דף הבית » תרופות סבתא » 12 הסעדים של סבתא מצוינים ובטוחים להפחתת צלקות אקנה
ddadadddd dadc daddaad dedadddaddd dddddddd dcddaddaadaa

12 הסעדים של סבתא מצוינים ובטוחים להפחתת צלקות אקנה

צלקות אקנה יכולות להיות בעיה מביכה וקשה להתמודד.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להפחית את מראה הצלקות.סבתות משתמשות בתרופות אלה במשך דורות, ועכשיו גם אתה יכול.להלן 12 תרופות של סבתא מצוינת ובטוחה להפחתת צלקות אקנה.

1.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא אחד המרכיבים הנפוצים ביותר שנמצאים בארונות הסבתא.מעורבב במים, הוא מייצר משחה שניתן ליישם על העור כדי לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.העיסה מסייעת לפילינג בעדינות את העור, להסיר תאי עור מתים ולהפחית דלקת.

2.אלוורה

אלוורה הוא צמח פופולרי ששימש ברפואה טבעית במשך מאות שנים.ידוע שהוא אנטי דלקתי טבעי וארוז בנוגדי חמצון.החלת ג’ל אלוורה או מיץ ישירות על העור יכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.

3.דבש

דבש הוא תרופה מצוינת לצלקות אקנה.זה עוזר להפחתת דלקת ואדמומיות, כמו גם לספק לחות לעור.התכונות האנטיבקטריאליות של הדבש עוזרות גם למניעת פריצות נוספות.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יש שימושים רבים, ואחד מהם הוא להפחית את המראה של צלקות אקנה.זה עוזר לאזן את ה- pH של העור ויכול לשמש כטונר.מדללים את החומץ במים לפני שמריחים אותו על העור כדי למנוע גירוי.

5.מיץ לימון

מיץ לימון ידוע בתכונות ההבהרה שלו.החלתו ישירות על העור יכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.זה גם עוזר להפחית דלקת ואדמומיות.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס ידוע בתכונות הריפוי שלו.זה עוזר להפחתת דלקת ואדמומיות תוך מתן לחות לעור.זה יכול גם לעזור להפחית את מראה הצלקות על ידי הבהרת העור.

7.מיץ תפוחי אדמה

מיץ תפוחי אדמה ידוע כתרופה יעילה לצלקות אקנה.המיץ מכיל חומרי הלבנה טבעיים, שיכולים לעזור להבהיר את העור ולהפחית את מראה הצלקות.

8.כורכום

כורכום שימש במשך מאות שנים ברפואה איורוודית.זה עוזר להפחתת דלקת ואדמומיות, כמו גם להאיר את העור.החלת משחה של כורכום ומים על העור יכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.

9.שמן זית

שמן זית הוא מרכיב פופולרי במטבח של סבתא.זה עוזר להפחתת דלקת ואדמומיות תוך מתן לחות לעור.החלתו ישירות על העור יכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.

10.חלבוני ביצה

חלבוני ביצה מכילים חלבונים המסייעים להפחתת דלקת ואדמומיות.ניתן ליישם אותם ישירות על העור כדי לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.

11.מכשפה לוז

Hitch Hazel הוא צמח פופולרי ששימש ברפואה טבעית במשך מאות שנים.זה עוזר להפחתת דלקת ואדמומיות, כמו גם לספק לחות לעור.החלת טונר לוז מכשפה על העור יכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.

12.שמן קיק

שמן קיק ידוע בתכונות הריפוי שלו.זה עוזר להפחתת דלקת ואדמומיות, כמו גם להאיר את העור.החלתו ישירות על העור יכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.

טיפ ייחודי

לא משנה באיזו תרופה תבחר להשתמש, חשוב להיות עקביים.הקפד להחיל את התרופה על האזור המושפע פעמיים ביום כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.עם הזמן תתחיל לראות ירידה במראה צלקות האקנה שלך.

בעזרת 12 הסעדים של סבתא אלה, תוכלו להפחית את המראה של צלקות אקנה ולהשיג עור בהיר יותר.אז אל תתביישו, תסו לאחד מהתרופות הללו ותתחילו לראות תוצאות!

חלק 2: כיצד להפחית צלקות אקנה עם הסעדים של סבתא

צלקות אקנה יכולות להיות קשות להסרה, ובעוד שישנם טיפולים רפואיים רבים, תרופות של סבתא שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את האפליקציהזרימת צלקות.להלן 12 תרופות מצוינות ובטוחות שניתן להשתמש בהן להפחתת צלקות אקנה:

1.מיץ לימון

ניתן להשתמש במיץ לימון כדי להבהיר ולהפחתת המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש במיץ לימון, פשוט החל אותו ישירות על הצלקת עם כדור כותנה.השאירו אותו עד 10 דקות ואז שטפו במים קרים.

2.אלוורה

אלוורה היא תרופה מצוינת להפחתת צלקות אקנה.זה עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור להבהיר את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש באלוורה, פשוט החל את הג’ל ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו עד 15 דקות לפני השטיפה במים קרים.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה יעילה להפחתת צלקות אקנה.זה עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור להבהיר את מראה האזור הפגוע.כדי להשתמש בשמן קוקוס, פשוט החל אותו ישירות על הצלקת ועסה אותו מספר דקות.השאירו אותו עד 15 דקות לפני השטיפה במים קרים.

4.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש בדבש, פשוט החל אותו ישירות על הצלקת והשאיר אותו עד 30 דקות לפני השטיפה במים קרים.

5.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא מעצבן טבעי ויכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, פשוט החל אותו ישירות על הצלקת והשאיר אותו עד 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא פילינג טבעי ויכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש בסודה לשתייה, פשוט מערבבים אותה עם מים ליצירת משחה ולהחיל אותה ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו עד 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

7.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי חזק ויכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש בשמן עץ התה, פשוט מערבבים אותו עם מים ומרחים אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו עד 15 דקות לפני השטיפה במים קרים.

8.סנדלווד

אלמוג הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש בעץ אלמוג, פשוט מערבבים אותו עם מים ליצירת משחה ולהחיל אותו ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו עד 30 דקות לפני השטיפה במים קרים.

9.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ויכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש בכורכום, פשוט מערבבים אותו עם מים ליצירת משחה ולהחיל אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו עד 15 דקות לפני השטיפה במים קרים.

10.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי ויכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש במכשפות לוז, פשוט החל אותו ישירות על הצלקת והשאיר אותו עד 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

11.חלבוני ביצה

חלבוני ביצה הם מעיקים טבעיים ויכולים לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש בחלבוני ביצה, פשוט החל אותם ישירות על האזור הפגוע והשאיר אותם עד 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

12.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש בשמן זית, פשוט החל אותו ישירות על האזור הפגוע ועסה אותו למשך מספר דקות.השאירו אותו עד 15 דקות לפני השטיפה במים קרים.

מסקנה

התרופות של סבתא שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את הופעתן של צלקות, וניתן להשתמש ב -12 תרופות מצוינות ובטוחות כדי להפחית צלקות אקנה.ממיץ לימון לשמן זית, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את הדלקת, להבהיר את האזור הפגוע ולהפחית את המראה של צלקות אקנה.הקפד להשתמש באלה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן