דף הבית » תרופות סבתא » 12 סעדים של סבתא המועברים במשפחה והם משמעותיים לתולעי מעיים

12 סעדים של סבתא המועברים במשפחה והם משמעותיים לתולעי מעיים

הסעדים של סבתא לתולעי מעיים

לאורך כל הדורות, הסבתות פוגעות בתרופות לבית לכל מיני מחלות.תרופה אחת כזו היא הטיפול בתולעי מעיים.למרות שרפואה מודרנית יכולה להצליח בטיפול בתולעי מעיים, יש אנשים שעדיין פונים לתרופות הטבעיות המנוסות והאמיתיות של אבותיהם.להלן 12 תרופות של סבתא לתולעי מעיים שניתן להשתמש בהן בהצלחה רבה.

1.שום

שום הוא אחד התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לתולעי מעיים.יש לו השפעה אנטי-טפילית חזקה, והיא יכולה לעזור לגרש את התולעים מהמעיים.כדי להשתמש בו, טוחנים שתי שיני שום ומערבבים אותו עם מעט מים.שתו את התערובת פעם ביום לפחות שבוע.

2.זרעי דלעת

ידוע כי זרעי דלעת בעלי תכונות אנטי-טפיליות, וניתן להשתמש בהן לטיפול בתולעי מעיים.כדי להשתמש בהם, טוחנים סביב קומץ זרעי דלעת ומערבבים אותם עם כוס מים חמים.שתו את התערובת כל בוקר למשך שבוע.

טיפ:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, הקפידו לטחון את זרעי הדלעת לאבקה עדינה לפני שתערבבו אותם עם המים.

3.גזר

על פי ההערכה, גזר יעיל בטיפול בתולעי מעיים בגלל תכולת הסיבים הגבוהה שלהם.כדי להשתמש בהם, מחית שני גזר ומערבבים אותו עם כוס מים חמים.שתו את התערובת כל יום למשך שבוע.

4.דבש

ידוע שדבש יש יתרונות בריאותיים רבים, והוא יכול לשמש גם לטיפול בתולעי מעיים.כדי להשתמש בו, מערבבים שתי כפות דבש עם כוס מים חמים.שתו את התערובת כל בוקר למשך שבוע.

5.חומץ תפוחים

ידוע כי חומץ סיידר תפוחים הוא בעל תכונות אנטי-טפיליות, וניתן להשתמש בו לטיפול בתולעי מעיים.כדי להשתמש בו, מערבבים שתי כפות של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.שתו את התערובת כל בוקר למשך שבוע.

6.כורכום

ידוע כי כורכום בעל תכונות אנטי-טפיליות, וניתן להשתמש בו לטיפול בתולעי מעיים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים חמים.שתו את התערובת כל בוקר למשך שבוע.

7.חולי אגוז שחור

ידוע כי גופי אגוז שחור הם בעלי תכונות אנטי-טפיליות, וניתן להשתמש בהן לטיפול בתולעי מעיים.כדי להשתמש בהם, מערבבים כפית אחת של אבקת גוף אגוז שחור עם כוס מים חמים.שתו את התערובת כל בוקר למשך שבוע.

8.Wormwood

ידוע כי Wormwood יש תכונות אנטי-טפיליות, וניתן להשתמש בה לטיפול בתולעי מעיים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת תולעת עם כוס מים חמים.שתו את התערובת כל בוקר למשך שבוע.

9.אלוורה

ידוע כי אלוורה בעלת תכונות אנטי-טפיליות, וניתן להשתמש בה לטיפול בתולעי מעיים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת אלוורה עם כוס מים חמים.שתו את התערובת כל בוקר למשך שבוע.

10.עלים נאים

ידוע כי עלים של נם יש תכונות אנטי-טפיליות, וניתן להשתמש בהן לטיפול בתולעי מעיים.כדי להשתמש בהם, טוחנים קומץ עלי נם טריים ומערבבים אותם עם כוס מים חמים.שתו את התערובת כל בוקר למשך שבוע.

11.שמן ציפורן

ידוע כי שמן ציפורן בעל תכונות אנטי-טפיליות, וניתן להשתמש בו לטיפול בתולעי מעיים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של שמן ציפורן עם כוס מים חמים.שתו את התערובת כל בוקר למשך שבוע.

12.זרעי פפאיה

ידוע כי זרעי פפאיה בעלי תכונות אנטי-טפיליות, וניתן להשתמש בהן לטיפול בתולעי מעיים.כדי להשתמש בהם, טוחנים קומץ זרעי פפאיה ומערבבים אותם עם כוס מים חמים.שתו את התערובת כל בוקר למשך שבוע.

סבתות העבירו את הסעדים הללו במשך דורות, והן יכולות להיות יעילות מאוד בטיפול בתולעי מעיים.עם זאת, חשוב לזכור כי יש להשתמש בתרופות אלה בשילוב עם סעדים של סבתא מתאימים לתולעי מעיים

ל

סבתות ישהועברו תרופות לתולעי מעיים במשך מאות שנים.אמנם סעדים אלה אינם מוכחים מדעיים כיעילים, אך הם עדיין נמצאים בשימוש נרחב על ידי משפחות רבות ברחבי העולם.להלן כמה מהטיפולים הפופולריים ביותר לתולעי מעיים שהועברו במשפחה.

1.שום ודבש

שום ודבש הם שניים מהתרופות הנפוצות ביותר לתולעי מעיים.על פי ההערכה, השילוב של שני המרכיבים הללו הורג את התולעים ושוטף אותם מהגוף.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו חלקים שווים של שום ודבש לעיסה.צרכו את העיסה פעמיים ביום עד שהתולעים נעלמות.

2.זרעי דלעת

על פי ההערכה, זרעי דלעת יעילים בטיפול בתולעי מעיים.הזרעים מכילים מגוון תרכובות אנטי-טפיליות שיכולות לעזור לחסל את התולעים מהגוף.כדי להשתמש בתרופה זו, טוחנים את הזרעים לאבקה ומערבבים אותה במים.צרכו את התערובת פעמיים ביום עד שהתולעים נעלמות.

3.ציפורן

ציפורן הם תרופה פופולרית לתולעי מעיים.החומר הפעיל בציפורן הוא Eugenol, אשר הוכח שיש לו תכונות אנטי-טפיליות.כדי להשתמש בתרופה זו, טוחנים את הציפורן לאבקה ומערבבים אותה במים.צרכו את התערובת פעמיים ביום עד שהתולעים נעלמות.

4.עלים נאים

עלי נם הם תרופה פופולרית נוספת לתולעי מעיים.העלים מכילים מגוון תרכובות שלפי ההערכה יש תכונות אנטי-טפיליות.כדי להשתמש בתרופה זו, טוחנים את העלים לעיסה ומערבבים אותה במים.צרכו את התערובת פעמיים ביום עד שהתולעים נעלמות.

5.כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית לתולעי מעיים.החומר הפעיל בכורכום הוא כורכומין, אשר הוכח שיש לו תכונות אנטי-טפיליות.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים אבקת כורכום עם מים.צרכו את התערובת פעמיים ביום עד שהתולעים נעלמות.

מסקנה

סבתות עוברות תרופות לתולעי מעיים במשך מאות שנים.אמנם סעדים אלה אינם מוכחים מדעיים כיעילים, אך הם עדיין נמצאים בשימוש נרחב על ידי משפחות רבות ברחבי העולם.תרופות אלה יכולות לשמש כחלופה לטיפולים רפואיים מסורתיים, אך חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.

שאלות נפוצות

  • מהם כמה תרופות פופולריות לתולעי מעיים?
  • שום ודבש, זרעי דלעת, ציפורן, עלים נאים וכורכום הם כולם תרופות פופולריות לתולעי מעיים.

חשוב לציין כי תרופות אלה אינן מוכחות מדעיות כיעילות ואין להשתמש בהן כתחליף לטיפול רפואי.למידע נוסף על תולעי מעיים וטיפולים שלהם, אנא התייעץ עם רופא או בקר ב wikipedia.org .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן