דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות סבתות טבעיות וזולות לפרצופים עם פצעים
daadaddaddaa daddaaddaa dddadddaa ddddcddaa dcdadadaddaddd da

11 תרופות סבתות טבעיות וזולות לפרצופים עם פצעים

11 הסעדים הטבעיים והסבתא הזולים לפרצופים עם פצעים

מדבש ועד אלוורה, סבתות משתמשות בתרופות טבעיות במשך מאות שנים כדי לעזור לרפא פצעים ולשמור על בריאות העור.בעוד שהרפואה המודרנית עשתה צעדים עצומים בטיפול בפצעים, רבים מהתרופות הטבעיות הללו עדיין יעילות כתמיד.במאמר זה אנו חוקרים 11 תרופות של סבתא טבעית וזולה לפרצופים עם פצעים.

בין אם יש לך חתך קל, לגרד, לשרוף או בכל סוג אחר של פצע, הנה כמה תרופות זולות וטבעיות בהן אתה יכול להשתמש כדי לעזור לרפא אותו במהירות ובבטיחות.

1.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ומשמש במשך מאות שנים כדי לעזור לרפא פצעים ולהשאיר אותם חופשיים מהזיהום.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ועוזר לעור לרפא מהר יותר.לשימוש, פשוט מרחי שכבה דקה של דבש על הפצע ומכסים עם תחבושת.

2.אלוורה

אלוורה הוא חומר ריפוי טבעי הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות.זה יכול לעזור להפחית נפיחות ואדמומיות, כמו גם לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.לשימוש, פשוט מרחי שכבה דקה של אלוורה ישירות על הפצע והכסה עם תחבושת.

טיפ ייחודי:

אם יש לך גישה לצמח אלוורה, אתה יכול לפרק חתיכה קטנה של העלה ולסחוט את הג’ל ישירות על הפצע.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע זה מכבר בתכונות הריפוי שלו.ידוע שהוא מסייע בהפחתת אדמומיות ודלקת, כמו גם לסייע בהפחתת הסיכון לזיהום.לשימוש, פשוט מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם מים חלק אחד ומורחים אותו ישירות על הפצע עם כדור כותנה.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס לא רק נהדר לבישול, אלא ניתן להשתמש בו גם כדי לעזור לרפא פצעים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות.לשימוש, פשוט מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס ישירות על הפצע ומכסים בעזרת תחבושת.

5.כורכום

כורכום הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול במגוון מצבי עור.ידוע שהוא מסייע בהפחתת דלקת ולעזור לעור לרפא מהר יותר.לשימוש, פשוט מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כף מים אחת ומורחים אותה ישירות על הפצע.

6.שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות אנטיבקטריאליות וחיטוי חזקות שיכולות לעזור להפחית את הסיכון לזיהום ולהאיץ את תהליך הריפוי.לשימוש, פשוט מערבבים כפית אחת של שמן עץ התה עם כף מים אחת ומורחים אותו ישירות על הפצע עם כדור כותנה.

7.שמן נים

שמן נים הוא חיטוי טבעי חזק שיכול לעזור להפחית דלקת ואדמומיות.ידוע גם שהוא עוזר להאיץ את תהליך הריפוי.לשימוש, פשוט מערבבים כפית אחת של שמן נים עם כף מים אחת ומורחים אותו ישירות על הפצע עם כדור כותנה.

8.שמן לבנדר

שמן לבנדר ידוע בתכונותיו המרגיעות והריפוי.ידוע שהוא מסייע בהפחתת דלקת ולעזור לעור לרפא מהר יותר.לשימוש, פשוט מערבבים כפית אחת של שמן לבנדר עם כף מים אחת ומורחים אותו ישירות על הפצע עם כדור כותנה.

9.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת.ידוע גם שהוא עוזר להאיץ את תהליך הריפוי.לשימוש, פשוט מרחי שכבה דקה של לוז מכשפה ישירות על הפצע והכסה עם תחבושת.

10.שום

שום הוא חיטוי טבעי ואנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסיכון לזיהום ולהאיץ את תהליך הריפוי.לשימוש, פשוט לרסק שן שום של שום ומרחי אותו ישירות על הפצע עם כדור כותנה.

11.קמומיל

קמומיל הוא עשב ריפוי טבעי הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והחיטוי.לשימוש, פשוט תלול כפית קמומיל בכוס מים חמים למשך חמש דקות.לאחר הקירור, החל את התערובת ישירות על הפצע עם כדור כותנה.

11 הטבעיות האלה והסעדים של סבתא זולה לפרצופים עם פצעים מציעים דרך בטוחה ויעילה לעזור לרפא חתכים קלים

מסכות לריפוי פצעים

הסעדים של סבתא לפרצופים פצועים הם בעלי היסטוריה ארוכה ומגוונת.קל להכין רבים מהתרופות הללו עם מרכיבים שניתן למצוא בבית או במכולת.להלן כמה מהמסכות הפופולריות ביותר לריפוי פצעים:

מסכת דבש ויוגורט

מסכה זו מיוצרת עם שני מרכיבים פשוטים, דבש ויוגורט.דבש הוא אנטיבקטריאלי טבעי ואנטי דלקתי, כלומר הוא מסייע להילחם בזיהום ולהפחית נפיחות.יוגורט הוא קרם לחות טבעי המסייע לשמור על התייבשות העור.יחד, שני המרכיבים הללו מייצרים מסיכת ריפוי עוצמתית לפצעים.

מסכת שמן כורכום וקוקוס

כורכום שימש במשך מאות שנים לטיפול בפצעים ומחלות עור.זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והחיפוייות החזקות.שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי המסייע לשמור על העור לחות וגמיש.בשילוב, שני המרכיבים הללו מייצרים מסיכת ריפוי יעילה לפצעים.

מסכת שמן אלוורה ועץ התה

אלוורה היא אנטי-חיטוי טבעית ואנטי דלקתית.זה עוזר להפחית נפיחות ולהרגיע את העור הרגיז.שמן עץ התה הוא אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי טבעי, כלומר הוא מסייע להילחם בזיהום.בשילוב, שני המרכיבים הללו מייצרים מסיכת ריפוי עוצמתית לפצעים.

תרופות צמחיות לריפוי פצעים

הסעדים של סבתא לפרצופים פצועים כללו גם שימוש בעשבי תיבול.להלן כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר לריפוי פצעים:

קלנדולה

קלנדולה ידועה בתכונותיו האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות.לעתים קרובות הוא משמש להפחתת נפיחות ולהרגיע את העור המגורה.

קמומיל

קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטיספטי.זה עוזר להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.

קומפרי

Comfrey הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.זה עוזר להפחית נפיחות ולהרגיע את העור הרגיז.

סיכום

הסעדים של סבתא לפרצופים פצועים קיימים כבר מאות שנים.ישנן מסכות טבעיות וזולות רבות ותרופות צמחיות שיכולות לעזור לרפא פצעים.דבש ויוגורט, כורכום ושמן קוקוס, ושמן אלוורה ושמן עץ התה הם כולם מסכות פופולריות לריפוי פצעים.עשבי תיבול כמו קלנדולה, קמומיל וקומפרי יכולים גם לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.עם המרכיבים הנכונים וכמות הטיפול הנכונה, הסעדים של סבתא אלה יכולים לעזור לרפא פרצופים פצועים.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות טבעיות לריפוי פצעים?

כמה תרופות טבעיות לריפוי פצעים כוללות מסכות דבש ויוגורט, מסכות שמן כורכום וקוקוס, מסכות אלוורה ושמן עץ התה, ועשבי תיבול כמו קלנדולה, קמומיל וקומפרי.

האם הסעדים של סבתא יעילים לריפוי פצעים?

כן, הסעדים של סבתא יכולים להיות יעילים לריפוי פצעים.רבים מהתרופות הללו מכילים חיטוי טבעי ואנטי דלקת שיכולים לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.עם המרכיבים הנכונים וכמות הטיפול הנכונה, תרופות אלה יכולות לעזור לרפא פרצופים פצועים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן