דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות של סבתא ללא מרשם המסייעות בהתאוששות כנגד בטן נסערת
daadaddaddaa dadc daddaad dcdcd dedadadd ddedadddaddaa dddaad

11 תרופות של סבתא ללא מרשם המסייעות בהתאוששות כנגד בטן נסערת

הסעדים של סבתא לבטן מוטרדת

כולנו מתעצבנים מדי פעם בבטן, אבל לפעמים אי הנוחות יכולה להיות יותר מדי לשאת.למרבה המזל, הסבתות שלנו היו מספיק חכמות כדי לפתח כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור לנו לקבל הקלה מהבטן המוטרדת.להלן 11 תרופות של סבתא ללא מרשם שיכולים לעזור בהחלמה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בטן נסערת.ידוע שהוא מסייע בהפחתת בחילות והקאות, כמו גם כאב ודלקת בדרכי העיכול.ניתן לצרוך אותו בצורות רבות, כמו תה ג’ינג’ר, ג’ינג’ר אייל, או פשוט חתיכת שורש ג’ינג’ר טרי.

קמומיל

קמומיל הוא עשב נוסף שיכול לעזור להרגיע בטן מוטרדת.לעשב יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית כאבי בטן והתכווצויות.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.

טיפ ייחודי:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, תלול את תה הקמומיל לפחות 10 דקות לפני השתייה.

PEPPERMINT

מנטה היא עשב נוסף שיכול לעזור להרגיע בטן מוטרדת.ידוע שהוא מצמצם את הנפיחות, הגז והבחילה, ויכול לעזור להקל על קלקול העיכול.ניתן לצרוך אותו כתה, או לקחת אותו בצורה כמוסה.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בטן מוטרדת.ידוע שהוא מסייע בהפחתת הדלקת בדרכי העיכול ויכול לעזור להפחית כאבי בטן והתכווצויות.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.

שומר

שומר הוא עשב נוסף שיכול לעזור להרגיע בטן מוטרדת.ידוע שהוא מפחית גז, נפיחות והתכווצויות ויכול לעזור להקל על קלקול קיבה.ניתן לצרוך אותו כתה, או לקחת אותו בצורה כמוסה.

לימון

לימון הוא תרופה טבעית לבטן נסערת.זה יכול לעזור להפחית בחילות, נפיחות וגז, ויכול לעזור להקל על קלקול קיבה.ניתן לצרוך אותו כתה, או לקחת אותו בצורה כמוסה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לבטן נסערת.ידוע שהוא מסייע בהפחתת בחילות, נפיחות וגז, ויכול לעזור להקל על עיכול.ניתן לצרוך אותו כתה, או לקחת אותו בצורה כמוסה.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית לבטן נסערת.ידוע שהוא מסייע בהפחתת נפיחות, גז ובחילה, ויכול לעזור להקל על קלקול העיכול.ניתן לצרוך אותו כתה, או לקחת אותו בצורה כמוסה.

קינמון

קינמון הוא עשב נוסף שיכול לעזור להרגיע בטן מוטרדת.ידוע שהוא מצמצם את הנפיחות, הגז והבחילה, ויכול לעזור להקל על קלקול העיכול.ניתן לצרוך אותו כתה, או לקחת אותו בצורה כמוסה.

ציפורן

ציפורן הם עשב נוסף שיכול לעזור להרגיע בטן מוטרדת.ידוע שהוא מפחית גז, נפיחות והתכווצויות ויכול לעזור להקל על קלקול קיבה.ניתן לצרוך אותו כתה, או לקחת אותו בצורה כמוסה.

יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה, שיכול לעזור להפחית את הנפיחות, הגז והבחילה, ויכול לעזור להקל על קלקול העיכול.יש לצרוך אותו רגיל, ללא כל סוכר או טעם נוסף, מכיוון שזה יכול להחמיר את הסימפטומים.

טיפ ייחודי:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חפש יוגורטים המכילים תרבויות חיות ופעילות בתווית.

התרופות של סבתא: הקלה בבטן מוטרדת

סבתות מסרו תרופות שנבדקו בזמן כדי להרגיע את אי הנוחות של בטן מוטרדת.רבים מהתרופות הללו זמינים ללא מרשם ויכולים לעזור לספק הקלה מכאבי הבטן, בחילה והקאות הקשורות לבטן נסערת.להלן 11 תרופות של סבתא ללא מרשם המסייעות בהתאוששות כנגד בטן מוטרדת.

תה מנטה

שתיית תה מנטה היא תרופה פופולרית לבטן נסערת.נמצא כי המנטול בפפרמיננט מרגיע את השרירים בדרכי העיכול, משחרר התכווצויות ומרגיע בטן מוטרדת.תה מנטה זמין ברוב חנויות המכולת ובתי המרקחת.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא פופולתרופה לבטן מוטרדת.ידוע שהוא מפחית דלקת ומפחית את הבחילה.ניתן לצרוך ג’ינג’ר כתה, אבקה או כמוסה.זה זמין ברוב חנויות המכולת ובתי המרקחת.

שומר

שומר שומר הוא תרופה פופולרית לבטן נסערת.ידוע שהוא מפחית התכווצויות ומרגיע בטן מוטרדת.ניתן לצרוך שומר כתה, אבקה או כמוסה.זה זמין ברוב חנויות המכולת ובתי המרקחת.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה פופולרית לבטן נסערת.ידוע שהוא מפחית דלקת ומפחית את הבחילה.ניתן לצרוך את קמומיל כתה, אבקה או כמוסה.זה זמין ברוב חנויות המכולת ובתי המרקחת.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לבטן נסערת.ידוע שהוא מפחית את החומציות בקיבה ומשפר את העיכול.ניתן לצרוך חומץ תפוחים כתה, אבקה או כמוסה.זה זמין ברוב חנויות המכולת ובתי המרקחת.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה פופולרית לבטן מוטרדת.ידוע שהוא מפחית את החומציות בקיבה ומשפר את העיכול.ניתן לצרוך מיץ לימון כתה, אבקה או כמוסה.זה זמין ברוב חנויות המכולת ובתי המרקחת.

שמן מנטה

שמן מנטה הוא תרופה פופולרית לבטן נסערת.ידוע שהוא מפחית התכווצויות ומרגיע בטן מוטרדת.ניתן לצרוך שמן מנטה כתה, אבקה או כמוסה.זה זמין ברוב חנויות המכולת ובתי המרקחת.

שורש ליקריץ

שורש שורש שורש הוא תרופה פופולרית לבטן נסערת.ידוע שהוא מפחית דלקת ומפחית את הבחילה.ניתן לצרוך שורש ליקריץ כתה, אבקה או כמוסה.זה זמין ברוב חנויות המכולת ובתי המרקחת.

כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית לבטן נסערת.ידוע שהוא מפחית דלקת ומפחית את הבחילה.ניתן לצרוך כורכום כתה, אבקה או כמוסה.זה זמין ברוב חנויות המכולת ובתי המרקחת.

קינמון

קינמון הוא תרופה פופולרית לבטן נסערת.ידוע שהוא מפחית את החומציות בקיבה ומשפר את העיכול.ניתן לצרוך קינמון כתה, אבקה או כמוסה.זה זמין ברוב חנויות המכולת ובתי המרקחת.

אלם חלקלק

אלם החלקלק הוא תרופה פופולרית לבטן נסערת.ידוע שהוא מפחית דלקת ומפחית את הבחילה.ניתן לצרוך אלם חלקלק כתה, אבקה או כמוסה.זה זמין ברוב חנויות המכולת ובתי המרקחת.

טיפים לשימוש בתרופות של סבתא להקלה בבטן מוטרדת

בעת שימוש בסעדים של סבתא להקלה על הקיבה, חשוב לעקוב אחר ההוראות על האריזה.בנוסף, חשוב לציין שחלק מהתרופות הללו עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן עדיף להתייעץ עם רופא לפני השימוש בהן.חשוב גם לציין כי אין להשתמש בתרופות אלה כתחליף לטיפול רפואי.

שאלות נפוצות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן