דף הבית » תרופות סבתא » 12 הסעדים של סבתא חמה ויעילה לפטריית ציפורניים
ddadadddd dadc daddaad dded dddaddcd dcdaddadddaa dadda

12 הסעדים של סבתא חמה ויעילה לפטריית ציפורניים

מה זה פטריית ציפורניים?

פטריית ציפורניים היא מצב שיכול להוביל לשינוי צבע, עיבוי ופיצול ציפורני הציפורניים והציפורניים.זה נגרם על ידי סוג של פטריות הנקראות דרמטופיטים והוא מצב מדבק ביותר שיכול להתפשט מאדם לאדם, או אפילו מגוזל ציפורניים נגוע או פריט אחר טיפול אישי אחר.פטריית ציפורניים יכולה להיות קשה לטיפול, ואם לא מטופלת עלולה לגרום לסיבוכים בריאותיים חמורים, כמו כאב ואי נוחות ואפילו זיהומים.

הסעדים של סבתא לפטריית ציפורניים

סבתות מנצלות תרופות טבעיות לטיפול במחלות במשך מאות שנים, ופטרת ציפורניים אינה יוצאת דופן.12 הסעדים הבאים הם חלק מהטיפולים היעילים והנבדקים בזמן לפטריית ציפורניים.

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים ידוע בתכונותיו נגד פטריות ואנטיבקטריאליות, וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.לשימוש, מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים חמים בקערה, וספגו את הציפורניים הפגועות בתמיסה למשך 15-20 דקות.לאחר השרייה, שוטפים את הציפורניים במים חמים וטפיחו יבש במגבת נקייה.חזור על התהליך פעמיים ביום עד שהפטרייה נעלמת.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא עוד תרופה טבעית אנטי -פטרייתית ואנטיבקטריאלית אשר ניתן להשתמש בה לטיפול בפטריות ציפורניים.לשימוש, מערבבים 2-3 טיפות שמן עץ התה עם כף שמן זית, ואז מרחו את התערובת ישירות על הציפורניים הנגועות.אפשר לתערובת לשבת 15 דקות לפני השטיפה במים חמים ולהטפח יבש במגבת נקייה.חזור על התהליך פעמיים ביום עד שהפטרייה נעלמת.

3.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא שמן אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי חזק אשר ניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.לשימוש, מערבבים 2-3 טיפות שמן אורגנו עם כף שמן זית, ואז מרחו את התערובת ישירות על הציפורניים המושפעות.אפשר לתערובת לשבת 15 דקות לפני השטיפה במים חמים ולהטפח יבש במגבת נקייה.חזור על התהליך פעמיים ביום עד שהפטרייה נעלמת.

4.שום

שום ידוע בתכונותיו נגד פטריות וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.לשימוש, ריסקו 2-3 שיני שום ומערבבים עם כף שמן זית.מרחו את התערובת ישירות על הציפורניים המושפעות ומאפשרים לה לשבת 10-15 דקות לפני השטיפה במים חמים ומטפחים יבשים במגבת נקייה.חזור על התהליך פעמיים ביום עד שהפטרייה נעלמת.

5.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא שמן טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי אשר ניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.לשימוש, מערבבים 2-3 טיפות שמן לבנדר עם כף שמן זית, ואז מרחו את התערובת ישירות על הציפורניים הנגועות.אפשר לתערובת לשבת 15 דקות לפני השטיפה במים חמים ולהטפח יבש במגבת נקייה.חזור על התהליך פעמיים ביום עד שהפטרייה נעלמת.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא שמן טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי אשר ניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.לשימוש, ממיסים 1 כף שמן קוקוס ומורחים ישירות על הציפורניים המושפעות.אפשר לשמן לשבת 10-15 דקות לפני השטיפה במים חמים ולטפוח יבש עם מגבת נקייה.חזור על התהליך פעמיים ביום עד שהפטרייה נעלמת.

7.Vicks Vaporub

Vicks Vaporub הוא תרופה פופולרית ללא מרשם אשר ניתן להשתמש בה לטיפול בפטריית ציפורניים.לשימוש, החל כמות קטנה של Vicks Vaporub ישירות על הציפורניים המושפעות פעמיים ביום עד שהפטרייה נעלמת.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה יעילה נגד פטריות ואנטיבקטריאליות אשר ניתן להשתמש בה לטיפול בפטריות ציפורניים.לשימוש, מערבבים 1 כף סודה לשתייה עם כף מים ליצירת משחה.מרחו את העיסה ישירות על הציפורניים המושפעות ומאפשרים לו לשבת 10-15 דקות לפני השטיפה במים חמים וטופחים יבשים במגבת נקייה.חזור על התהליך פעמיים ביום עד שהפטרייה נעלמת.

9.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית אנטי -פטרייתית ואנטיבקטריאלית אשר ניתן להשתמש בה לטיפול בפטריות ציפורניים.לשימוש, מערבבים שוויון PARTs של מיץ לימון ומים בקערה, וספגו את הציפורניים המושפעות בתמיסה למשך 15-20 דקות.לאחר השרייה,

הסעדים של סבתא לפטריית ציפורניים: אלטרנטיבות טבעיות

פטריית ציפורניים יכולה להיות מצב קשה לטיפול, אך למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות שיכולות לעזור.הסעדים של סבתא לפטריית ציפורניים הועברו לאורך הדורות והם עדיין משתמשים ביעילות כיום.החל מחומץ תפוחים לשמן עץ התה, ישנם מגוון טיפולים טבעיים שניתן להשתמש בהם כדי להרוג את הפטרייה ולקדם צמיחת ציפורניים בריאה.המשך לקרוא למידע נוסף על 12 תרופות של סבתא חמה ויעילה לפטריית ציפורניים.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל פטריית ציפורניים.זה עובד על ידי יצירת סביבה חומצית שאיננה אפשרית לפטרייה.לשימוש, ערבבו חלקים שווים חומץ תפוחים ומים חמים בקערה רדודה או ברגל הספוג.משרים את הציפורניים המושפעות במשך 15 עד 20 דקות פעם או פעמיים ביום.ניתן ליישם את החומץ ישירות על הציפורניים באמצעות ספוגית כותנה.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייה חזק שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריית ציפורניים.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא, כמו קוקוס או שמן זית.מרחו את התערובת על הציפורניים הנגועות פעם או פעמיים ביום.ניתן להוסיף אותו גם לספוג כף רגל או להשתמש בו בשאיפת קיטור.

הסעדים של סבתא אחרת לפטריית ציפורניים

בנוסף לחומץ תפוחים ושמן עץ התה, ישנם מגוון של תרופות טבעיות אחרות שניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ציפורניים.אלה כוללים שום, שמן אורגנו, סודה לשתייה, שמן לבנדר, מי חמצן ושמן קוקוס.

שום

שום הוא נוגד פטרייתי חזק שיכול לעזור להרוג את הפטרייה הגורמת לזיהום בציפורניים.לשימוש, מערבבים כמה שיני שום מרוסקות עם מעט שמן זית.החל את התערובת ישירות על הציפורניים הנגועות פעם או פעמיים ביום.

שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא תרופה יעילה נוספת לפטריית ציפורניים.זה עובד על ידי הריגת הפטרייה ומניעת התפשטותה.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן אורגנו עם שמן נשא, כמו קוקוס או שמן זית.החל את התערובת ישירות על הציפורניים הנגועות פעם או פעמיים ביום.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל פטריית ציפורניים.לשימוש, ערבבו חלקים שווים סודה לשתייה ומים בקערה רדודה או ברגל.משרים את הציפורניים המושפעות במשך 15 עד 20 דקות פעם או פעמיים ביום.

שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי חזק שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.לשימוש, מערבבים כמה טיפות של שמן לבנדר עם שמן נשא, כמו קוקוס או שמן זית.מרחו את התערובת על הציפורניים הנגועות פעם או פעמיים ביום.

מימן חמצן

מי חמצן הוא נוגד פטרייה חזק שיכול לעזור להרוג את הפטרייה הגורמת לזיהום הציפורניים.לשימוש, ערבבו חלקים שווים מי חמצן ומים בקערה רדודה או ברגל.משרים את הציפורניים המושפעות במשך 15 עד 20 דקות פעם או פעמיים ביום.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל פטריית ציפורניים.זה עובד על ידי הריגת הפטרייה וקידום צמיחת ציפורניים בריאה.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן קוקוס עם שמן נשא, כמו שמן זית או שקדים.החל את התערובת ישירות על הציפורניים הנגועות פעם או פעמיים ביום.

סיכום

הסעדים של סבתא לפטריית ציפורניים עדיין יעילים כיום וניתן להשתמש בהם לטיפול במצב באופן טבעי.חלק מהתרופות הפופולריות ביותר כוללות חומץ תפוחים, שמן עץ התה, שום, שמן אורגנו, סודה לשתייה, שמן לבנדר, מי חמצן ושמן קוקוס.אמנם תרופות אלה יכולות לעזור להרוג את הפטרייה ולקדם צמיחת ציפורניים בריאה, אך חשוב לדבר עם רופא או איש מקצוע בתחום הבריאות לפני השימוש בהם.

שאלות נפוצות

מה זה פטריית ציפורניים?

פטריית ציפורניים היא זיהום פטרייתי של הציפורניים המאופיינות בשינוי צבע, עיבוי ופרמוס של הציפורניים.זהבדרך כלל נגרם כתוצאה ממגע ישיר עם פטרייה, כמו באזורים לחים כמו מקלחות ציבוריות או בריכות שחייה.

מהן כמה תרופות טבעיות לפטריית ציפורניים?

כמה תרופות טבעיות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן