דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות סבתות טבעיות ובריאות לפצעים על השפתיים
daadaddaddaa daddaaddaa dddadddaa dddaddddaa dcdadadaddd dadc

11 תרופות סבתות טבעיות ובריאות לפצעים על השפתיים

מה גורם לפצעים על השפתיים?

פצעים על השפתיים יכולים להיגרם על ידי דברים רבים ושונים.הגורמים השכיחים ביותר הם פצעים קרים, נגיף הרפס סימפלקס (HSV), שפתיים סדוקות, גירויים ואלרגיות.פצעים קרים מופיעים בדרך כלל כשלפוחיות קטנות, אדומות ומלאות נוזלים על השפתיים וסביב הפה.HSV הוא גם וירוס, והוא יכול לגרום לפצעים כואבים על השפתיים.שפתיים, גירויים ואלרגיות סדוקות עלולות לגרום לדלקת ופריצות על השפתיים.

הסעדים של סבתא לפצעים על השפתיים

כשמדובר במציאת תרופות טבעיות ובריאות לפצעים על השפתיים, סבתות השתמשו בשיטות המנוסות והאמיתיות שלהן במשך דורות.מתה של צמחי מרפא וכלה בבלמים טבעיים, יש המון דרכים להרגיע ולרפא את השפתיים.

1.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ואנטיבקטריאלי טבעי, כך שהוא יכול לעזור להרגיע ולרפא פצעים על השפתיים.מרחו כמות קטנה של דבש גולמי ישירות על הכאב והשאירו אותו מספר דקות.שוטפים במים חמים.

2.אלוורה

אלוורה הוא עור טבעי מרפא ומרפא, והוא יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהאיץ את תהליך הריפוי.החל כמות קטנה של אלוורה סחוטה טרי ישירות על הכאבים.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי והוא יכול לעזור לרפא ולהרגיע שפתיים כואבות.מרחו כמות קטנה של שמן קוקוס ישירות על הכאבים והשאירו אותו מספר דקות.שוטפים במים חמים.

4.תה קמומיל

תה קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי והוא יכול לעזור להפחית נפיחות ואודם.לשימוש, תלול שקית תה קמומילית במים חמים למשך 5 דקות.אפשר לתה להתקרר ואז להשתמש בספוגית כותנה כדי למרוח אותו ישירות על הכאב.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי והוא יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהאיץ את תהליך הריפוי.לשימוש, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם מים חלק אחד.מרחו את התערובת ישירות על הכאבים בעזרת ספוגית כותנה והשאירו אותה למשך 10 דקות.שוטפים במים חמים.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי והיא יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהאיץ את תהליך הריפוי.לשימוש, מערבבים חלק אחד סודה לשתייה עם שני חלקים מים.מרחו את התערובת ישירות על הכאבים בעזרת ספוגית כותנה והשאירו אותה למשך 10 דקות.שוטפים במים חמים.

7.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי והוא יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהאיץ את תהליך הריפוי.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית אחת של שמן קוקוס.מרחו את התערובת ישירות על הכאבים בעזרת ספוגית כותנה והשאירו אותה למשך 10 דקות.שוטפים במים חמים.

8.מכשפה לוז

Hitch Lazel הוא עיקרי טבעי וזה יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהאיץ את תהליך הריפוי.לשימוש, יש למרוח לוז מכשפה ישירות על הכאב בעזרת ספוגית כותנה והשאיר אותו למשך 10 דקות.שוטפים במים חמים.

9.מיץ לימון

מיץ לימון הוא חיטוי טבעי והוא יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהאיץ את תהליך הריפוי.לשימוש, מערבבים מיץ לימון חלק אחד עם מים חלק אחד.מרחו את התערובת ישירות על הכאבים בעזרת ספוגית כותנה והשאירו אותה למשך 10 דקות.שוטפים במים חמים.

10.מי מלח

מי מלח הם חיטוי טבעי והם יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולהאיץ את תהליך הריפוי.לשימוש, מערבבים כפית מלח אחת עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על הכאבים בעזרת ספוגית כותנה והשאירו אותה למשך 10 דקות.שוטפים במים חמים.

11.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא אנטי דלקתית טבעית והיא יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהאיץ את תהליך הריפוי.לשימוש ב

6.אלוורה

אלוורה היא אחד התרופות הטבעיות הידועות ביותר לפצעים על השפתיים.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות להיותP בהרגעת וריפוי העור.זוהי אפשרות נהדרת עבור אנשים הסובלים משפתיים יבשות וסדוקות.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט קח את ג’ל אלוורה והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.חזור על התרופה הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה יעילה לפצעים על השפתיים.הוא מכיל תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע ולרפא את העור.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט קח קצת שמן קוקוס והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.חזור על התרופה הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.דבש

דבש הוא גם תרופה נהדרת לפצעים על השפתיים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -פטריאליות שיכולות לעזור להרגיע ולריפוי העור.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט קח קצת דבש והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.חזור על התרופה הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.חלב

חלב הוא גם תרופה יעילה לפצעים על השפתיים.הוא מכיל חומצה לקטית שיכולה לעזור להרגיע ולרפא את העור.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט קח קצת חלב והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.חזור על התרופה הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נהדרת לפצעים על השפתיים.יש לו תכונות חיטוי ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להרגיע ולריפוי העור.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט קח קצת חומץ תפוחים והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.חזור על התרופה הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא גם תרופה יעילה לפצעים על השפתיים.הוא מכיל תכונות עיקריות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע ולרפא את העור.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט קח קצת לוז מכשפות והחל אותה על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.חזור על התרופה הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11 הסעדים הטבעיים והבריאים הללו הם דרך נהדרת לטפל בפצעים על השפתיים.בשימוש קבוע, תרופות אלה יכולות לעזור להרגיע ולריפוי העור.עם זאת, חשוב לזכור כי תרופות אלה אינן תחליף לטיפול רפואי, ויש להשתמש בהם רק בשילוב עם טיפולים אחרים שנקבעו על ידי רופא.

למידע נוסף על תרופות טבעיות , עיין בהגדרה של Wikipedia.org.

שאלות נפוצות

  • מהם כמה תרופות טבעיות לפצעים על השפתיים?
    כמה תרופות טבעיות לפצעים על השפתיים כוללות אלוורה, שמן קוקוס, דבש, חלב, חומץ תפוחים, ומכשפה לוז.
  • באיזו תדירות יש להשתמש בתרופות אלה?
    יש להשתמש בתרופות אלה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

לסיכום, ישנם הרבה תרופות סבתות טבעיות ובריאות לפצעים על השפתיים.תרופות אלה יכולות לעזור להרגיע ולרפא את העור, אך יש להשתמש בהן בשילוב עם טיפולים אחרים שנקבעו על ידי רופא.עם שימוש קבוע, תרופות אלה יכולות לעזור בטיפול בפצעים על השפתיים בצורה יעילה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן