דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות סבתות ביתיות ואורגניות להקיא לתינוקות
daadaddaddaa daddaaddaa dddaadddaa ddddaddadddaa dcddadd dc

11 תרופות סבתות ביתיות ואורגניות להקיא לתינוקות

מה גורם להקיא לתינוקות?

הקאות לתינוק יכול להיות דבר מפחיד עבור ההורים החדשים.זה יכול להיגרם על ידי מגוון דברים, כולל זיהום נגיפי או חיידקי, בקיעת שיניים, אלרגיות למזון או חוסר סובלנות למזון.זה יכול להיגרם גם כתוצאה מרפלוקס, מחלת תנועה, או אפילו רק על ידי אכילה מהר מדי.לא משנה מה הסיבה, חשוב לקבוע את הגורם להקיא לפני שתנסו לטפל בה.

תרופות אורגניות ותוצרת בית להקאות לתינוקות

ישנם מגוון של תרופות אורגניות ותוצרת בית שיכולות לעזור להרגיע את הקאות התינוקות.סעדים אלה יכולים לעזור להפחית את תסמיני הקאות ויכולים גם לעזור במניעת התרחשותם בעתיד.חלק מהתרופות הנפוצות ביותר כוללות:

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר יכול לעזור להפחית את תסמיני הקאות.יש לו תכונות נגד בחילה ויכול לעזור להרגיע את הקיבה המוטרדת.להכנת תה ג’ינג’ר, תלול 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים ומגישים פושרים.

2.תה קמומיל

יד ידוע כי תה קמומיל יעיל בהפחתת תסמיני הקאות.זה יכול לעזור להרגיע בטן נסערת ויכול גם לעזור להפחית את חומציות הקיבה.להכנת תה קמומיל, תלול 1 כפית פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים ומגישים פושרים.

3.תה שומר

תה שומר יכול לעזור להפחית את תסמיני הקאות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-עקסמודיות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות של הקאות.להכנת תה שומר, תלול 1 כפית זרעי שומר טחונים טריים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים ומגישים פושרים.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יכול לעזור להפחית את תסמיני הקאות.זה יכול לעזור להרגיע בטן נסערת ויכול גם לעזור להפחית את חומציות הקיבה.להכנת תה חומץ תפוחים, מערבבים 1 כפית חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.מסננים ומגישים פושרים.

5.דבש

דבש יכול לעזור להרגיע בטן מוטרדת ויכול גם לעזור להפחית את תסמיני הקאות.כדי להשתמש בדבש, ממיסים 1 כפית בכוס 1 של מים פושרים ושתייה.

6.מנטה

מנטה יכולה לעזור להפחית את תסמיני הקאות.להכנת תה מנטה, תלול 1 כפית של עלי מנטה טחונים טריים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים ומגישים פושרים.

7.מיץ לימון

מיץ לימון יכול לעזור להפחית את תסמיני הקאות.להכנת תה מיץ לימון, מערבבים 1 כפית מיץ לימון סחוט טרי עם 1 כוס מים חמים.מסננים ומגישים פושרים.

8.מי קוקוס

מי קוקוס יכולים לעזור להפחית את תסמיני הקאות.הוא עשיר באלקטרוליטים ויכול לעזור לשמור על התייבשות הגוף.כדי להשתמש במי קוקוס, מערבבים 1 כפית מי קוקוס עם כוס מים פושרים ושתייה.

9.יוגורט

יוגורט יכול לעזור להפחית את תסמיני הקאות.הוא עשיר בפרוביוטיקה שיכול לעזור להחזיר את איזון מערכת העיכול ויכול גם לעזור להפחית את חומציות הקיבה.כדי להשתמש ביוגורט, מערבבים 1 כפית יוגורט רגיל עם כוס מים פושרים ושתייה.

10.מיץ גזר

מיץ גזר יכול לעזור להפחית את תסמיני הקאות.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים ויכול לעזור להרגיע בטן מוטרדת.להכנת מיץ גזר, מערבבים 1 כפית של מיץ גזר סחוט טרי עם 1 כוס מים פושרים ושותים.

11.עלי בזיליקום

עלי בזיליקום יכולים לעזור להפחית את תסמיני הקאות.להכנת תה בזיליקום, תלול 1 כפית של עלי בזיליקום טריים טריים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים ומגישים פושרים.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לזכור שהקאות לתינוקות יכולות להיגרם על ידי מגוון דברים שונים.אם התינוק שלך מקיא, חשוב לקבוע את הגורם להקיא לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו.אם הקאות לא משתפרות לאחר

9.צרכו זרעי שומר

זרעי שומר ידועים בזכות הכרייה שלהםתכונות אנטי -פסמודיות ND.מאפיינים אלה עוזרים להפחית את עוצמת הקאות.ניתן לצרוך זרעי שומר גולמיים או להוסיף לכוס מים חמים ולשתות.מומלץ לתת את תה השומר לתינוקות לאחר כל הזנה.עם זאת, חשוב לציין שאסור לתת לו לתינוקות בגיל חצי שנה.

10.השתמש במי לימון

לימון יש תכונות מעיקות טבעיות המסייעות להפחתת כמות הקאות.זה גם עוזר ליישב את הקיבה ולהפחית את רמת החומצה בבטן.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית מיץ לימון סחוט טרי בכוס מים חמים ותנו אותו לתינוק.חשוב לציין כי אסור לתת תרופה זו לתינוקות בגיל שנה.

11.תן מים אורז

ידוע כי מי אורז הם תרופה טבעית להקאות.האורז עוזר לציפוי בטנת הבטן ולהקטין את כמות הקאות.כדי להכין את התרופה, קח כפית אורז מבושל והוסף אותו לכוס מים חמים ותן אותו לתינוק.אין לתת תרופה זו לתינוקות בני מתחת לגיל ארבעה חודשים.

שאלות נפוצות

  • ש: האם הסעדים הללו בטוחים לתינוקות?
  • ת: כן, כל הסעדים הללו בטוחים לתינוקות, עם זאת, חשוב לציין כי אין לתת להם לתינוקות שהם מתחת לגיל חצי שנה.

מסקנה

שימוש בתרופות סבתות ביתיות ואורגניות יכול להיות דרך בטוחה ויעילה להפחתת כמות הקאות אצל תינוקות.כל הסעדים הללו בטוחים לתינוקות, עם זאת, חשוב לציין כי אין לתת כמה תרופות לתינוקות בני מתחת לחצי שנה.בנוסף, מומלץ להתייעץ עם רופא לפני שתעביר אחד מהתרופות הללו לתינוק. הקאות הוא נושא נפוץ בתינוקות ואסור להקל עליו בקלילות, ולכן חשוב לקחת אתצעדים נחוצים כדי להבטיח שהתינוק מקבל את הטיפול המתאים.

11 התרופות הסבתות הביתי והמאורגניות האלה להקאות לתינוקות הן דרך נהדרת להפחית את כמות הקאות אצל תינוקות ולשמור עליהם בריאים.סעדים אלה בטוחים ויעילים וניתן להשתמש בהם כדי לעזור לתינוקות הסובלים מהקאות.עם זאת, חשוב לזכור להתייעץ עם רופא לפני שמספקת אחת מהתרופות הללו לתינוק.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן