דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות של סבתא טבעית וטיפול מהיר להפיכת אבני כליות
daadaddaddaa dadc daddaad dddaddaa ddddaddc deddda dcddad

11 תרופות של סבתא טבעית וטיפול מהיר להפיכת אבני כליות

ממיסת אבני כליות: 11 תרופות של סבתא טבעית

אבנים בכליות יכולות להיות מצב כואב ומפריע במיוחד.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי להמיס אבני כליות.כאן אנו מציגים 11 תרופות של סבתא טבעית לטיפול מהיר באבני כליות, שקל למצוא ולהשתמש בה בנוחות הבית שלך.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לאבני כליות.זה עוזר לפרק את האבנים, ומאפשר להם לעבור ביתר קלות.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לאבני כליות, מערבבים שתי כפות של החומץ בכוס מים ושתות אותו שלוש פעמים ביום.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית נוספת לאבני כליות.זה עוזר לפרק את האבנים ולהפחית את הכאב.כדי להשתמש במיץ לימון לאבני כליות, מערבבים כף אחת של מיץ לימון בכוס מים ושותים אותו פעם ביום.

טיפ ייחודי:

כדי להפוך את מיץ הלימון ליעיל יותר, תוכלו להוסיף קמצוץ סודה לשתייה לכוס המים.זה יעזור לבטל את הגוף ולפרק טוב יותר את האבנים.

בזיליקום

בזיל הוא תרופה טבעית נהדרת לאבני כליות.הוא מכיל חומצה אצטית, המסייעת בפירוק האבנים.כדי להשתמש בזיליקום לאבני כליות, ערבבו שתי כפות העשב בכוס מים ושתו אותם פעם ביום.

מיץ רימון

מיץ רימון הוא תרופה טבעית נהדרת לאבני כליות.זה עוזר להפחית את גודל האבנים, ומאפשר להם לעבור ביתר קלות.כדי להשתמש במיץ רימונים לאבני כליות, שתו כוס אחת מהמיץ כל יום.

שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא תרופה טבעית נהדרת לאבני כליות.זה עוזר לפרק את האבנים ולהפחית את הכאב.כדי להשתמש בשורש שן הארי לאבני כליות, מערבבים כף אחת מהשורש בכוס מים ושתה אותו שלוש פעמים ביום.

זרעי סלרי

זרעי סלרי הם תרופה טבעית נהדרת לאבני כליות.זה עוזר להפחית את גודל האבנים, ומאפשר להם לעבור ביתר קלות.כדי להשתמש בזרעי סלרי לאבני כליות, מערבבים כפית אחת של הזרע בכוס מים ושתה אותו שלוש פעמים ביום.

שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה טבעית נהדרת לאבני כליות.זה עוזר להפחית את הכאב ולפרק את האבנים.כדי להשתמש בשורש מרשמלו לאבני כליות, מערבבים כף אחת מהשורש בכוס מים ושתה אותו שלוש פעמים ביום.

מיץ מלפפון

מיץ מלפפונים הוא תרופה טבעית נהדרת לאבני כליות.זה עוזר להפחית את גודל האבנים, ומאפשר להם לעבור ביתר קלות.כדי להשתמש במיץ מלפפונים לאבני כליות, מערבבים כוס מיץ אחת עם כף מיץ לימון ושותים אותו פעם ביום.

משי תירס

משי תירס הוא תרופה טבעית נהדרת לאבני כליות.זה עוזר להפחית את הכאב ולפרק את האבנים.כדי להשתמש במשי תירס לאבני כליות, מערבבים כפית אחת של המשי בכוס מים ושתה אותו שלוש פעמים ביום.

HORSETAIL


Horsetail הוא תרופה טבעית נהדרת לאבני כליות.זה עוזר להפחית את גודל האבנים, ומאפשר להם לעבור ביתר קלות.כדי להשתמש ב- HorseTail לאבני כליות, מערבבים כף אחת של העשב בכוס מים ושתה אותו פעם ביום.

פטרוזיליה

פטרוזיליה היא תרופה טבעית נהדרת לאבני כליות.זה עוזר לפרק את האבנים ולהפחית את הכאב.כדי להשתמש בפטרוזיליה לאבני כליות, ערבבו כף אחת של העשב בכוס מים ושתו אותו פעם ביום.

תרופות צמחים לאבני כליות

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון רחב של מחלות, כולל אבני כליות.עשבי תיבול רבים הם בעלי תכונות משתנות שיכולות לעזור להגביר את זרימת השתן ולהשטוף אבנים מהכליות.בנוסף, כמה עשבי תיבול מכילים תכונות אנטי דלקתיות שיכולות להפחית כאב ואי נוחות הקשורים לאבני כליות.

ניתן לקחת את עשבי התיבול הבאים בתה, תמיסות, כמוסות או כתמציות שיעזרו להמיס אבני כליות:

שורש שן הארי

שֵׁן הַאֲרִישורש שימש במשך מאות שנים לטיפול באבני כליות בגלל תכונותיו המשתנות.ההערכה היא כי היא מסייעת להגביר את זרימת השתן, שיכולה לעזור לשטוף אבנים קטנות.בנוסף, שורש שן הארי עשוי לסייע בהפחתת הדלקת הקשורה לאבני כליות.

שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא משתן טבעי שיכול לעזור להגביר את זרימת השתן ולשטוף אבנים קטנות מהכליות.בנוסף, שורש מרשמלו יכול לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לאבני כליות.

UVA URSI

Uva Ursi הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול באבני כליות.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת דלקת וכאב הקשורים לאבני כליות.בנוסף, זה עשוי לעזור להפחית את גודל האבנים ולעזור לשטוף אותם.

שורש סרפד

שורש סרפד הוא עשב משתן שעשוי לעזור להגביר את זרימת השתן ולשטוף אבנים מהכליות.בנוסף, שורש סרפד עשוי לסייע בהפחתת הדלקת והכאב הקשורים לאבני כליות.

פטרוזיליה

פטרוזיליה היא עשב משתן שיכול לעזור להגביר את זרימת השתן ולשטוף אבנים קטנות מהכליות.בנוסף, פטרוזיליה עשויה לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לאבני כליות.

משי תירס

משי תירס הוא עשב משתן שעשוי לעזור להגביר את זרימת השתן ולשטוף אבנים קטנות מהכליות.בנוסף, משי תירס עשוי לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לאבני כליות.

HORSETAIL

HorseTail הוא עשב משתן שעשוי לעזור להגביר את זרימת השתן ולהשטוף אבנים קטנות מהכליות.בנוסף, ShoreSetail עשוי לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לאבני כליות.

שורש חצץ

שורש חצץ הוא עשב משתן שעשוי לעזור להגביר את זרימת השתן ולשטוף אבנים קטנות מהכליות.בנוסף, שורש חצץ עשוי לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לאבני כליות.

Goldenrod

Goldenrod הוא עשב משתן שעשוי לעזור להגביר את זרימת השתן ולשטוף אבנים קטנות מהכליות.בנוסף, Goldenrod עשוי לסייע בהפחתת הדלקת והכאב הקשורים לאבני כליות.

שורש הידראנגאה

שורש הידראנגאה הוא עשב משתן שעשוי לעזור להגביר את זרימת השתן ולשטוף אבנים קטנות מהכליות.בנוסף, שורש הידראנגאה עשוי לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לאבני כליות.

סיכום

תרופות צמחיות משמשות זה מכבר לטיפול במגוון רחב של מחלות, כולל אבני כליות.עשבי תיבול רבים הם בעלי תכונות משתנות שיכולות לעזור להגביר את זרימת השתן ולהשטוף אבנים מהכליות.בנוסף, כמה עשבי תיבול מכילים תכונות אנטי דלקתיות שיכולות להפחית כאב ואי נוחות הקשורים לאבני כליות.ניתן ליטול עשבי תיבול כמו שורש שן הארי, שורש מרשמלו, Uva Ursi, שורש סרפד, פטרוזיליה, משי תירס, זנב סוס, שורש חצץ, מוזהב ושורש הידראנגאה בתה, תמציות, כמוסות, או כתמציות כדי לעזור להמיסת אבנים בכליות.

שאלות נפוצות

האם תרופות צמחיות בטוחות לטיפול באבני כליות?

תרופות צמחי מרפא בדרך כלל בטוחות לשימוש לטיפול באבני כליות, אולם חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שלקחת עשבי תיבול או תוספי מזון.צמחי מרפא מסוימים עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות או שאינן מתאימות לאנשים עם מצבים רפואיים מסוימים.

כמה זמן לוקח לתרופות צמחי מרפא לעבוד עבור אבני כליות?

משך הזמן שלוקח לתרופות צמחיות לעבוד עבור אבני כליות יהיה תלוי בגודל האבנים ובאדם.באופן כללי, זה יכול לקחת מספר שבועות עד שתרופות צמחי מרפא ייכנסו לתוקף.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן