דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות של סבתא טבעית וטיפול מהיר להפיכת אבני כליות
daadaddaddaa dadc daddaad dddaddaa ddddaddc deddda dcddad

11 תרופות של סבתא טבעית וטיפול מהיר להפיכת אבני כליות

המציאות הכואבת של אבני כליות

אבנים בכליות יכולות להיות חוויה כואבת להפליא עבור כל מי שסובל מהם.אבני כליות הן מרבצים קטנים וקשים הנוצרים בכליות ויכולים לנוע בגודל ממיקרוסקופי לגודל של כדור גולף.הם מורכבים מסידן, אוקסלט ומינרלים אחרים.כאשר אבנים אלה עוברות דרך דרכי השתן, הן יכולות לגרום לכאבים חמורים, בחילה, הקאות ואפילו חום.החדשות הטובות הן שיש כמה תרופות טבעיות העומדות לרשותם כדי להקל על הסימפטומים ולהמיס את האבנים.

תרופות ביתיות להפיכת אבני כליות

ישנם תרופות ביתיות רבות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להמיס אבני כליות ולהעניק הקלה מהכאב ואי הנוחות הקשורים אליהם.להלן 11 תרופות של סבתא טבעית וטיפולים מהירים להמסת אבני כליות:

1.הגדל את צריכת המים שלך

שתיית מים רבים היא הדרך הטובה ביותר לעזור לשמור על בריאות הכליות שלך ולעזור להמיס אבני כליות.ככל שתשתו יותר מים, כך גדל הסיכוי שגופכם יוכל להמיס באופן טבעי את האבנים.שואפים לשתות לפחות שמונה כוסות מים של 8 גרם מים ביום.

2.מיץ לימון ושמן זית

זוהי תרופה ביתית פופולרית להפיכת אבני כליות.מערבבים שתי כפות מיץ לימון עם שתי כפות שמן זית ושותים אותו.מיץ הלימון עוזר לפרק את האבנים, בעוד ששמן הזית עוזר לשמן את דרכי השתן, מה שמקל על האבנים לעבור.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית להמסת אבני כליות.מערבבים שתי כפות של חומץ תפוחים לכוס מים ושותים אותו שלוש פעמים ביום.זה יעזור לפרק את האבנים ולהקל עליהם לעבור.

4.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא משתן טבעי שיכול לעזור לשטוף את הכליות ולהעביר את האבנים.שתו שתי כוסות תה שורש שן הארי כל יום עד שהאבנים נעלמות.

טיפ:

לקבלת תועלת נוספת, הוסף כפית דבש אחת לתה.לדבש תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת הכאב.

5.מיץ רימונים

מיץ רימונים הוא תרופה טבעית נהדרת להמסת אבני כליות.שתו כוס אחת של מיץ רימון שלוש פעמים ביום כדי לעזור לפרק את האבנים ולהקל עליהם לעבור.

6.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא משתן טבעי שיכול לעזור לשטוף את הכליות ולהעביר את האבנים.הרתיחו כוס מים אחת ומוסיפים אליו כף אחת של פטרוזיליה מיובשת.תן לזה תלול למשך 10 דקות ואז לשתות אותו.

7.מרק שעועית כליה

מרק שעועית בכליות הוא תרופה טבעית נהדרת להפיכת אבני כליות.הרתיחו כוס שעועית כליה בארבע כוסות מים למשך 15 דקות.מסננים את המרק ושותה כוס אחת שלוש פעמים ביום כדי לעזור לפרק את האבנים.

8.תה עלה סרפד

תה עלים סרפד הוא תרופה טבעית נהדרת להמסת אבני כליות.מרתיחים שתי כוסות מים ומוסיפים אליו שתי כפות של עלי סרפד מיובשים.תן לזה תלול למשך 10 דקות ואז מסננים את התה ושותים אותו.

9.בזיל

בזיל הוא משתן טבעי שיכול לעזור לשטוף את הכליות ולהעביר את האבנים.מרתיחים כוס מים אחת ומוסיפים אליו כפית אחת של בזיליקום מיובש.תן לזה תלול למשך 10 דקות ואז לשתות אותו.

10.מיץ סלרי

מיץ סלרי הוא תרופה טבעית נהדרת להמסת אבני כליות.שתו כוס מיץ סלרי שלוש פעמים ביום כדי לסייע בפירוק האבנים ולהקל עליה.

11.מיץ עשב חיטה

מיץ עשב חיטה הוא תרופה טבעית נהדרת להפיכת אבני כליות.שתו כוס אחת של מיץ עשב חיטה שלוש פעמים ביום כדי לעזור לפרק את האבנים ולהקל על העברת.

סיכום

אבנים בכליות יכולות להיות חוויה כואבת ולא נוחה.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להמיס את האבנים ולספק הקלה מהכאב ואי הנוחות הקשורים אליהם.הגדל את צריכת המים שלך, tמיץ לימון ושמן זית, ושותה מיץ רימון, תה פטרוזיליה, מרק שעועית בכליות, תה עלים סרפד, תה בזיליקום, מיץ סלרי ומיץ עשב חיטה ל

אפשרויות טיפול לאבני כליות

ניתן לנהל אבני כליות במספר דרכים, תלוי בגודל ובסוג האבן.עבור אבנים קטנות, ניתן להעביר אותם באופן טבעי באמצעות שתיית שפע נוזלים ועל ידי ביצוע כמה שינויים פשוטים באורח החיים.לאבנים גדולות יותר קיימות אפשרויות טיפול רבות.להלן 11 סעדים טבעיים של סבתא וטיפולים מהירים להפיכת אבני כליות.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עוצמתית לאבני כליות.על פי ההערכה, היא עוזרת לפרק את האבנים ולסייע בעוברתם.לשימוש, פשוט מערבבים 2 כפות של חומץ תפוחים בכוס מים ושותים אותו שלוש פעמים ביום עד שהאבן עוברת.

2.מיץ לימון ושמן זית

מיץ לימון ושמן זית הוא גם תרופה פופולרית לאבני כליות.השילוב של שני המרכיבים הללו עוזר לפרק את האבנים ולהקל עליהם לעבור.פשוט מערבבים 2 כפות מיץ לימון, 2 כפות שמן זית וכוס מים ושותים אותו שלוש פעמים ביום עד שהאבן עוברת.

3.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא משתן רב עוצמה המסייע לשטוף את הכליות ויכול לעזור לפרק ולעבור אבני כליות.לשימוש, פשוט תלול כפית שורש שן הארי בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים פעמיים ביום עד שהאבן עוברת.

4.מיץ רימון

מיץ רימון הוא משתן טבעי ויכול לעזור לפרק ולעבור אבני כליות.לשימוש, פשוט מערבבים 2 כפות מיץ רימון עם כוס מים ושתו אותו שלוש פעמים ביום עד שהאבן עוברת.

5.שעועית כליות

שעועית כליות הן משתן טבעי ויכולות לעזור להישבר ולעבור אבני כליות.לשימוש, פשוט הרתיחו 1 כוס שעועית כליות ושתו את המרק פעמיים ביום עד שהאבן עוברת.

6.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא משתן טבעי ויכולה לעזור לפרק ולעבור אבני כליות.לשימוש, פשוט תלול כפית פטרוזיליה בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים פעמיים ביום עד שהאבן עוברת.

7.HorseTail

ShoreStail הוא משתן טבעי ויכול לעזור לפרק ולעבור אבני כליות.לשימוש, פשוט תלול כפית של סוס כוס בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים פעמיים ביום עד שהאבן עוברת.

8.סלרי

סלרי הוא משתן טבעי ויכול לעזור לפרק ולעבור אבני כליות.לשימוש, פשוט הרתיחו 1 כוס סלרי ושתו את המרק פעמיים ביום עד שהאבן עוברת.

9.עלה סרפד

עלה סרפד הוא משתן טבעי ויכול לעזור לפרק ולעבור אבני כליות.לשימוש, פשוט תלול כפית של עלה סרפד בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים פעמיים ביום עד שהאבן עוברת.

10.בזיל

בזיל הוא משתן טבעי ויכול לעזור לפרק ולעבור אבני כליה.לשימוש, פשוט תלול כפית של בזיליקום בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים פעמיים ביום עד שהאבן עוברת.

11.פירות יער של ג’וניפר

פירות יער של ג’וניפר הם משתן טבעי ויכולים לעזור לפרק ולעבור אבני כליות.לשימוש, פשוט תלול כפית של גרגרי ערער בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים פעמיים ביום עד שהאבן עוברת.

סיכום

ניתן לנהל אבני כליות במגוון דרכים, תלוי בגודל ובסוג האבן.עבור אבנים קטנות, ניתן להעביר אותם באופן טבעי באמצעות שתיית שפע נוזלים ועל ידי ביצוע כמה שינויים פשוטים באורח החיים.עבור אבנים גדולות יותר, ישנם הרבה תרופות של סבתא טבעית וטיפולים מהירים להפיכת אבני כליות זמינות.אלה כוללים שימוש בחומץ תפוחים, מיץ לימון ושמן זית, שורש שן הארי, מיץ רימון, שעועית כליות, פטרוזיליה, סוס, סלרי, עלה סרפד, בזיליקום וגרגרי ערער.עם שימוש נכון בסעדים אלה, ניתן לפרק ולהעביר אבני כליה במהירות ובטבעיות.

שאלות נפוצות

מה התרופה הטובה ביותר לאבני כליות?

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן