דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות של סבתא ללא מרשם המסייעות בהתאוששות כנגד בטן נסערת
daadaddaddaa dadc daddaad dcdcd dedadadd ddedadddaddaa dddaad

11 תרופות של סבתא ללא מרשם המסייעות בהתאוששות כנגד בטן נסערת

תרופות של סבתא לבטן נסערת

אין דבר גרוע יותר מבטן נסערת.זו יכולה להיות חוויה אומללה – לגרום לכאב, אי נוחות ותחושה כללית של אי נוחות.כשאתה מתמודד עם בטן מוטרדת, אתה עלול להתפתות לפנות לארון התרופות.אבל לפני כן, מדוע לא לנסות כמה מהתרופות של סבתא?

התרופות של סבתא לרוב פחות יקרות ועדינות יותר בגופך מאשר תרופות מסורתיות ללא מרשם.רבים מהתרופות הללו נגזרות ממרכיבים טבעיים – עשבי תיבול, תבלינים ומזונות – שיש להם היסטוריה ארוכה של שימוש להרגיע את הבטן.

במאמר זה נסתכל על 11 הסעדים של סבתא ללא מרשם שיכולים לעזור להחלמת בטן מוטרדת.אך לפני שנצלול פנימה, חשוב לציין כי ייתכן כי הסעדים הללו אינם מתאימים לכולם.מסיבה זו, עדיף לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הוותיקות והנפוצות ביותר לבטן נסערת.ההערכה היא כי היא מסייעת בהפחתת בחילות, הקאות ובעיות עיכול אחרות.ניתן לקחת ג’ינג’ר בכמה צורות, כולל כמוסות, תה ותמיסה.ניתן להוסיף אותו גם לארוחות או לקחת אותו כתה.

2.קמומיל

קמומיל הוא תרופה פופולרית נוספת לבטן נסערת.ההערכה היא כי היא עוזרת להרגיע את מערכת העיכול ולהפחית את הדלקת.תה קמומיל הוא הצורה הנפוצה ביותר של תרופה זו, אך ניתן לקחת אותו גם בצורה קפסולה.

טיפ ייחודי:

קח תה קמומיל עם מעט דבש כדי לעזור להרגיע את הבטן ולהפחית את הבחילה.

3.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה טבעית שלפי ההערכה מסייעת בהפחתת ריפלוקס חומצה ובעיות עיכול אחרות.ניתן לקחת אותו בצורת קפסולה או להוסיף לארוחות או למשקאות.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, נסה להוסיף כפית חומץ תפוחים גולמי ולא מסונן לכוס מים ולשתות אותו לפני הארוחות.

4.מנטה

מנטה משמשת זה מכבר כתרופה לבטן נסערת.על פי ההערכה, היא מסייעת להפחית נפיחות, בחילה ובעיות עיכול אחרות.ניתן לקחת אותו בצורה כמוסה או כתה מנטה.

5.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית שלפי ההערכה היא מסייעת בהפחתת בחילות ובעיות עיכול אחרות.ניתן לקחת אותו בצורה כמוסה או כתה.ניתן להוסיף גם שורש ליקריץ למזון או למשקאות.

6.לימון

לימון הוא תרופה טבעית שלפי ההערכה מסייעת בהפחתת בחילות ובעיות עיכול אחרות.ניתן לקחת אותו בצורת קפסולה או להוסיף למזון או למשקאות.ניתן לקחת מיץ לימון גם עם מים לדחיפה נוספת של טעם.

7.שומר

שומר הוא תרופה טבעית שלפי ההערכה היא מסייעת להפחתת נפיחות ובעיות עיכול אחרות.ניתן לקחת אותו בצורה כמוסה או כתה.ניתן להוסיף שומר גם למזון או למשקאות.

8.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית שלפי ההערכה מסייעת בהפחתת דלקת ובעיות עיכול אחרות.ניתן לקחת אותו בצורה כמוסה או כתה.ניתן להוסיף כורכום גם למזון או למשקאות.

9.קינמון

קינמון הוא תרופה טבעית שלפי ההערכה מסייעת בהפחתת בחילות ובעיות עיכול אחרות.ניתן לקחת אותו בצורה כמוסה או כתה.ניתן להוסיף גם קינמון לאוכל או למשקאות.

10.ציפורן

ציפורן הם תרופה טבעית שלפי ההערכה היא מסייעת בהפחתת בחילות ובעיות עיכול אחרות.ניתן לקחת אותם בצורה קפסולה או כתה.ניתן להוסיף ציפורן גם למזון או למשקאות.

11.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית שלפי ההערכה היא מסייעת בהפחתת דלקת ובעיות עיכול אחרות.ניתן לקחת אותו בצורה כמוסה או כמיץ.אלוורה ניתן להוסיף גם למזון או למשקאות.

אלה רק כמה מהתרופות הרבות של סבתא ללא מרשם שיכולים לסייע בהחלמת בטן מוטרדת.זכרו, חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו.ואם אתה עדיין מרגיש לא טוב, הקפד לחפש חובשתשומת לב.

9.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מסורתית לבטן נסערת, והיא דרך יעילה להפחתת דלקת ולהקל על הכאב.העשב מכיל נוגדי חמצון שיכולים להרגיע את מערכת העיכול, ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.ניתן להכין תה קמומיל עם פרחי קמומיל טריים או מיובשים, והוא נצרך בצורה הטובה ביותר לפני או אחרי הארוחות.להכנת תה קמומיל, תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך כעשר דקות.אפשר לתה להתקרר לפני השתייה.

10.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה מסורתית נוספת לבטן נסערת.העשב מכיל מנטול, המסייע בהרדת הגוף ולהפחית דלקת.ניתן להכין תה מנטה עם עלי מנטה טריים או מיובשים, והוא נצרך בצורה הטובה ביותר לפני או אחרי הארוחות.להכנת תה מנטה, תלול כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים רותחים למשך כעשר דקות.אפשר לתה להתקרר לפני השתייה.

11.תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לבטן נסערת, ותכונותיו האנטי דלקתיות הופכות אותה לדרך יעילה להפחתת דלקת ולהקל על הכאב.ניתן להכין תה ג’ינג’ר עם ג’ינג’ר טרי או אבקה, ונצרך בצורה הטובה ביותר לפני או אחרי הארוחות.להכנת תה ג’ינג’ר, תלול כפית אחת של ג’ינג’ר אבקה או מגורד בכוס מים רותחים למשך כעשר דקות.אפשר לתה להתקרר לפני השתייה.

סיכום

הסעדים של סבתא לבטן מוטרדת יכולים להיות דרכים יעילות להפחתת דלקת ולהקלה על הכאב.מתה קמומיל ועד תה ג’ינג’ר, ישנם הרבה תרופות ללא מרשם שיכולים לעזור בהתאוששות כנגד בטן מוטרדת.ניתן להכין תרופות אלה עם עשבי תיבול טריים או יבשים, ונצרכים בצורה הטובה ביותר לפני או אחרי הארוחות.

שאלות נפוצות

  • מהן הסעדים של סבתא ללא מרשם הטובים ביותר לבטן נסערת?
    הסעדים הטובים ביותר של סבתא ללא מרשם לבטן מוטרדת הם תה קמומיל, תה מנטה ותה ג’ינג’ר.
  • כיצד אוכל לספר את הסעדים האלה?
    כדי להכין תרופות אלה, תלול כפית אחת של העשב בכוס מים רותחים אחת למשך כעשר דקות.אפשר לתה להתקרר לפני השתייה.

הסעדים של סבתא יכולים להיות דרך יעילה להפחתת דלקת ולהקל על הכאב מבטן עצורה.בשימוש נכון, התרופות הללו ללא מרשם יכולות לעזור בהתאוששות כנגד בטן מוטרדת.למידע נוסף על תרופות אלה, אנא עיין ב הגדרת Wikipedia.org בערך 11 ללא מסלולהסעדים של סבתא המסייעים בהחלמה נגד בטן נסערת.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן