דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות סבתות מועילות ופופולריות לכינים
daadaddaddaa daddaaddaa deddaddcddaa ddaddaddcdadddaa dcdbdda

11 תרופות סבתות מועילות ופופולריות לכינים

פיתרון טבעי לכינים: 11 תרופות ביתיות של סבתא

כשמדובר במאבק בכינים, אנשים רבים פונים לכימיקלים קשים וטיפולים יקרים.עם זאת, ישנם פתרונות טבעיים שקיימים כבר מאות שנים – התרופות הביתי של סבתא לכינים.תרופות אלה בדרך כלל פשוטות, סבירות ויעילות.להלן 11 תרופות שימושיות ופופולריות שהועברו לאורך הדורות.

טיפול בשיער בשמן זית

שמן זית משמש במשך מאות שנים להרוג כינים והביצים שלהם.זה מריח את הכינים, וגם מקל על מסרק הביצים.לשימוש, החל שמן זית על השיער והקרקפת והשאיר אותו לפחות שעתיים (רצוי לילה).לאחר מכן, השתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים, ושמפו את השיער כדי להסיר את השמן.

שטיפת צמחים

ניתן להשתמש בשטיפה צמחית העשויה מהשמנים האתריים של עץ התה ואקליפטוס לטיפול בכינים.מערבבים 10 טיפות של כל שמן בכוס מים חמים והשתמשו בו כשטיפה אחרונה לאחר השמפו.שטיפה זו תעזור להרוג כל כינים או ביצים שנותרו.

מיץ לימון

על פי ההערכה, מיץ לימון משמש כדוחה טבעי לכינים.לשימוש, מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון ומים בבקבוק ריסוס וריססו על השיער.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו.

שמן נם

שמן נם שימש במשך מאות שנים בהודו לטיפול בכינים.על פי ההערכה, היא משמשת כקוטל חרקים טבעי, הורגת כינים וביצותיהם.לשימוש, מערבבים 2 כפות שמן נם בכוס מים חמים ומורחים על השיער והקרקפת.השאירו אותו לפחות לשעה ואז השתמשו במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים.

שום

שום שימש במשך מאות שנים לטיפול בכינים.לשימוש, יש לשלב כמה שיני שום עם מעט מים ומרחים על השיער והקרקפת.השאירו אותו לשעה ואז שטפו.

חומץ לבן

חומץ לבן שימש במשך מאות שנים לטיפול בכינים.לשימוש, מערבבים חלקים שווים של חומץ לבן ומים בבקבוק ריסוס וריסס על השיער והקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות ואז שטפו.

דבש

דבש שימש במשך מאות שנים לטיפול בכינים.לשימוש, מערבבים חלקים שווים של דבש ומים בבקבוק ריסוס וריסס על השיער והקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות ואז שטפו.

שמן לבנדר

שמן לבנדר שימש במשך מאות שנים לטיפול בכינים.לשימוש, מערבבים 10 טיפות של שמן לבנדר בכוס מים חמים והשתמשו בו כשטיפה אחרונה לאחר השמפו.

מלח

מלח שימש במשך מאות שנים לטיפול בכינים.לשימוש, מערבבים חלקים שווים של מלח ומים בבקבוק ריסוס וריסס על השיער והקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות ואז שטפו.

וזלין

ג’לי נפט משמש במשך מאות שנים לטיפול בכינים.לשימוש, החל ג’לי נפט על השיער והקרקפת והשאיר אותו לפחות שעתיים (רצוי לילה).לאחר מכן, השתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים, ושמפו את השיער כדי להסיר את ג’לי הנפט.

מיונז

מיונז משמש במשך מאות שנים לטיפול בכינים.לשימוש, החל מיונז על השיער והקרקפת והשאיר אותו לפחות שעתיים (רצוי לילה).לאחר מכן, השתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים, ושמפו את השיער כדי להסיר את המיונז.

עצה: כדי להפחית את הסיכון לניפוי מחדש, הקפידו לשטוף את כל המצעים, המגבות והבגדים במים חמים וחומר ניקוי.

סיכום

הסעדים הביתיים של סבתא לכינים הם פיתרון טבעי ובמחיר סביר להתפשטות כינים.למרות שהם עשויים להיות לא יעילים כמו טיפולים כימיים, הם בטוחים יותר ופחות יקרים.עם מעט סבלנות והתמדה, התרופות הביתיות הללו יכולות לעזור להיפטר מכינים וביצותיהם.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס שמן קוקוס הוא תרופה טבעית לכינים שצוברות מתיחה בשנים האחרונות.מחקרים הראו כי לשמן הקוקוס תכונות הריגת כינים בגלל חומצות השומן שלו והוא יעיל יותר מטיפולים אחרים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט לעסות כמות נדיבה של שמן קוקוס לקרקפת ולהשאיר אותו תוך לילה.בבוקר, סרקו את הכינים בעזרת מסרק כינים.יש לחזור על טיפול זהכמה פעמים כדי להבטיח שכל הכינים בוטלו.

8.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נוספת לכינים המשמשות במשך מאות שנים.יש לו תכונות חיטוי ואנטי -פטרייתי, מה שהופך אותו לאידיאלי להרוג כינים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים שתיים עד שלוש טיפות שמן עץ התה עם כף שמן זית או שמן קוקוס.לעסות את התערובת לקרקפת ולהשאיר אותה לפחות שעה לפני ששטיפה אותה.יש לחזור על טיפול זה מספר פעמים כדי להבטיח שכל הכינים בוטלו.

שאלות נפוצות: האם שמן עץ התה בטוח לילדים?

כן, שמן עץ התה בדרך כלל בטוח לילדים כאשר משתמשים בו כראוי ובכמויות קטנות.עם זאת, חשוב לדלל את השמן בשמן נשא לפני שמריחים אותו על הקרקפת.על ההורים לנקוט גם בזהירות בעת הפעלת שמן עץ התה לילדים, מכיוון שזה יכול להיות מעצבן על העור והעיניים.

9.שום

שום שימש כתרופה טבעית לכינים במשך מאות שנים.מחקרים הראו כי לשום תכונות להרג כינים בגלל התרכובות המכילות הגופרית שלו.כדי להשתמש בתרופה זו, לרסק שניים עד שלוש שיני שום ומערבבים אותו עם שתי כפות שמן זית.לעסות את התערובת לקרקפת ולהשאיר אותה לפחות שעה לפני ששטיפה אותה.יש לחזור על טיפול זה מספר פעמים כדי להבטיח שכל הכינים בוטלו.

10.מלח

מלח הוא תרופה פשוטה ויעילה לכינים.יש לו השפעה מתייבשת על הכינים, שיכולה לעזור להרוג אותם.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כוס מלח אחת עם שתי כפות מים.לעסות את התערובת לקרקפת ולהשאיר אותה לפחות שעה לפני ששטיפה אותה.יש לחזור על טיפול זה מספר פעמים כדי להבטיח שכל הכינים בוטלו.

שאלות נפוצות: כמה מלח עלי להשתמש?

כמות המלח בה אתה משתמש תהיה תלויה באורך שיערך.לשיער קצר, כוס מלח אחת צריכה להספיק.לשיער ארוך יותר, יתכן שתצטרך להשתמש בשתי כוסות מלח.

11.חומץ לבן

חומץ לבן הוא תרופה טבעית נוספת לכינים המשמשות במשך מאות שנים.מחקרים הראו כי לחומץ יש תכונות להרג כינים בגלל תכולת החומצה האצטית שלו.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כוס חומץ לבן עם כוס מים אחת ועסה אותו לקרקפת.השאירו אותו לפחות שעה לפני ששטיפתו אותו.יש לחזור על טיפול זה מספר פעמים כדי להבטיח שכל הכינים בוטלו.

שאלות נפוצות: באיזו תדירות עלי להשתמש בחומץ לבן?

עליך להשתמש בחומץ לבן פעם בשבוע במשך מספר שבועות כדי להבטיח שכל הכינים בוטלו.

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בכינים במשך מאות שנים.החל מחומץ ומלח לשום ושמן קוקוס, ניתן להשתמש ב -11 תרופות פופולריות אלה כדי להרוג כינים ולמנוע מהם לחזור.עם זאת, חשוב לציין כי ייתכן כי תרופות אלה אינן יעילות עבור כולם, ותמיד עדיף להתייעץ עם רופא לפני שתנסה את כל הסעדים הללו.

קישור משולב: הגדרת Wikipedia.org בערך 11 תרופות סבתות מועילות ופופולריות לכינים

לסיכום, כינים יכולות להיות מתסכלות וקשות לטיפול, אך ישנם מספר תרופות טבעיות המשמשות את הסבתות שהוכחו כיעילות.משמן שום ושמן עץ התה ועד חומץ ומלח, ניתן להשתמש בתרופות אלה כדי להרוג כינים ולמנוע מהם לחזור.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתנסה את כל הסעדים הללו כדי להבטיח שהם בטוחים עבורך או לילדך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן