דף הבית » תרופות סבתא » 12 הסעדים של סבתא זמינים בבית והועברו למשפחה עבור החניכיים
ddadadddd dadc daddaad ddeddaddd ddddaa ddddaddad dcde

12 הסעדים של סבתא זמינים בבית והועברו למשפחה עבור החניכיים

טיפול בחניכיים: הסעדים של סבתא זמינים בבית

כשמדובר בטיפול נאות בחניכיים שלנו, סבתותינו תמיד היו מקור מצוין לחוכמה ועצות.לאורך הדורות, סבתות העבירו סעדים הזמינים בבית על מנת להבטיח כי החניכיים שלנו יישארו בריאים וחזקים.להלן 12 מהתרופות היעילות ביותר של סבתא לטיפול בחניכיים בהן תוכלו להשתמש בנוחות הבית שלכם.

שמן ציפורן

שמן ציפורן ידוע זה מכבר בתכונותיו המועילות בכל מה שקשור להיגיינת שיניים.יש לו תכונות אנטי -חיטוי חזקות שיכולות לעזור להרגיע ולרפא חניכיים מודלקות.פשוט טבלו ספוגית כותנה לכמה טיפות שמן ציפורן ומורחים אותו ישירות על האזור הנגוע.אתה יכול גם לערבב כמה טיפות שמן ציפורן עם כף שמן זית ולהשתמש בו כשטיפת פה.

H2: מלח וסודה לשתייה

למלח וסודה לשתייה יש תכונות אנטיבקטריאליות חזקות וניתן להשתמש בהן לניקוי ולריפוי של החניכיים.לשימוש, פשוט מערבבים כפית מלח וכפית סודה לשתייה יחד והוסיפו מספיק מים להכנת משחה.השתמש באצבע שלך או במברשת שיניים כדי לעסות אותה בעדינות לחניכיים עד שתי דקות.שוטפים אחר כך במים חמים.

H2: מי חמצן

מי חמצן הוא חיטוי רב עוצמה שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים בפה.זה יכול לשמש שטיפת פה – פשוט לערבב חלקים שווים של מי חמצן ומים ולשטוף אותו סביב הפה שלך למשך 30 שניות.לירוק אותו ושטוף את הפה שלך במים אחר כך.

H3: טיפ מועיל

חשוב לזכור שיש להשתמש בכל הסעדים הללו במשורה ולא על בסיס יומיומי.פעולה זו עלולה לגרום לגירוי או נזק לחניכיים שלך.הקפד להתייעץ עם רופא השיניים שלך אם יש לך חששות לגבי החניכיים שלך.

תמצית זרעי אשכוליות

תמצית זרעי אשכוליות היא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים בפה.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות של תמצית זרעי אשכוליות עם כף מים חמים ולהשתמש בו כשטיפת פה.עשו זאת פעם או פעמיים ביום ושטפו אחר כך במים חמים.

שמן קוקוס

לשמן הקוקוס תכונות אנטי דלקתיות חזקות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב בחניכיים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית שמן קוקוס עם כף מים חמים ולשטוף אותו בפה עד שתי דקות.ירק אותו ושטוף את הפה שלך במים חמים אחר כך.

אלוורה

אלוורה היא אנטי-חיטוי טבעית ואנטי דלקתית שיכולה לעזור להרגיע ולרפא חניכיים מודלקות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של ג’ל אלוורה עם כף מים חמים ולהשתמש בו כשטיפת פה.עשו זאת פעם או פעמיים ביום ושטפו אחר כך במים חמים.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהילחם בחיידקים בפה.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של חומץ תפוחים עם כף מים חמים ולהשתמש בו כשטיפת פה.עשו זאת פעם או פעמיים ביום ושטפו אחר כך במים חמים.

תה ירוק

תה ירוק הוא נוגד חמצון חזק שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים בפה.פשוט נדבק שקית תה ירוק בכוס מים חמים עד חמש דקות ולהשתמש בו כשטיפת פה.עשו זאת פעם או פעמיים ביום ושטפו אחר כך במים חמים.

כּוּרכּוּם

כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב בחניכיים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אבקת כורכום עם כף מים חמים ולהשתמש בו כשטיפת פה.עשו זאת פעם או פעמיים ביום ושטפו אחר כך במים חמים.

דבש

דבש הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים בפה.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית דבש עם כף מים חמים ולהשתמש בו כשטיפת פה.עשו זאת פעם או פעמיים ביום ושטפו אחר כך במים חמים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב בחניכיים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות עץ תהשמן עם כף מים חמים ומשתמש בהם כשטיפת פה.עשו זאת פעם או פעמיים ביום ושטפו אחר כך במים חמים.

שום

שום הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים בפה.פשוט מועכים שן שום ומערבבים אותו עם כף מים חמים ולהשתמש בו כשטיפת פה.עשו זאת פעם או פעמיים ביום ושטפו אחר כך במים חמים.

עם 12 הסעדים של סבתא אלה

הסעדים של סבתא לחניכיים בריא

שמירה על חניכיים בריאים היא חיונית לבריאות הפה האופטימלית.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות המועברות לאורך דורות שיכולים לעזור בטיפול ולמנוע מחלות חניכיים.להלן שתים עשרה מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא הקיימות בבית והועברו למשפחה עבור החניכיים.

1.שטיפת מי מלח

אחד הטיפולים הקלים והיעילים ביותר עבור חניכיים הוא שטיפת מי מלח.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית מלח עם 8 אונקיות מים פושרים, לשטוף אותו סביב הפה שלך ואז לירוק אותו.פעולה זו כמה פעמים ביום יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולקדם ריפוי.

2.שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות שיכולות לעזור להפחית את דלקת החניכיים ולמנוע זיהום.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה טיפות של שמן עץ התה עם כפית שמן קוקוס ושלטו אותו סביב הפה למשך מספר דקות.הקפד לשטוף את הפה שלך ביסודיות אחר כך.

3.סודה לשתייה וחמצן מימן

סודה לשתייה וחמצן מימן יעילים שניהם להרוג חיידקים והפחתת דלקת.כדי להשתמש בהם, פשוט מערבבים 1 כפית סודה לשתייה עם כף של כף מי חמצן וחטט אותו סביב הפה שלך למשך מספר דקות.יש לשטוף את הפה שלך ביסודיות אחר כך.

4.משיכת שמן

משיכת שמן היא תרגול איורוודי עתיק הכרוך בהפחתת שמן סביב הפה שלך על מנת להוציא רעלים.שמן קוקוס הוא השמן הנפוץ ביותר למשיכת שמן, אך אתה יכול גם להשתמש בשמן שומשום או בשמן זית.כדי לעשות זאת, פשוט הכניסו כף שמן בפה ושלטו אותו במשך 15 עד 20 דקות.ירק את השמן ושטוף את הפה שלך אחר כך.

5.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ונוגד חמצון שיכול לעזור להפחית דלקת ולמנוע מחלות חניכיים.כדי להשתמש בו, מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.מרחי את העיסה על החניכיים שלך והשאיר אותה למשך 10 דקות לפני שטיפתו.

6.אלוורה

אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את דלקת החניכיים ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בו, פשוט חתוך עלה אלוורה ושפשף את הג’ל ישירות על החניכיים שלך.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתו.

7.תה ירוק

לתה ירוק יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון חזקות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולמנוע זיהום.כדי להשתמש בו, תלול 1 כפית עלי תה ירוק בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושטפו את הפה שלך איתו כמה פעמים ביום.

8.עלי מנטה

לעלי מנטה יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בהם, פשוט ללעוס כמה עלי מנטה טריים כמה פעמים ביום.

9.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא אנטי דלקתי ואנטיבקטריאלי חזק שיכול לעזור להפחית דלקת ולמנוע זיהום.כדי להשתמש בו, מערבבים 1 כפית אבקת שורש ליקוריץ עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.מרחי את העיסה על החניכיים שלך והשאיר אותה למשך 10 דקות לפני שטיפתו.

10.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בו, פשוט ללעוס כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי כמה פעמים ביום.

11.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית חזקה שיכולה לעזור להפחית דלקת ולמנוע זיהום.כדי להשתמש בו, פשוט ללעוס כמה שיני שום טריות כמה זמןיום יום.

12.שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא חיטוי טבעי והרדמה שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה טיפות שמן ציפורן עם כפית שמן קוקוס ושלטו אותו סביב הפה למשך מספר דקות.הקפד לשטוף את הפה שלך ביסודיות אחר כך.

סיכום

שמירה על חניכיים בריאים היא חיונית לבריאות הפה האופטימלית.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות המועברות לאורך דורות שיכולים לעזור בטיפול ולמנוע מחלות חניכיים.משטיפות מי מלח ושמן עץ התה ועד סודה לשתייה ומימן

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן