דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות ביתיות זמינות בבית ובאיכות גבוהה עבור פצע נורא
daadaddaddaa dddaadddaa ddeddaddaa ddddaa dddddbddaa ddd

12 תרופות ביתיות זמינות בבית ובאיכות גבוהה עבור פצע נורא

מהו פצע נוקב?

פצע נוקב הוא סוג של פצע שנדבק בחיידקים, וכתוצאה מכך פריקה של מוגלה.זה מאופיין באדמומיות, נפיחות, חום וכאב.פצעים נוקבים יכולים להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל טראומה, ניתוחים, כוויות או מצב רפואי בסיסי.אם לא מטופלים, פצעים נוקבים יכולים להוביל לסיבוכים קשים כמו אלח דם והלם ספיגה.

תרופות ביתיות לפצע נורא

ניתן להשתמש בתרופות הביתיות הבאות לטיפול בפצע נמרץ.חשוב לציין כי אין להשתמש בתרופות ביתיות במקום טיפול רפואי מקצועי.

1.דבש

דבש הוא אנטי -מיקרוביאלי טבעי ואנטיספטי, מה שהופך אותו לתרופה ביתית נהדרת לטיפול בפצעים מפוארים.זה עוזר להפחתת דלקת, להפחית את הסיכון לזיהום ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בדבש, פשוט מרחי שכבה דקה על האזור הפגוע וכיסוי עם תחבושת.

2.כורכום

כורכום הוא תבלין ששימש זה מכבר ברפואה מסורתית לתכונותיו האנטי דלקתיות והחיטוי.כדי להשתמש בכורכום לפצע נמרץ, ערבבו אותו עם מים כדי ליצור משחה ומורחים אותו ישירות על הפצע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו.

3.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטיספטית, מה שהופך אותו לתרופה ביתית נהדרת לטיפול בפצעים נוקשים.כדי להשתמש בשום, פשוט לרסק כמה שיני שימורים ולהחיל אותם ישירות על הפצע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר אנטי-חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעים נוקבים.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים אותו במים או בשמן נשא כמו קוקוס או שמן זית ומורחים אותו ישירות על הפצע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו.

5.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעים נוקבים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים אותו עם מים והחל אותו ישירות על הפצע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו.

6.אלוורה

אלוורה הוא חומר טבעי אנטי דלקתי ואנטיספטי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעים נוקבים.כדי להשתמש באלוורה, שברו עלה והפעילו את הג’ל ישירות על הפצע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטיספטית שניתן להשתמש בה לטיפול בפצעים נוקבים.כדי להשתמש בשמן קוקוס, מרחו שכבה דקה על האזור הפגוע וכיסו עם תחבושת.

8.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא חיטוי טבעי ומעורר טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעים נוקבים.כדי להשתמש במכשפה לוז, ערבבו אותו עם מים והמרחו אותו ישירות על הפצע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו.

9.כסף קולואידי

כסף קולואידי הוא חומר אנטי-חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעים נוקבים.כדי להשתמש בכסף קולואידלי, ערבבו אותו עם מים ומורחים אותו ישירות על הפצע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו.

10.Echinacea

Echinacea הוא חומר אנטיביוטי וחיטוי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעים נוקבים.כדי להשתמש ב- Echinacea, מערבבים אותו עם מים והחל אותו ישירות על הפצע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו.

11.Goldenseal

Goldenseal הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעים נוקבים.כדי להשתמש ב- Goldenseal, מערבבים אותו עם מים ומרחו אותו ישירות על הפצע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו.

12.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא אנטיביוטיקה טבעית וחיטוי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעים נוקבים.כדי להשתמש בשמן אורגנו, מערבבים אותו עם מים ומורחים אותו ישירות על הפצע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה

טיפול בפצע נמרץ עם תרופות ביתיות

למרות שחשוב לקחת פצע לרופא לצורך אבחון וטיפול נאותים, ישנם מספר תרופות ביתיות הזמינות עבור TRאוכלים פצע נוקב.סעדים אלה באיכות גבוהה, וזמינים בקלות בבית, מה שהופך אותם לאלטרנטיבה אידיאלית לטיפולים רפואיים יקרים.להלן 12 תרופות ביתיות לפצע נורא שיכול לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.

1.דבש

דבש הוא תרופה ביתית יעילה לפצעים נוקשים.זהו חיטוי טבעי ומסייע להפחתת דלקת וכאב.ניתן ליישם דבש ישירות על הפצע או לשמש לייצור משחה עם מרכיבים אחרים כמו שום או כורכום.יש למרוח את העיסה הזו ישירות על הפצע ולהשאיר למשך 15 דקות לפני שנשטף.

2.כורכום

כורכום הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי, מה שהופך אותו לתרופה ביתית יעילה לפצעים נוקשים.ניתן להשתמש בו בצורה של משחה, שניתן ליישם ישירות על הפצע.לחלופין, ניתן להשתמש בפתרון מבוסס כורכום לניקוי הפצע ולהפחתת דלקת.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס עשיר בחומצות שומן ובעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי.זה יכול לשמש לניקוי הפצע ולהפחתת דלקת וכאב.ניתן ליישם שמן קוקוס ישירות על הפצע או לערבב עם מרכיבים אחרים כמו דבש או שום להכנת משחה.

4.שום

שום הוא חומר אנטי-חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לשמש כעסק או כפתרון לניקוי הפצע ולהפחתת הדלקת.ניתן לערבב שום גם עם מרכיבים אחרים כמו דבש או כורכום להכנת משחה.

5.אלוורה

אלוורה הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי.זה יכול לשמש כעסק או כפתרון לניקוי הפצע ולהפחתת הדלקת.אלוורה ניתן לערבב גם עם מרכיבים אחרים כמו דבש או כורכום להכנת משחה.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא שמן עץ התה הוא חומר אנטי-חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לשמש כעסק או כפתרון לניקוי הפצע ולהפחתת הדלקת.ניתן לערבב שמן עץ התה גם עם מרכיבים אחרים כמו דבש או כורכום להכנת משחה.

7.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא חומר טבעי ואנטי דלקתי טבעי.זה יכול לשמש כעסק או כפתרון לניקוי הפצע ולהפחתת הדלקת.ניתן לערבב גם לוז מכשפות עם מרכיבים אחרים כמו דבש או כורכום להכנת משחה.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חומר אנטי-חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לשמש כעסק או כפתרון לניקוי הפצע ולהפחתת הדלקת.ניתן לערבב גם חומץ תפוחים עם מרכיבים אחרים כמו דבש או כורכום להכנת משחה.

9.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא חומר אנטי-חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לשמש כעסק או כפתרון לניקוי הפצע ולהפחתת הדלקת.ניתן לערבב שמן לבנדר גם עם מרכיבים אחרים כמו דבש או כורכום להכנת משחה.

10.Echinacea

Echinacea הוא חומר אנטי-חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לשמש כעסק או כפתרון לניקוי הפצע ולהפחתת הדלקת.ניתן לערבב את Echinacea עם מרכיבים אחרים כמו דבש או כורכום להכנת משחה.

11.עלה של כוכבן

עלה חומר הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי.זה יכול לשמש כעסק או כפתרון לניקוי הפצע ולהפחתת הדלקת.ניתן לערבב גם עלה של המטע גם עם מרכיבים אחרים כמו דבש או כורכום להכנת משחה.

12.קלנדולה

קלנדולה הוא חומר אנטי-חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לשמש כעסק או כפתרון לניקוי הפצע ולהפחתת הדלקת.קלנדולה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן