דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות סבתות מזינות ומבוססות על ניסיון לאף הנזלים של התינוקות
daadaddaddaa daddaaddaa dedddaddaa ddedddadaddaa dadc daddadd

11 תרופות סבתות מזינות ומבוססות על ניסיון לאף הנזלים של התינוקות

טיפוח תרופות לסבתא לאף נזלים בתינוקות

כשמדובר בטיפול בתינוקות, לסבתות יש שפע של ניסיון וידע מסורתי.זה כולל סעדים לאף נזלים.למרבה המזל, תרופות אלה לא רק טובות לתינוקות, הם גם זולים יחסית וקלים לגישה.

אפים נזלים יכולים להיגרם מכל מספר של דברים, כולל אלרגיות, הצטננות או אפילו בקיעת שיניים.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות סבתות שנבדקו בזמן שיכולות לעזור לספק הקלה.להלן אחד עשרה מהתרופות הסבתות הפופולריות והיעילות ביותר לתינוקות עם נזלים.

1.תמיסת מלח

פיתרון מלח פשוט הוא אחד התרופות היעילות והסבתות הנפוצות ביותר עבור האף הנזיל של התינוק.זה עוזר לשחרר ולנקות ריר, ומתאים לתינוקות בכל הגילאים.כדי להכין תמיסת מלח, מערבבים כפית מלח אחת לכוס מים חמים והשתמשו בטפטפת או בשאיפה באף כדי להכניס בזהירות כמה טיפות מהפתרון לאף התינוק.

טיפ:

חשוב לוודא שתמיסת המלח אינה חזקה מדי או חלשה מדי.אם הפיתרון נשרף או עקיצות, הוא חזק מדי.

2.חלב אם

חלב אם הוא עוד תרופה סבתא פופולרית לאף נזלים אצל תינוקות.זה עוזר להרגיע את התינוק, להפחית דלקת ולנקות את מעברי האף.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט הכניסו כמה טיפות של חלב אם לאף התינוק באמצעות טפטפת או אספירטור לאף.

3.Steam

Steam הוא אחד התרופות היעילות והסבתות העדינות ביותר לאף הנזלת של התינוק.זה עוזר לשחרר ולנקות ריר, ומתאים לתינוקות בכל הגילאים.כדי להשתמש בתרופה זו, מלאו קערה במים חמים ומאבידים, הניחו מגבת מעל ראש התינוק והקערה, ותנו לתינוק לשאוף את הקיטור למשך 10-15 דקות.

4.שמן חרדל

שמן חרדל הוא עוד תרופה סבתא פופולרית לאף נזלים אצל תינוקות.זה עוזר להפחית דלקת ולנקות את מעברי האף.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה טיפות של שמן חרדל עם כוס מים חמים והשתמשו בטפטפת או בשאיפה באף כדי להכניס בזהירות כמה טיפות מהפתרון לאף התינוק.

טיפ:

חשוב לוודא ששמן החרדל אינו חזק מדי.אם הפיתרון נשרף או עקיצות, הוא חזק מדי.

5.שום

שום הוא עוד תרופה סבתא יעילה לאף נזלים.זה עוזר להפחית דלקת ולנקות את מעברי האף.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה שיני שום כתושות עם כוס מים חמים והשתמשו בטפטפת או באספירה באף כדי להכניס בזהירות כמה טיפות מהפתרון לאף התינוק.

6.דבש

האני הוא תרופה סבתא מסורתית לאף נזלים אצל תינוקות.זה עוזר להפחית דלקת ולנקות את מעברי האף.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית דבש עם כוס מים חמים והשתמשו בטפטפת או בשאיפה באף כדי להכניס בזהירות כמה טיפות מהפתרון לאף התינוק.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא עוד תרופה סבתא פופולרית לאף נזלים בתינוקות.זה עוזר להרגיע את התינוק, להפחית דלקת ולנקות את מעברי האף.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה טיפות של שמן קוקוס עם כוס מים חמים והשתמשו בטפטפת או באספירה באף כדי להכניס בזהירות כמה טיפות מהפתרון לאף התינוק.

8.שמן קיק

שמן קיק הוא עוד תרופה סבתא יעילה לאף נזלים אצל תינוקות.זה עוזר להפחית דלקת ולנקות את מעברי האף.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה טיפות של שמן קיק עם כוס מים חמים והשתמשו בטפטפת או בשאיפה באף כדי להכניס בזהירות כמה טיפות מהפתרון לאף התינוק.

9.קומפרס חם

דחיסה חמה היא עוד תרופה סבתא מסורתית לאף נזלים אצל תינוקות.זה עוזר להפחית דלקת ולנקות את מעברי האף.כדי להשתמש בתרופה זו, להשרות מטלית נקייה במים חמים, סובבים את העודף ולחצו אותו בעדינות על אפו של התינוק למשך מספר דקות.

10.שמן זית

שמן זית הוא עוד תרופה סבתא פופולרית ל

התרופות של סבתא לתינוקות ‘אפים נזלים: כיצד להשתמש בהם

חשוב להבין כיצד להשתמש בתרופות של סבתא כראוי לאף הנזלים של התינוקות.הטיפים הבאים יעזרו לכם לנהל את הסעדים בצורה בטוחה ויעילה.

להיות חרוץ

בעת ניהול הסעדים של סבתא, חשוב להיות חרוץ עם המינון והתדירות.למשל, יש לתת תרופה כמו מרק עוף לתינוק בכמויות קטנות לאורך כל היום, ולא קערה אחת גדולה בבת אחת.זה יעזור להבטיח כי התרופה נספגת כראוי והתינוק מקבל את החומרים המזינים הנדרשים.

דע מה להימנע

חשוב גם לדעת ממה להימנע כשמשתמשים בסעדים של סבתא.לדוגמה, כמה תרופות עשויות להכיל מרכיבים שיכולים להזיק לתינוקות, כמו דבש או שום.בנוסף, סעדים מסוימים עשויים שלא להתאים לתינוקות צעירים, כמו ג’ינג’ר, ולכן חשוב לבדוק עם הרופא או רופא הילדים שלך לפני שתתן תרופה לתינוק.

שאלות נפוצות על הסעדים של סבתא לאף הנזלים של התינוקות

האם הסעדים של סבתא בטוחים לתינוקות?

כן, הסעדים של סבתא בטוחים בדרך כלל לתינוקות, עם זאת, חשוב לבדוק עם הרופא או רופא הילדים שלך לפני שתתן תרופה כלשהי לתינוק.

באיזו תדירות יש לתת את הסעדים?

התדירות והמינון של הסעדים של סבתא יהיו תלויים בתרופה ובגיל התינוק.למשל, יש לתת תרופה כמו מרק עוף לתינוק בכמויות קטנות לאורך כל היום, ולא קערה אחת גדולה בבת אחת.

מסקנה

הסעדים של סבתא יכולים להיות דרך נהדרת לעזור לתינוקות להתאושש מאף נזיר.סעדים אלה הם בדרך כלל בטוחים, מזינים ומבוססים על ניסיון, כך שהם יכולים להוות תוספת מועילה לכל ארסנל תרופה ביתית.עם זאת, חשוב להיות חרוץ עם המינון והתדירות, ולבדוק עם הרופא או רופא הילדים שלך לפני שתתן תרופה כלשהי לתינוק.עם הידע והטיפול הנכונים, הסעדים של סבתא יכולים להיות דרך נהדרת לעזור לתינוק להתאושש מאף נזיר.

לסיכום, הסעדים של סבתא יכולים להיות דרך נהדרת לעזור לתינוק להתאושש מאף נזיר.סעדים אלה הם בדרך כלל בטוחים, מזינים ומבוססים על ניסיון, ועם הידע והטיפול הנכונים, הם יכולים להוות תוספת נהדרת לכל ארסנל תרופה ביתית.עם זאת, חשוב להיות חרוץ עם המינון והתדירות, ולבדוק עם הרופא או רופא הילדים שלך לפני שתתן תרופה כלשהי לתינוק.עם הידע והטיפול הנכונים, הסעדים של סבתא יכולים להיות דרך נהדרת לעזור לתינוק להתאושש מאף נזיר.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן