דף הבית » תרופות סבתא » 12 התרופות של סבתא לטיפול יעיל וזמין בבית לבטן נסערת

12 התרופות של סבתא לטיפול יעיל וזמין בבית לבטן נסערת

הבנת הגורמים לבטן מוטרדת

קיבה מוטרדת היא מונח כללי המשמש לתיאור מגוון תסמינים, כולל בחילה, נפיחות, כאבי בטן וקלקוליות.יכולות להיות גורמים רבים לבטן נסערת, כולל אכילת יתר, לחץ, אלרגיות למזון, הרעלת מזון ותרופות מסוימות.ללא קשר לגורם, הסימפטומים יכולים להיות לא נוחים ומפריעים לחיי היומיום.למרבה המזל, ישנם תרופות רבות שניתן להשתמש בהן בבית כדי להקל על אי הנוחות של בטן מוטרדת.

12 הסעדים של סבתא לבטן מוטרדת

1. ג’ינג’ר: ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הוותיקות והפופולריות ביותר לבטן נסערת.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הבחילות והנפיחות.ניתן לצרוך ג’ינג’ר בצורה של תה, כמוסות או שורש טרי.

2. לימון: לימונים מכילים נוגדי חמצון וויטמין C, שיכולים לעזור לתמוך בעיכול ולהפחית דלקת.ניתן להוסיף לימונים למים או תה, או שניתן לצרוך אותם כמיץ.

3. תה קמומיל: תה קמומיל הוא תה עדין ומרגיע שיכול לעזור להרפות את שרירי מערכת העיכול ולהפחית את הנפיחות ואי הנוחות.ניתן לצרוך אותו חם או קר.

4. מנטה: מנטה יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמות שיכולות לעזור להקל על בטן מוטרדת.ניתן לצרוך אותו בתה או כמוסות מנטה.

5. ידוע כי חומץ תפוחים: חומץ תפוחים ידוע כמסייע לאזן את החומציות בקיבה ומסייע לעיכול.ניתן לצרוך אותו בכמויות קטנות במים או בתה.

.ניתן ללעוס אותם או לספוג במים חמים להכנת תה.

7. כורכום: כורכום הוא תבלין שידוע שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון.ניתן להוסיף אותו לאוכל או לשפוך אותו לתה.

8. יוגורט: יוגורט מכיל פרוביוטיקה שיכולה לעזור לאזן מחדש את החיידקים הטבעיים במעיים ולהפחית את הנפיחות ואי הנוחות.

9. תוספי פרוביוטיקה: תוספי פרוביוטיקה יכולים לעזור להחזיר את האיזון הטבעי של חיידקים במעיים, שיכולים לעזור להפחית את הנפיחות ואי הנוחות.

10. אלם חלקלק: אלם חלקלק הוא עשב שיכול לעזור להרגיע את מערכת העיכול ולהפחית דלקת.ניתן לקחת אותו כתוסף או להכין אותו לתה.

11. שורש ליקריץ: ידוע על שורש ליקריץ יש תכונות אנטי דלקתיות וריפוי שיכולות לעזור להרגיע את מערכת העיכול.ניתן לצרוך אותו כתה או תוסף.

12. פחם מופעל: פחם מופעל ידוע כמסייע בספיגת רעלים בבטן ויכולה לעזור להפחית את הנפיחות ואי הנוחות.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה.

טיפ מועיל

חשוב לזכור כי תרופות אלה אינן מיועדות להחליף ייעוץ או טיפול רפואי.אם התסמינים נמשכים או מחמירים, חשוב לפנות לטיפול רפואי בהקדם האפשרי.

8.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו ידוע בתוכן הרירית שלו, המשמש כהורסה.זה עוזר להרגיע גרון ובטן מגורה וניתן להשתמש בו כדי להקל על תסמינים של קלקול קיבה ולהרגיז את הבטן.ניתן ליטול שורש מרשמלו כתה, או שהוא יכול להיות טחון לאבקה עדינה ומערבב בכוס מים.ניתן לקחת אותו גם ככמוסה.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש לקחת זאת שלוש פעמים ביום.

9.שורש ליקוריץ

שורש שורש שורש הוא תרופה פופולרית לטיפול בבטן נסערת.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בקיבה ובמעיים.שורש ליקוריץ יכול גם לעזור בחיזוק רירית הבטן ולהפחית כל גירוי הנגרם כתוצאה מרפלוקס חומצי.זה יכול להילקח כתה, או שהוא יכול להיות טחון ולערבב בכוס מים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש לקחת זאת שלוש פעמים ביום.

10.אלם חלקלק

אלם החלקלק הוא תרופה פופולרית לטיפול בבטן נסערת.הוא עשיר ברירי, המסייע להרגיע את רירית הבטן והמעיים.ניתן ליטול אלם חלקלק כתה או לקרוח ולערבב פנימהלכוס מים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש לקחת זאת שלוש פעמים ביום.

11.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש זה מכבר כתרופה לטיפול בבטן נסערת.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בקיבה ובמעיים.ניתן ליטול זנגביל כתה, או שהוא יכול להיות טחון ולערבב בכוס מים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש לקחת זאת שלוש פעמים ביום.

12.קמומיל

קמומיל הוא תרופה פופולרית לטיפול בבטן נסערת.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בקיבה ובמעיים.ניתן ליטול קמומיל כתה או לקרוח ולערבב בכוס מים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש לקחת זאת שלוש פעמים ביום.

מסקנה

הסעדים של סבתא לטיפול בבטן נסערת הם דרך נהדרת לקבל הקלה מבעיות עיכול.תרופות טבעיות אלה הן בטוחות, יעילות וקלות לשימוש.ניתן לקחת אותם כתה, כמוסות, או להקרקע ולהתערבב בכוס מים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש לקחת אותם שלוש פעמים ביום.בעזרת תרופות אלה אתה יכול לקבל הקלה מבעיות העיכול שלך ולהתחיל להרגיש טוב יותר תוך זמן קצר.

שאלות נפוצות

  • מהן הסעדים של סבתא לטיפול בבטן נסערת?
    תרופותיה של סבתא מסוימות לטיפול בבטן נסערת כוללות שורש מרשמלו, שורש ליקוריץ, אלם חלקלק, ג’ינג’ר וקמומיל.תרופות טבעיות אלה הן בטוחות, יעילות וקלות לשימוש.
  • באיזו תדירות עלי לקחת את הסעדים האלה?
    לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש לקחת תרופות אלה שלוש פעמים ביום.

הסעדים של סבתא לטיפול בבטן נסערת הם דרך נהדרת לקבל הקלה מבעיות עיכול.תרופות טבעיות אלה הן בטוחות, יעילות וקלות לשימוש.בעזרת תרופות אלה, אתה יכול לקבל הקלה מבעיות העיכול שלך ולהתחיל להרגיש טוב יותר תוך זמן קצר. תרופות ביתיות יכולה להיות אלטרנטיבה נהדרת לטיפולים רפואיים מסורתיים, ו -12 התרופות של הסבתא הללו הם דרך מצוינתכדי לקבל הקלה מהבטן המרגשת.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן