מיגרנה.

כיצד להשתמש בשמן מנטה להקלה במיגרנה?

כדי להשתמש בשמן מנטה להקלה במיגרנה, מערבבים כמה טיפות של השמן עם שמן נשא, כמו קוקוס או שמן שקדים.מעסה בעדינות את התערובת על המקדשים, המצח והגב של הצוואר.לחלופין, תוכלו להוסיף כמה טיפות שמן מנטה למפזר ולשאוף את הארומה.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן מנטה לאמבטיה חמה כדי לעזור להפחית את עוצמת המיגרנה.

10.נביחת ערבה

קליפת ערבה היא תרופה המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בכאב ודלקת.זה נגזר מקליפת עץ הערבה ומכיל תרכובות הנקראות סליצין וחומצה סליצילית, שנחשבים להיות אחראים לתכונותיו הרפואיות.מחקרים מצאו כי קליפת ערבה יכולה להיות יעילה להפחתת עוצמת כאבי הראש של מיגרנה.נמצא כי הוא מפחית את חומרת הכאב ואת משך התקפת המיגרנה.

כיצד להשתמש בנביחת ערבה להקלה על מיגרנה?

קליפת ערבה יכולה להילקח כתה, תמיסה או כמוסה.להכנת תה, תלולות 2 כפיות קליפות ערבה בכוס מים רותחים למשך 15 דקות.מסננים את התה ושותים 2-3 כוסות מדי יום.אתה יכול גם לקחת 500–1,000 מיליגרם של תמצית קליפת ערבה או 250 מיליגרם של סליצין 3 פעמים ביום.

סיכום

12 תרופות מיושנות אלה משמעותיות למיגרנה חזקה, וכדאי לשקול לעזור להפחית את עוצמת התקפת המיגרנה.מבאטרבר ללימונית ערבה ניתן להשתמש במגוון תרופות טבעיות לטיפול בכאבי ראש במיגרנה.עם זאת, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח אחד מהתרופות הללו.הם יכולים לעזור לך לקבוע את מסלול הטיפול הטוב ביותר במצבך.

שאלות נפוצות קשורות

  • האם תרופות מיושנות בטוחות לשימוש להקלה במיגרנה?
    כן, תרופות מיושנות רבות בטוחות לשימוש להקלה במיגרנה.עם זאת, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפניE נטילת כל אחד מהתרופות הללו, מכיוון שהם יכולים לעזור לך לקבוע את מסלול הטיפול הטוב ביותר במצבך.

למידע נוסף על 12 התרופות המיושנות שעליכם לדעת והם משמעותיים למיגרנה חזקה, בקר בדף הוויקיפדיה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן