דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות של סבתא ריפוי ואיכותי לכף הרגל של ספורטאי
daadaddaddaa dadc daddaad daddadd ddddbddaad dcdbda ddaddc

11 תרופות של סבתא ריפוי ואיכותי לכף הרגל של ספורטאי

הסעדים של סבתא בריאה ואיכותית לכף הרגל של ספורטאי

כף הרגל של הספורטאי היא זיהום פטרייתי נפוץ הפוגע בכ- 15% מהאנשים בארצות הברית.הזיהום לעתים קרובות מגרד, לא נוח ומכוערים.זה יכול גם לגרום לשלפוחיות, לקילוף עור ולדלקת.אמנם קיימים טיפולים רבים ללא מרשם, אך אנשים רבים פונים לתרופות לבית להקלה.

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול במחלות שונות במשך מאות שנים.להלן 11 סעדים של סבתא ריפוי ואיכותי לכף הרגל של הספורטאי שעשויים לספק הקלה מהתסמינים.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית לבעיות בריאות רבות ושונות, כולל כף הרגל של הספורטאי.נחשב שיש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שעשויות לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לרגלו של הספורטאי.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שלושה חלקים מים חמים.משרים את כפות הרגליים בתערובת במשך 15 דקות כל יום.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה פופולרית נוספת לרגלו של ספורטאי.יש לו תכונות נגד פטריות, אנטי -ויראליות ואנטי -חיטוי שעשויות לעזור להרוג את הפטרייה ולהפחית דלקת.לשימוש בשמן עץ התה, מערבבים 10 טיפות שמן עץ התה בכוס מים חמים.משרים את כפות הרגליים בתערובת במשך 15 דקות כל יום.

טיפ ייחודי:

חשוב לציין ששמן עץ התה יכול להיות מעצבן את העור, ולכן עדיף להשתמש בכמות קטנה ולדלל אותו במים.

3.שום

שום שימש זה מכבר כתרופה טבעית עבור מחלות רבות ושונות.יש לו תכונות אנטי -פטריות, אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שעשויות לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לרגלו של הספורטאי.כדי להשתמש בשום כתרופה, מוחץ כמה שיני שום ומערבב עם כמה כפות שמן זית.שפשפו את התערובת על האזור הפגוע והשאירו אותה למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

4.מלח

מלח הוא תרופה יעילה נוספת לכף הרגל של הספורטאי.יש לו תכונות אנטי -פטריות ואנטיבקטריאליות שעשויות לעזור להרוג את הפטרייה ולהפחית דלקת.כדי להשתמש במלח כתרופה, מערבבים כוס מלח אחת עם שתי כוסות מים חמים.משרים את כפות הרגליים בתערובת במשך 15 דקות כל יום.

5.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה יעילה לכף הרגל של ספורטאי.נחשב שיש לו תכונות נגד פטריות שעשויות לעזור להרוג את הפטרייה ולהפחית דלקת.כדי להשתמש בסודה לשתייה כתרופה, ערבבו חלק אחד סודה לשתייה עם שלושה חלקים מים חמים.משרים את כפות הרגליים בתערובת במשך 15 דקות כל יום.

6.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה טבעית פופולרית לבעיות בריאות רבות ושונות, כולל כף הרגל של הספורטאי.יש לו תכונות אנטי -פטריות, אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שעשויות לעזור להילחם בפטרייה ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בשמן לבנדר כתרופה, מערבבים 10 טיפות של שמן לבנדר בכוס מים חמים.משרים את כפות הרגליים בתערובת במשך 15 דקות כל יום.

7.מי חמצן

מי חמצן הוא תרופה ביתית פופולרית לכף הרגל של ספורטאי.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שעשויות לעזור להילחם בפטרייה ולהפחית דלקת.כדי להשתמש במי חמצן כתרופה, ערבבו חלק אחד מי חמצן עם שלושה חלקים מים חמים.משרים את כפות הרגליים בתערובת במשך 15 דקות כל יום.

8.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא תרופה טבעית פופולרית נוספת לכף הרגל של הספורטאי.יש לו תכונות אנטי -פטריות, אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שעשויות לעזור להילחם בפטרייה ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בשמן אורגנו כתרופה, ערבבו 10 טיפות של שמן אורגנו בכוס מים חמים.משרים את כפות הרגליים בתערובת במשך 15 דקות כל יום.

9.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית פופולרית לבעיות בריאות רבות ושונות, כולל כף הרגל של הספורטאי.יש לו תכונות אנטי -פטריות, אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שעשויות לעזור להילחם בפטרייה ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בכורכום כתרופה, מערבבים כף אחת של אבקת כורכום עם Cמעלה מים חמים.משרים את כפות הרגליים בתערובת במשך 15 דקות כל יום.

10.חומץ ויוגורט

7.חומץ לבן ספיגה

חומץ לבן הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לכיוון כף הרגל של הספורטאי.יש לו תכונות חיטוי שיכולות לעזור להרוג את הפטרייה הגורמת לכף הרגל של הספורטאי.כדי לגרום לחומץ לבן להשרות לכף רגלו של ספורטאי, מערבבים חומץ לבן אחד חלק עם 2 חלקים מים בקערה או באמבטיה.משרים את כפות הרגליים למשך 10 דקות ביום.לאחר הספוג שלך, יבש את כפות הרגליים ביסודיות ואז מרחי קרם לחות.

8.שמן עץ התה

שמן עץ התה בעל תכונות נגד פטריות ואנטיספטיות שהופכות אותו לטיפול יעיל לכף הרגל של הספורטאי.לשימוש בשמן עץ התה, מערבבים שמן עץ תה חלק אחד עם 9 חלקים מים.החל את הפיתרון על האזור המושפע פעמיים ביום עם כדור כותנה.הקפד לשטוף ידיים ביסודיות לאחר כל יישום.

מה היתרונות של שמן עץ התה לכף הרגל של הספורטאי?

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייתי טבעי ואנטיספטי שיכול לעזור בטיפול ברגלו של הספורטאי.זה יכול לעזור להפחית גירוד, שריפה ואי נוחות, כמו גם לעזור בפינוי זיהום.

9.שום

שום הוא עוד תרופה של סבתא פופולרית לכף הרגל של הספורטאי.הוא מכיל תכונות נגד פטריות ואנטיספטיות שיכולות לעזור בטיפול בזיהום.כדי להשתמש בשום כדי לטפל ברגלו של אתלט, לרסק כמה שיני שום ומערבבים אותו עם כמות קטנה של שמן זית.החל את התערובת על האזור המושפע פעמיים ביום.הקפד לשטוף ידיים ביסודיות לאחר כל יישום.

מה היתרונות של שום לכף הרגל של הספורטאי?

שום מכיל תכונות נגד פטריות ואנטיספטיות שיכולות לעזור בטיפול ברגלו של הספורטאי.זה יכול לעזור להפחית גירוד, שריפה ואי נוחות, כמו גם לעזור בפינוי זיהום.

10.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נוספת לכף הרגל של הספורטאי.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות וחיטוי שיכולות לעזור בטיפול בזיהום.כדי לטפל בכף הרגל של אתלט עם חומץ תפוחים, מערבבים חומץ תפוחים חלק אחד עם 2 חלקים מים בקערה או באמבטיה.משרים את כפות הרגליים למשך 10 דקות ביום.לאחר הספוג שלך, יבש את כפות הרגליים ביסודיות ואז מרחי קרם לחות.

מה היתרונות של חומץ תפוחים לסרטו של ספורטאי?

חומץ תפוחים הוא נוגד פטרייתי טבעי ואנטיספטי שיכול לעזור בטיפול ברגלו של אתלט.זה יכול לעזור להפחית גירוד, שריפה ואי נוחות, כמו גם לעזור בפינוי זיהום.

11.מי חמצן

מי חמצן הוא חומר הלבנה טבעי שיכול לעזור בטיפול ברגלו של הספורטאי.כדי להשתמש במי חמצן, מערבבים חלק אחד מי חמצן עם 2 חלקים.משרים כדור כותנה בתמיסה ומורח אותו על האזור המושפע פעמיים ביום.הקפד לשטוף ידיים ביסודיות לאחר כל יישום.

מה היתרונות של מי חמצן לכף הרגל של הספורטאי?

מי חמצן הוא נוגד פטרייתי וחטט טבעי שיכול לעזור בטיפול ברגלו של ספורטאי.זה יכול לעזור להפחית גירוד, שריפה ואי נוחות, כמו גם לעזור בפינוי זיהום.

11 התרופות של סבתא ריפוי ואיכותי אלה לכף רגלו של ספורטאי הם טבעיים ויכולים לעזור לספק הקלה מתסמיני כף הרגל של הספורטאי.הקפד להתייעץ עם הרופא שלך אם הסימפטומים שלך לא ישתפרו לאחר השימוש באף אחד מהתרופות הללו.נוסף

שאלות נפוצות

  • האם הסעדים של סבתא יכולים לעזור להתייחס לכף הרגל של הספורטאי?

    כן, הסעדים של סבתא יכולים לעזור בטיפול ברגלו של הספורטאי.לרבים מהתרופות הללו, כמו חומץ לבן, שמן עץ התה, שום, חומץ תפוחים וחמצן מימן, הם בעלי תכונות נוגדות פטרייתיות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית גירוד, שריפה ואי נוחות, כמו גם לסייע בפינוי זיהום.p>

ל

סבתות יש

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן