דף הבית » תרופות סבתא » 12 התרופות של סבתא לטיפול יעיל מהמטבח לדלקת עיניים
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcdddaddc ddaddc deddeddd dcd

12 התרופות של סבתא לטיפול יעיל מהמטבח לדלקת עיניים

דלקת עיניים: גורמים ותסמינים

דלקת עיניים היא מצב שכיח שיכול להשפיע על חלקים שונים בעין, כולל העפעפיים, הקרנית והלחמית.זה יכול לנוע בין גירוי קל לדלקת חמורה וארוכת טווח.התסמינים עשויים לכלול אדמומיות, כאבי עיניים, גירוד, פריקה וראייה מטושטשת.בהתאם למטרה, ניתן לטפל בדלקת בעיניים באמצעות תרופות ללא מרשם, מרשם או טבעי.

הסעדים של סבתא לטיפול יעיל מהמטבח

סבתות ידועות זה מכבר שיש להן שפע של ידע בכל מה שקשור לתרופות מסורתיות עבור מחלות שונות.להלן כמה מהתרופות המנוסות שלהם לטיפול בדלקת עיניים מהמטבח:

1.קומפרס קר

קומפרס קר יכול לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות בעיניים.משרים מטלית במים קרים, סובבים אותו ומורחים אותו על העיניים למשך מספר דקות בכל פעם.לחלופין, אתה יכול גם לעטוף כמה קוביות קרח בבד ולהחיל אותו על העיניים.

2.פרוסות מלפפון

למלפפונים תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות בעיניים.פורסים מלפפון ומניחים את הפרוסות מעל העיניים למשך מספר דקות.זה יכול לעזור להרגיע את העיניים ולהפחית דלקת.

3.תה קמומיל

יד ידוע כי תה קמומיל הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות בעיניים.משרים כמה שקיות תה קמומיליות במים חמים למשך מספר דקות, ואז מרחו את שקיות התה החמות על העיניים למשך מספר דקות בכל פעם.

4.אלוורה

אלוורה יש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות בעיניים.מרחו את הג’ל מעלה אלוורה טרי על העיניים מספר פעמים ביום למשך מספר דקות בכל פעם.

5.כורכום

ידוע כי כורכום יש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות בעיניים.מערבבים כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה, ואז מורחים את העיסה על העיניים למשך מספר דקות בכל פעם.

6.שמן קיק

לשמן קיק יש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות בעיניים.מרחו כמה טיפות שמן קיק על העיניים מספר פעמים ביום למשך מספר דקות בכל פעם.

7.שקיות תה ירוק

ידוע כי תה ירוק הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות בעיניים.משרים כמה שקיות תה ירוקות במים חמים למשך מספר דקות ואז מרחו את שקיות התה החמות על העיניים למשך מספר דקות בכל פעם.

8.תפוחי אדמה

לתפוחי אדמה תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות בעיניים.פורסים תפוח אדמה ומניחים את הפרוסות מעל העיניים למשך מספר דקות.זה יכול לעזור להרגיע את העיניים ולהפחית דלקת.

9.דבש

ידוע שדבש הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות בעיניים.מרחו כמה טיפות דבש על העיניים מספר פעמים ביום למשך מספר דקות בכל פעם.

10.חלב

לחלב תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות בעיניים.משרים מטלית בחלב קר, סובבים אותו ומורחים אותו על העיניים למשך מספר דקות בכל פעם.

11.שקיות תה שחורות

ידוע כי תה שחור הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות בעיניים.משרים כמה שקיות תה שחורות במים חמים למשך מספר דקות ואז מרחו את שקיות התה החמות על העיניים למשך מספר דקות בכל פעם.

12.עלי כרוב לבן

עלי כרוב לבנים הם בעלי תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות בעיניים.משרים את עלי הכרוב במים קרים למשך מספר דקות ואז מניחים אותם על עיניכם למשך מספר דקות בכל פעם.

טיפ מועיל

כאשר משתמשים באחד מהתרופות הללו, חשוב

קומפרס צמחים ושטיפות עיניים

קומפרס צמחים ושטיפות עיניים הם תרופה ביתית פופולרית לטיפול בדלקת בעיניים.עשבי תיבול רבים סובלים מאפיינים אנטי דלקתיים שיכולים לעזור להפחית דלקת ולהפחית את תסמיני הדלקת העיניים.קמומיל, קלנדולה ו Goldenseal הם כולם עשבי תיבול פופולריים המשמשים לייצור דחוסים ושטיפות לדלקת עיניים.

כדי לשטוף עיניים צמחי מרפא, תלול כפית אחת של עשבי תיבול יבשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ונותנים לו להתקרר לטמפרטורה נוחה.טבלו מטלית נקייה בתערובת ומורחים אותו על העפעף למשך 10 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום.

כדי להכין דחיסת צמחים, תלולות שתי כפות עשבי תיבול יבשים בשתי כוסות מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ונותנים לו להתקרר לטמפרטורה נוחה.טבלו מטלית נקייה לתערובת ומריחו אותו על העפעף למשך 15 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום.

פרוסות מלפפון

פרוסות מלפפון הן תרופה ביתית פופולרית לטיפול בדלקת בעיניים.קרירות פרוסות המלפפון מסייעת להפחתת הדלקת ולהרגיע את העיניים.כדי להשתמש בפרוסות מלפפון לדלקת עיניים, פשוט פורסים מלפפון לפרוסות דקות.מניחים את הפרוסות על העפעפיים למשך 10 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום.

חבילת קליי

חבילות חימר הן תרופה ביתית פופולרית לטיפול בדלקת בעיניים.אומרים כי חבילות חימר עוזרות להפחית דלקת ועוזרות להוציא רעלים מהעור.להכנת חבילת חימר, מערבבים כף אחת של חימר בנטוניט עם כף אחת של דבש גולמי.מרחו את התערובת על האזור הפגוע והשאירו אותה במשך 20 דקות.יש לשטוף את האזור במים חמים ולחזור על התהליך פעמיים ביום.

קומפרסים חמים וקרים

קומפרסים חמים וקרים הם תרופה ביתית פופולרית לטיפול בדלקת בעיניים.החום מהדחיסה מסייע בהפחתת הדלקת בזמן שהקור עוזר להרגיע את האזור.כדי להכין דחיסה חמה, משרים מטלית נקייה במים חמים ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.כדי להכין דחיסה קרה, משרים מטלית נקייה במים קרים ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום.

שאלות נפוצות קשורות

כמה זמן עלי להשתמש בתרופות ביתיות לדלקת עיניים?

מומלץ להשתמש בתרופות ביתיות לדלקת עיניים לפחות שבועיים.אם אינך רואה שיפור לאחר שבועיים, עדיף להתייעץ עם רופא.

האם יש תופעות לוואי של שימוש בתרופות ביתיות לדלקת עיניים?

מרבית הסעדים הביתיים לדלקת עיניים הם בטוחים ואין להם תופעות לוואי.עם זאת, חשוב לדאוג להשתמש במטליות נקייה וחומרים טריים לכל תרופה ביתית.אם אתה חווה תופעות לוואי כלשהן, עדיף להפסיק להשתמש בתרופה ולהתייעץ עם רופא.

לסיכום, ישנם הרבה תרופות ביתיות יעילות לטיפול בדלקת בעיניים כמו דחיסות צמחים ושטיפות עיניים, פרוסות מלפפון, חבילות חימר וקומפסים חמים וקרים.תרופות ביתיות הן דרך נהדרת לטפל בדלקת עיניים ללא צורך בתרופות.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא אם הסימפטומים אינם משתפרים לאחר שבועיים.למידע נוסף על 12 תרופות של סבתא לטיפול יעיל מהמטבח לדלקת עיניים, Wikipedia.org הוא מקור נהדר למידע נהדר למידע נהדר למידע נהדר למידע נהדר למידע נהדר למידע נהדר למידע נהדר למידע נהדר למידע נהדר למידע נהדר למידע נהדר למידע נהדר.ו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן