דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות סבתות משמעותיות ומצוינות לגרד פות
daadaddaddaa daddaaddaa dedadedaddaadddaa ddedadddaddaa dcddad

11 תרופות סבתות משמעותיות ומצוינות לגרד פות

מגרד וולבה: 11 תרופות של סבתא להקלה

כשמדובר בוולבס מגרד, לסבתות יש הרבה תרופות ביתיות שסבתותיהן עברו אליהן.תרופות אלה מנוסות ונכונות, לאחר ששימשו לדורות כדי לספק הקלה מגירוד פות.להלן 11 מהסעדים המשמעותיים והמצוינים ביותר של סבתא עבור פות מגרדים.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי פטרייתיות ואנטי דלקתיות שהופכות אותו לתרופה יעילה עבור פותיות מגרדות.כדי להשתמש בו, ערבבו שתי כפות חומץ סיידר תפוחים עם שתי כפות מים חמים.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10 דקות.שוטפים במים חמים וטפחו על האזור יבש.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטי פטרייתי ואנטי דלקתי טבעי, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת עבור פותים מגרדים.כדי להשתמש בו, פשוט לעסות כמות קטנה של שמן קוקוס מומס לאזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.טפח על האזור יבש.

3.יוגורט

יוגורט מכיל פרוביוטיקה שיכולה לעזור להחזיר את איזון החיידקים הטובים בגוף.כדי להשתמש בו, החל שכבה דקה של יוגורט רגיל ולא ממותק על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.טפח על האזור יבש.

4.שום

לשום תכונות נגד פטריות שהופכות אותו לתרופה נהדרת עבור פותיות מגרדות.כדי להשתמש בו, לרסק שתי שיני שום ומערבבים עם כף שמן זית אחד.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10 דקות.שוטפים במים חמים וטפחו על האזור יבש.

5.אלוורה

אלוורה היא אנטי דלקתית טבעית ואנטי-ארית.כדי להשתמש בו, פשוט מרחי שכבה דקה של ג’ל אלוורה טרי על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.טפח על האזור יבש.

6.שמן עץ התה

לשמן עץ התה תכונות נגד פטריות ההופכות אותו לתרופה יעילה לפות מגרדות.כדי להשתמש בו, מדללים שלוש עד ארבע טיפות שמן עץ התה עם כף מים חמים.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10 דקות.שוטפים במים חמים וטפחו על האזור יבש.

טיפ:

בעת שימוש באחד מהתרופות הללו, הקפידו למרוח תחילה כמות קטנה על שטח עור קטן כדי לוודא שאינכם אלרגיים לאף אחד מהמרכיבים.

7.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא טבעי ואנטי דלקתי טבעי.כדי להשתמש בו, משרים כדור כותנה בלוז המכשפה והחל על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.טפח על האזור יבש.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא אנטי -פטרייתית ואנטיבקטריאלית טבעית.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם כף מים חמים.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10 דקות.שוטפים במים חמים וטפחו על האזור יבש.

9.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא אנטי דלקתית טבעית ויכולה לעזור להרגיע את הגירוד.כדי להשתמש בו, מערבבים כף שיבולת שועל אחת עם כף מים חמים.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10 דקות.שוטפים במים חמים וטפחו על האזור יבש.

10.מלח אפסום

מלח אפסום הוא נוגד פטרייתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הגירוד.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של מלח אפסום עם כף מים חמים.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10 דקות.שוטפים במים חמים וטפחו על האזור יבש.

11.תה קמומיל

תה קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ונוגד פטרייתי.כדי להשתמש בו, תלולים שתי שקיות תה קמומיליות בכוס מים חמים.אפשר לתה להתקרר ואז למרוח אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.טפח על האזור יבש.

פות מגרדות יכולות להיות מצב לא נוח ומביך.למרבה המזל, ישנם סעדים רבים של סבתא שיכולים לספק הקלה.11 הסעדים הללו הם כולם

תרופות תוצרת בית לגרד פות

גירוד פות יכול להיות חוויה מאוד לא נוחה ומביכה.Fortunataly, ישנם הרבה תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי להקל על הגירוד ואי הנוחות.סבתות ידועות זה מכבר יש ארסנל של סעדים שיעזרו במגוון מחלות, וגרד פות אינו יוצא מן הכלל.להלן 11 תרופות של סבתא משמעותית ומצוינת לגירוד פות.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית לתנאי עור רבים, כולל גירוד פות.ניתן ליישם שמן קוקוס ישירות על העור כדי לעזור להרגיע את הגירוד ולהפחית את הדלקת.זה גם עוזר לשמור על לחות העור ומסייע במניעת גירוי נוסף.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בגירוד פות.זה עוזר להרוג חיידקים ולהפחתת דלקת, כמו גם לשמור על האזור נקי ונקי מזיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על העור או לערבב במים כדי ליצור שטיפה שניתן להשתמש בה כדי לרחוץ את האזור.

3.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא אנטי דלקתית טבעית שניתן להשתמש בה כדי להרגיע את גירוד הפות.ניתן ליישם אותו ישירות על העור, או להכין אותה משחה עם מים ולהחיל על האזור.

4.אלוורה

אלוורה ידועה בתכונות הריפוי שלה והיא תרופה נהדרת לגרד פות.זה עוזר להרגיע את העור, להפחית את הדלקת ולשמור על האזור נקי ונטול זיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על העור או להפוך אותו למשחה עם מים ולהחיל על האזור.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בגירוד פות.זה עוזר לשמור על האזור נקי ונקי מזיהום, כמו גם להפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על העור או להפוך אותו למשחה עם מים ולהחיל על האזור.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בגירוד פות.זה עוזר לשמור על האזור נקי ונקי מזיהום, כמו גם להפחית את הדלקת.ניתן לערבב אותו עם מים ולהחיל ישירות על העור או להפוך אותו למשחה ולהחיל על האזור.

7.קמומיל

קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטיספטי שניתן להשתמש בו לטיפול בגירוד פות.זה עוזר להרגיע את העור, להפחית את הדלקת ולשמור על האזור נקי ונטול זיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על העור או להכין אותם לתה שישמש כשטיפה.

8.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בגירוד פות.זה עוזר להרגיע את העור, להפחית את הדלקת ולשמור על האזור נקי ונטול זיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על העור או להכין אותם לתה שישמש כשטיפה.

9.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בגירוד פות.זה עוזר להרגיע את העור, להפחית את הדלקת ולשמור על האזור נקי ונטול זיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על העור או להכין אותם לתה שישמש כשטיפה.

10.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בגירוד פות.זה עוזר להרגיע את העור, להפחית את הדלקת ולשמור על האזור נקי ונטול זיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על העור או להפוך אותו למשחה עם מים ולהחיל על האזור.

11.שום

שום הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בגירוד פות.זה עוזר להרגיע את העור, להפחית את הדלקת ולשמור על האזור נקי ונטול זיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על העור או להפוך אותו למשחה עם מים ולהחיל על האזור.

מסקנה

סבתות ידועות זה מכבר יש ארסנל של סעדים שיעזרו במגוון מחלות, וגרד פות אינו יוצא מן הכלל.11 הסעדים המפורטים לעיל כולם טבעיים וניתן להשתמש בהם כדי להקל על הגירוד והאי -נוחות הקשורים לגירוד פות.אמנם סעדים אלה עשויים שלא לעבוד עבור כולם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן