דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ומצוינות לדלקת המעי הגס
daadaddaddaa dadc daddaad dadd daaddadddaa deddbdddaa ddedadd

11 תרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ומצוינות לדלקת המעי הגס

היתרונות של 11 תרופות של סבתא לדלקת במעי הגס

דלקת במעי הגס, או קוליטיס, היא הפרעת עיכול נפוצה שיכולה להשפיע משמעותית על איכות החיים.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על תסמיני הקוליטיס, כולל 11 תרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ומצוינות.

בשיטות מסורתיות שהועברו מדור לדור, 11 התרופות של סבתות אלה שימשו במשך מאות שנים כדי להקל על אי הנוחות הקשורה לקוליטיס.החל מתה צמחי מרפא ותמידי שמנים ומשחות, תרופות אלה נועדו להפחית דלקת, לשפר את העיכול ולקדם איזון בריא של חיידקים במעיים.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם אחד התרופות הוותיקות והיעילות ביותר לטיפול בקוליטיס.לרבים מעשבי התיבול המשמשים בתה אלה יש תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והכאב הקשורים למצב.עשבי תיבול נפוצים המשמשים בטיפולי קוליטיס כוללים קמומיל, מנטה, ג’ינג’ר ושורש ליקריץ.להכנת תה צמחים, פשוט תלול את עשבי התיבול במים חמים למשך 10-15 דקות ואז מתאמץ.שתו כוס התה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תמיכות

תמציות הן תמציות צמחים מרוכזים המיוצרים על ידי השריית עשבי תיבול בתערובת של אלכוהול ומים.הם דרך חזקה להשיג את היתרונות של עשבי תיבול וניתן להשתמש בהם לטיפול בתסמיני קוליטיס.צמחי מרפא נפוצים המשמשים בתמיכות לקוליטיס כוללים שורש מרשמלו, אלם חלקלק וטעינה בר.כדי ליצור תמיסה, מערבבים 2 כפות של העשב המיובש עם כוס 1 מתערובת מי האלכוהול.אפשר לתערובת לתלול למשך 30 דקות לפני המתאמץ.קח 1 כפית מהתסמכה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ ייחודי ומועיל

אם אתם מחפשים דרך טבעית להפחית דלקת ולהקל על הסימפטומים של קוליטיס, נסו לשתות תה צמחים או לקחת תמיסה פעמיים ביום.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולקדם איזון בריא של חיידקים במעיים.בנוסף, כדאי להימנע ממזונות שיכולים להחמיר את תסמיני הקוליטיס, כמו מוצרי חלב, מזון מטוגן ומזון מעובד.

עשבי תיבול מרפא לדלקת במעי הגס

תרופות צמחיות שימשו לטיפול בדלקת במעי הגס במשך מאות שנים.ישנם כמה עשבי תיבול מרפא שהוכחו כי הם בעלי תוצאות מצוינות כאשר משתמשים בהם לטיפול במצב זה.11 עשבי תיבול אלה, הידועים גם בשם “התרופות של הסבתא”, משמשים לרוב כחלק מגישה טבעית והוליסטית לטיפול בדלקת במעי הגס.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב אנטי דלקתי רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית דלקת וכאב.על פי ההערכה, היא מפחיתה את הדלקת על ידי חסימת שחרור של תרכובות דלקתיות בגוף.לג’ינג’ר יש גם תכונות נוגדות חמצון ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להגן על המעי הגס מפני נזק נוסף.

2.כורכום

כורכום הוא עשב עתיק ששימש לטיפול בדלקת במשך אלפי שנים.הוא מכיל כורכומין, בעל תכונות אנטי דלקתיות.כורכום יכול לסייע בהפחתת דלקת וכאב הקשורים למחלות מעי דלקתיות.

3.אלוורה

אלוורה הוא עשב פופולרי לטיפול בדלקת במעי הגס.הוא מכיל תרכובות שיכולות להפחית דלקת ולשפר את העיכול.אלוורה יכולה גם לעזור להפחית את הכאב הקשור לדלקת במעי הגס.

4.מרשמלו

מרשמלו הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בדלקת.הוא מכיל ריר, המסייע לציפוי ולהרגיע את המעי הגס.מרשמלו יכול גם לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את בריאות העיכול.

5.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב אנטי דלקתי רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים לטיפול בדלקת.הוא מכיל תרכובות שיכולותעזרו להפחתת הדלקת ושיפור העיכול.שורש ליקריץ יכול גם לעזור להפחית את הכאב הקשור לדלקת במעי הגס.

6.אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בדלקת.הוא מכיל ריר, המסייע לציפוי ולהרגיע את המעי הגס.ELM חלקלק יכול גם לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את בריאות העיכול.

7.ברדוק

ברדוק הוא עשב אנטי דלקתי רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים לטיפול בדלקת.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את העיכול.ברדוק יכול גם לעזור להפחית את הכאב הקשור לדלקת במעי הגס.

8.טופר החתול

טופר החתול הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בדלקת.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את העיכול.טופר החתול יכול גם לעזור להפחית את הכאב הקשור לדלקת במעי הגס.

9.שן הארי

שן הארי הוא עשב אנטי דלקתי רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים לטיפול בדלקת.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את העיכול.שן הארי יכול גם לעזור להפחית את הכאב הקשור לדלקת במעי הגס.

10.גדילן חלב

גדילן חלב הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בדלקת.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את העיכול.גדילן חלב יכול גם לעזור להפחית את הכאב הקשור לדלקת במעי הגס.

11.קמומיל

קמומיל הוא עשב אנטי דלקתי רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים לטיפול בדלקת.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את העיכול.קמומיל יכול גם לעזור להפחית את הכאב הקשור לדלקת במעי הגס.

סיכום

הוכח כי 11 עשבי התיבול המכונה “התרופות של הסבתא” הוכחו כתוצאות מצוינות כאשר משתמשים בהן לטיפול בדלקת במעי הגס.עשבי תיבול אלה שימשו במשך מאות שנים להפחתת דלקת, כאבים ושיפור בריאות העיכול.עשבי התיבול כוללים ג’ינג’ר, כורכום, אלוורה, מרשמלו, שורש ליקוריץ, אלם חלקלק, ברדוק, טופר חתול, שן הארי, גדילן חלב וקמומיל.

שאלות נפוצות

מה זה 11 תרופות של סבתא?

11 תרופות של סבתא הן קבוצה של עשבי תיבול רפואיים ששימשו לטיפול בדלקת במעי הגס במשך מאות שנים.עשבי התיבול כוללים ג’ינג’ר, כורכום, אלוורה, מרשמלו, שורש ליקריץ, חלקלקים אלפים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן