דף הבית » תרופות סבתא » 12 התרופות של סבתא לטיפול מהיר ומסורתי להסרת שיער פנים

12 התרופות של סבתא לטיפול מהיר ומסורתי להסרת שיער פנים

מהי הסרת שיער פנים?

הסרת שיער פנים היא תהליך של הסרת שיער לא רצוי מהפנים, כמו השפה העליונה, הסנטר והלחיים.ניתן לעשות זאת במגוון דרכים, כמו טיפולי שעווה, הברגה, פינצטה וטיפולי לייזר.עבור אנשים רבים שיטות אלה יכולות להיות יקרות וגוזלות זמן.עם זאת, ישנן גם כמה שיטות מסורתיות להסרת שיער פנים שהועברו מסבתות במשך דורות.

12 הסעדים של סבתא להסרת שיער פנים

1.כורכום וחלב ממרח

כורכום וחלב שימשו זה מכבר כתרופה טבעית להסרת שיער פנים.כדי להכין משחה, מערבבים יחד שתי כפות אבקת כורכום עם כמה טיפות חלב, ומורחים אותה על האזור בו יש להסיר את השיער.השאירו את העיסה למשך 15-20 דקות לפני שטיפתם במים פושרים.חזור על תהליך זה למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

2.שיבולת שועל ובננות קרצוף

ניתן לשלב בין שיבולת שועל ובננה לשפשף כדי לסייע בהסרת שיער הפנים.מועכים בננה בשלה ומערבבים אותה עם שתי כפות שיבולת שועל.החל את התערובת על האזור בו יש להסיר את השיער ולשפשף בעדינות בתנועה סיבובית.יש לשטוף במים פושרים לאחר 10-15 דקות.

3.מסכת ביצה לבנה וקורנפלור

ניתן לשלב חלבוני ביצה וקורנפלור להכנת מסכה המסייעת בהסרת שיער פנים.להקציף ביצה אחת לבנה עם כף קורנפלור עד ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור בו יש להסיר את השיער ולהשאיר אותו למשך 15-20 דקות.שטפו במים פושרים.

4.מיץ סוכר ומיץ לימון

ניתן להשתמש בסוכר ומיץ לימון לייצור משחה המסייעת בהסרת שיער פנים.מערבבים יחד כף סוכר אחת עם שתי כפות מיץ לימון, ומורחים את העיסה על האזור בו יש להסיר את השיער.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה במים פושרים.

5.דבש ופפאיה

ניתן לשלב דבש ופפאיה לייצור משחה המסייעת בהסרת שיער פנים.מועכים פפאיה בשלה ומערבבים אותה עם שתי כפות דבש.החל את התערובת על האזור בו יש להסיר את השיער ולהשאיר אותו למשך 10-15 דקות.שטפו במים פושרים.

6.מיץ תפוחי אדמה

מיץ תפוחי אדמה הוא תרופה פופולרית נוספת להסרת שיער פנים.מגררים תפוח אדמה ומוציאו את המיץ שלו על ידי סחיטתו בבד.החל את מיץ תפוחי האדמה על האזור בו יש להסיר את השיער ולהשאיר אותו למשך 15-20 דקות.שטפו במים פושרים.

7.קרצוף קפה

ניתן להשתמש בקפה לייצור קרצוף המסייע בהסרת שיער הפנים.מערבבים יחד שתי כפות של שטחי קפה עם כף דבש אחת.החל את התערובת על האזור בו יש להסיר את השיער ולשפשף בעדינות בתנועה סיבובית.יש לשטוף במים פושרים לאחר 10-15 דקות.

8.שום ודבש

ניתן לשלב שום ודבש להכנת משחה המסייעת בהסרת שיער פנים.מועכים שתי שיני שום ומערבבים אותו עם שתי כפות דבש.החל את העיסה על האזור בו יש להסיר את השיער ולהשאיר אותו למשך 15-20 דקות.שטפו במים פושרים.

9.קרצוף לימון וסוכר

ניתן לשלב לימון וסוכר לשפשף כדי לסייע בהסרת שיער הפנים.מערבבים יחד שתי כפות סוכר עם כמה טיפות מיץ לימון, ומורחים אותו על האזור בו יש להסיר את השיער.קרצפו בעדינות בתנועה סיבובית למשך 10-15 דקות.שטפו במים פושרים.

10.קמח גרם ירוק ומי ורדים

ניתן להשתמש בקמח גרם ירוק ומי ורדים לייצור משחה המסייעת בהסרת שיער פנים.מערבבים יחד שתי כפות של קמח גרם ירוק עם כמה טיפות מי ורדים, ומורחים אותם על האזור בו יש להסיר את השיער.השאירו את העיסה למשך 15-20 דקות לפני שטיפתם במים פושרים.

11.עץ אלמוג ומי ורדים

ניתן להשתמש בסנדלווד ומי ורדים לייצור משחה המסייעת ל

תרופות מסורתיות להסרת שיער פנים

Tradשיטות שיטות של הסרת שיער פנים שימשו נשים במשך מאות שנים.שיטות מנוסות ואמויות אלה כוללות שעווה, פינצטה, הברגה ואפילו באמצעות קרם מחסן.כל אחת מהשיטות הללו יכולה להסיר את שיער הפנים במהירות וביעילות אך עלולה לגרום לגירוי ואודם.

שעווה

שעווה היא אחת השיטות הפופולריות ביותר להסרת שיער פנים.זה כרוך במריחת שעווה חמה על אזור השיער הלא רצוי ואז הסרתו ברצועת בד.ניתן לעשות שעווה בבית או בסלון מקצועי.התוצאות יכולות להימשך עד 6 שבועות לפני שצריך לחזור עליהן.

פינצטה

פינצטה היא שיטה נוספת להסרת שיער פנים ששימשה במשך מאות שנים.זה כרוך בשימוש בזוג פינצטה כדי למרוט שערות בודדות מהעור.שיטה זו יכולה להיעשות בבית והיא יעילה להסרת כמויות קטנות של שיער פנים.התוצאות עשויות להימשך עד מספר שבועות לפני שצריך לחזור עליהן.

תרופות מהירות להסרת שיער פנים

אם אתה זקוק לפיתרון מהיר להסרת שיער פנים, ישנן מספר אפשרויות זמינות.ניתן לבצע שיטות אלה בבית ולערב שימוש במוצרים כמו סכיני גילוח, קרמים מחסנים ואפילו טיפולי לייזר.

סכיני גילוח

סכיני גילוח הם דרך מהירה וקלה להסרת שיער פנים.ניתן להשתמש בהם כדי לגלח את השיער הלא רצוי במהירות וביעילות.סכיני גילוח הם סבירים ונוחים לשימוש, אך עלולים לגרום לגירוי ואודם.

קרמים מצולמים

קרמים מחסנים הם דרך מהירה וקלה נוספת להסרת שיער פנים.קרמים אלה פועלים על ידי פירוק זקיקי השיער וניתן להשתמש בהם בבית.התוצאות יכולות להימשך עד מספר שבועות לפני שצריך לחזור עליהן.

שאלות נפוצות

מהי שיטת הסרת שיער הפנים הטובה ביותר?

השיטה הטובה ביותר להסרת שיער פנים תהיה תלויה בצרכים ובהעדפות האישיים שלך.שעווה, פינצטה, השחלה, קרמים מחסנים ותער הם כולם שיטות יעילות שניתן להשתמש בהן להסרת שיער פנים במהירות וביעילות.

האם יש תרופות טבעיות להסרת שיער פנים?

כן, ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לשמש להסרת שיער פנים.אלה כוללים שעוות סוכר, מיץ לימון, משחת כורכום, בננה ומשחה שיבולת שועל, ומסכה לבנה ביצה.

לסיכום, ישנן שיטות רבות ושונות להסרת שיער פנים הזמינות לנשים.ניתן לבצע שיטות מסורתיות כמו שעווה, פינצטה והברגה בבית או בסלון ויכולות לספק תוצאות שנמשכות מספר שבועות.אם אתה זקוק לפיתרון מהיר, ניתן להשתמש בסכיני גילוח וקרמים מחסנים בבית לקבלת תוצאות מהירות.בנוסף, ישנם מספר תרופות טבעיות שיכולות לשמש להסרת שיער פנים, כמו שעוות סוכר, מיץ לימון ומסכה לבנה ביצה.באיזו שיטה תבחרו, הקפידו לחקור ולהבין את הסיכונים הפוטנציאליים ותופעות הלוואי לפני שתנסו כל שיטת הסרת שיער פנים.

למידע נוסף על 12 תרופות של סבתא לטיפול מהיר ומסורתי להסרת שיער פנים, לחץ על כאן להגדרה של ויקיפדיה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן